С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 627
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
Ехооо никакви ви няма днес.Сутринта станах в 6 и сега така ми се спи и хич не ми се работи.
tonkabonka аз пък съм учила във Враца и имах колежка от Видин.
Исках да ви почерпя с нещо сладичко обаче не мога да се справя със сладките снимки  Embarassed
Стискайте ми палци бях на изследвания сутринта и сега ще звъня на лекарката  Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 23 081
Пепче, вчера от толкова писане се преуморихме  Mr. Green
Да кажеш всичко ли е наред с изследванията  Peace Аз когато си правех изследвания, дори и тези задължителните за СПИН и прочие, ми беше притеснено, въпреки че вероятността да ги имам беше близо до нула  Wink
Днес се разходихме с малката близо 2 часа, много съм доволна от слънчицето, като изключим студения вятър...
Я бременните мацки да си сложат линийки (ако им е възможно), че да ги държим по-изкъсо, че така ми е като в мъгла!
Хайде момичета, приятен ден, може по-късно пак да се включа, ако и вие се активирате  Hug

# 32
  • Мнения: 13
Ехооо пак няма никой.  newsm78
Изследванията са ми наред за щастие,беше грешка на лабораторията  Twisted Evil бяха ме изкарали че съм болна от хепатит направо се бях побъркала  #Crazy
tonkabonka дано времето се задържи хубаво за повече разходки. Аз май се справих с линийката  newsm47
Хубава вечер на всички

# 33
  • София
  • Мнения: 23 081
Пепче, радвам се, че изследванията са наред  Hug Тия пък, как може такива грешки да допускат  Thinking
Браво за линийката, така вече не си в нелегалност  Grinning

# 34
  • Русе
  • Мнения: 271
Аз също имам проблем с генеколожката която ми следи бременноста защото и се налагало да замине за чужбина и ще се върне чак юни, а аз живот и здраве трябва юли да раждам  Cry
mimet0  мойта пък лична не ми препоръча да ме следят в 28-а, но аз също събирам мнения и препоръки за дъбър лекар.Ти ако не е тайна или не съм разбрала пак Embarassed кога ти е термина?
pepche цитирам те от предишната тема Simple Smile че тия дни бях на работа и нямах никакво време да драсна някой ред. Тя моята ЛЛ искаше да ми помогне, ама не се получи там и сега и аз се чудя при кого да се запиша. И за сега ще си работя. Само дето ми избиват хормоните на моменти и днес не се стърпях и се изпокарах с колегите Mr. Green Пък те повечето още не знаят, че съм бременна. А за термина още не са ми казали нищо, но по мои изчисления ще е 8 август.
tonkabonka да знаеш как ти завиждам, че си си у дома. И аз съм дунавско чедо Simple Smile Тая седмица ще си бъда цялата в Русе и ще се мъча да взема някой и друг изпит, че трябва да се дипломирам тая година.

Приятна вечер на всички Hug

# 35
  • Мнения: 110
Здравейте мами
не съм видяла по рано темата аз съм от Дружба-2 Hug
Имам 2 дъщери голямата е на 5 а бебо на близо 3 месеца

# 36
  • София
  • Мнения: 23 081
Момичета, днес е Антоновден, аз съм Антония - редно си е да почерпя Hug
Съобразила съм менюто и с мацките, които са на диета  Wink

 

                           

# 37
  • Мнения: 110
Честито мила много здраве щастие и радост Hug Hug newsm51

# 38
  • София
  • Мнения: 23 081
Честито мила много здраве щастие и радост Hug Hug newsm51
Ками, добре дошла на теб и благодаря за пожеланията  Hug
Не очаквах, че има толкова късностоящи като мен, та реших да спретна тайно почерпката, но ти ме разкри  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 1 163
tonkabonka Честит имен ден. Бъди щастлива и с много късмет в живота. bouquet  bouquet  bouquet

Мерси за почерпката. Аз не съм на диета така, че до сутринта може и нищо да не е останало и ще трябва пак да черпиш. Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 23 081
sillsav, струва ми се, че ме саботирате  Twisted Evil  Joy  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте мацки Simple Smile
Честит имен ден ан Тонка Да си здрава, засмяна и щастлива а малката Кати много да те радва   bouquet
Добре дошла на ками  Hug
Ние днес ходихме до Банкя и дребната се натича и сега спи 2 часа вече, тъкмо добре за мен, че да свърша някоя и друга работа, ама ще я видим вечерта кога пак ще заспи  Rolling Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 1 456
Здравейте и от мен днес!
Въпреки, че беше страхотно време не успях да
се организирам дори до езерето да отидем на време.
Купих един вакумни пликове за дрехи и т.н и уж щях само да ги пробвам и като се почна едно нареждане. #Crazy...та до след обяда... Mr. Green

Тонка, честит имен ден!
Да си жива и здрава, много щастлва и обичана!
Малката Кати да те радва и да те слушка!
Весел празник!
И това за лентичките много добра идея! Heart Eyes


Софи, браво на вас! Страхотно е като може да се измъкне човек поне за малко от Софето!

Силсав, аз съм на диетка, обаче няма да му простя на
хапването...Така, че не бъди такава лакомница... Joy

Ками, добре дошла!  Hug

Пепче, браво за изследавнията!Все така за напред!

Женка, вие излизахте ли?

Приятна вечер на всички!   Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 307
Тони - Честит имен ден!



Мерси за хубавата почерпка.

Ками - добре си ни дошла   bouquet

# 44
  • Мнения: 110
Мерси на всички за топлото посрещане Hug
Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт