С локум и баклава дамите на ориента очакват деня на любовта. 17-та тема

  • 30 667
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 243
Изобщо и не подозирах, че Mado е турска верига, а ден през ден кисна в тоя Мол  Embarassed. Сега като му заседна на баклавички малееее да видите какво дупе ща направя Joy Предлагам преди лятото да спрем да обсъждаме такива вкусни темички, че няма да мога да се покажа на вън  Embarassed
Аз да ви се оплача-няма свикване с тая ясла! Наш банидит -Иво сега пък се изказа "Няма вече да ме водите при тези бебета!" #Crazy Да идва по-бързо април, че да го записвам на градина, да видим тогава какво ще измисли.

# 31
  • Мнения: 247
Добро утро  Simple Smile

И традиционната турска бърза закуска  Heart Eyes



джорди,напълно съм съгласна с теб за пазаруването в това състезание....прави ме впечатление ,че те не купуват само необходимите им продукти,а като ,че ли си набавят всичко необходимо за 1 месец  готвене...слагат1- 2 чаши ориз,а са купили 2 килограмов пакет  Rolling Eyes и т.н.

цвете,страхотна лентичка си си направила  Wink,ама и модела е супер...но дай да го видим на по-голям размер снимка де...и то си е право детето да не иска да ходи при бебетата  Simple Smile Имам съседче и приятелче на Ати ,което също отказва да ходи в playgrup-а,защото за възрастта си е доста по-напреднало интелектуално  и не му е интересно..

Пожелавам на всички ви лек и плодотворен ден  Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 07:28 от benmary 2

# 32
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте момичета Hug
извинявам се че нахлувам в темата, но имам нужда от едно лекарство http://www.saglikkutuphanesi.com/ilaclar/Piyeloseptyl_25_Mg_100_ … l_Suspansiyon.htm
ще може ли някоя от вас да ми помогне и да се ангажира с изпращането му до бг  Hug
благодаря ви предварително Peace

# 33
  • Мнения: 1 243
Здравейте дружки  bouquet
Мятам малко снимки на Ивчо-Моливчо http://www.snimka.bg/album.php?album_id=321536&pid=9538978 и бягам да чистя, че много гости сме си поканили утре. От сега трябва да я мятам  #Crazy Ама имаме повод-две нови коли. Сега дворът ни наистина прилича на автопаркинг. Все се каня да го снимам, но съвсем скоро и това ще направя. Моят мъж е маниак. Не иска нито една да продаде-мило му било  Laughing А не може 2 човека да караме 6 коли. Решила съм, че която кола взема да карам ще и лепвам на задното, странично стъкло бележка "Продава се!"  Mr. GreenИ така докато в двора останат само 2 коли! с риск после да ме убият  Laughing !
Benmary готови ли сте за рождения ден? Ати сигурнo го чака с нетърпение
Суха мащерка разкажи ни по-подробно какво стана с индиеца?
Чао за сега и лек и успешен ден!

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 19:15 от tsve_te

# 34
  • Мнения: 6 243
Джорди, Призмо, Бенмари, Дризе  Hug
Приемете огромната ми благодарност, че се отзовахте на молбата ми. Благодаря и на всички останали, които изразиха съпричастие!!!

Моята близка днес е дала пари на позната, която е тръгнала по работа в Турция и ще й донесе лекарството.

Трогната съм от вашата загриженост!
Радвам се, че ви познавам, макар и не на живо. Надявам се скоро да се видим!
Благодаря!!!

# 35
  • Мнения: 44
Джорди, питаше ме за ваксините, извинявай че ти отговарям късно, но и аз бях болна, днес съм по-добре обаче.
Да, на Дениз му правиме абсолютно всички ваксини, които се отпускат от салък оджаъ/ за неразбиращие турски, това е нещо като здравен пункт, държавно/ вече имаме цели 6 - две хепатитни, две пентаксим, една туберколозна и една пнемокок. Дениз, добре ги понася, само последният път вечерта плака повече, можеби защото му биха две наведнъж и му дадох панадол свещичка, по препоръка на педито. Вие къде му ги правите. В салък оджак са безплатни и от нова година слагат и от скъпите ваксини пак безплатно, като пнемокок, която е 120 лири, а в бг още по-скъпа 150 лева.
Цвете, като имате толкова излишни коли, дайте една насам  Joy  Laughing
Бенмари старахтно телевизорче, на снимката ми изглежда малкичко, а парите 1000 лири  newsm78 а зад океана било 150 долара,  Shocked старотна разлика Shocked

