Ресторант за сватба - Варна

  • 74 083
  • 154
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 167
Говорила съм с тях. Извинявам се, че не съм се изразила правилно. От догодина не организират повече сватби. Нормално е, да има все още капарирани дни до края на годината. А, това в сайта им не знам защо не го махат.

# 151
  • Мнения: 319
Еххх, жалко, толкова хубава градина имат, лятото си празнувах там рождения ден, храната беше мноого вкусна, а всички от персонала много мили, земни..., не се правеха на "интересни" , притеснявах се да не се чувствам неловко в тази атмосфера, да се притеснявам, а то...супер си изкарахме. Затова казвам жалко, че отпада като вариант за сватба.
Джия, благодаря за инфото  bouquet

# 152
  • Мнения: 319
Да попитам-някой има ли отзиви за Топола Скайс(мисля, че така се казва), около Балчик, гледах снимки от една сватба там, стори ми се хубаво, но сякаш тясно, не видях да е обсъждан, а ми е интересно дали става за сватба.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 283
Благодаря за инфото! Ние вече си имаме ресторант, но е далеч от Варна - ще бъдем в Мирамар в Обзор. До тук хората са изключително любезни и с много професионално отношение към клиента. Догодина ще дам по-пълен отчет  Wink

# 154
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Ще правят сватби в "Марциана", не подвеждайте аудиторията. Но искат да са малки и скромни, за да могат и други /външни хора/ да се възползват от ресторанта по същото време.

Общи условия

Активация на акаунт