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте каки.
Само да кажа на хапчица, разпитах за лекарството, имам познати и приятели аптекари. В момента това лекарство не се намирало никъде, дори и самите дистрибутори не разполагали. Но добрата новина e: другата седмица щели да получат. Надявам се че твоята приятелка намери, а ако не пиши пак ще помогнем. Много пъти са ми помагали за дефицитни лекарства. newsm78 Cry
Другите каки не пропускам да ви чета. Само искам да попитам, кой беше от Кърджали, че забравих. Кой ми е хемшери.
До другия път, лъка и уютна вечер на всички.
БЗ, Дризе цунки по муцунки.

  chef  chef  chef  chef
http://img220.imageshack.us/img220/9537/113kz3.jpg

# 37
Здравейте!Някои може да си спомнят някои не еми аз все се появявям по никое време!Имам нужда от помощта ви мили мами!ТЪРСЯ СПЕШНО ДЕТЕГЛЕДАЧКА ЗА ДЪЩЕРЯ СИ КОЯТО Е НА 14 МЕСЕЦА!ИМАХ НО НЕ СИ ДОПАДНАХМЕ ОСОБЕНО И СЕ НАЛОЖИ ДА СЕ РАЗДЕЛИМ СЪС НЕЯ!ТРЯБВА МИ ЖЕНА КОЯТО ДА ОСТАВА ВЪВ ВКЪЩИ СЪС ПРЕСПИВАНЕ ТЪЙ КАТО СЪС СЪПРУГА МИ РАБОТИМ ПРЕДИМНО НОЩЕМ!ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЛЯ ВИ СВЪРЖЕТЕ СЕ СЪС МЕН ПО НАЙ БЪРЗИЯ НАЧИН БЛАГОДАРЯ ВИ!05388708963.Всичко добро и хубави дни на всички мами!

# 38
  • Мнения: 1 243
Добро утро! (то вече е добър ден) Ние се излюпихме преди десетина минути. Обичам съботите и неделите  Heart Eyes, когато не ми се налага да излизам никъде, да серазхождам по пижама и да си пия кафето пред компа! Ех, какъв кеф! Да почерпя и вас по едно кафенце  и лека закусчица

Мен пак така "ме ухапа кучето", че само з апочивки и пътешествия си мисля  Rolling Eyes. Март месец има ли някаквинамаления из магазините в Истанбул  newsm78? НАши приятели спечелиха от Караджъ турс уикенд там и може заедно да ви доидем на гости в така мечтания ми град  Praynig

Последна редакция: сб, 17 яну 2009, 11:41 от tsve_te

# 39
  • Мнения: 1 243
Хей народееее, проспахте си младините!  Joy Къде се запиляхте всички  newsm78 Аз взех май сама да си пиша  Laughing

# 40
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Тсве_теееееееее, и аз съм тук, бе душа! Hug В Истанбул има страхотно намаление по магазините и си мисля, че мацките просто са уморени от алъш-вериш Shocked Laughing Даже тази вечер по новините показваха как клиентите разбиха входа на един магазин, обявил 90% намаление, бързайки да влязат вътре #Crazy Пък ние, горките учители, се разправяме с оценки, контролни и пр., за да си отработим ваканцията ooooh! Rolling Eyes И така, вече се похвалих, Crazy, в края на тази седмица започва ваканцията за 1-ия срок! Много съм радостна, че малко ще си поотдъхна, че даже може и честичко да пописвам! newsm78
Хайде, лека нощ на всички!!! Crazy Grinning

# 41
  • Мнения: 58
Айде едно бързо хелоу от мен   bouquet и ще пиша като имам време.

И в София вървят едни намаления сега, та успях да се сдобия с интересни неща.  Crazy

Хайде хубав ден от мен, според и слънчев.

# 42
  • Мнения: 247
Момичета,днес Атилла става на 4 години Simple Smile

Почепете се виртуално за негово здраве.





 Да ни е много здрав и щастлив и винаги да ни радва...

# 43
  • Мнения: 2 199
Момичета,днес Атилла става на 4 години Simple Smile

Почепете се виртуално за негово здраве.

 Да ни е много здрав и щастлив и винаги да ни радва...

  bouquet Сещам се и миналата година празнувахме виртуално рожденния ден на Атила  Whistling Whistling Whistling
да ти е жив и здрав и послушно - палав  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 818
Момичета,нахлувам в темичката ви с един въпрос.Къде мога да прочета как се прави Оригинална турска баклава...Питам ви,защото имам възможност да работя към една верига Дюнер-кебап,като им правя баклави...Зная няколко вида,но коя от тях е оригинална... newsm78 .Моля да ми помогнете !

Общи условия

Активация на акаунт