Козметика Ланком,Клиник

  • 45 303
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 54
Моля, пак заповядай  Hug Дано тогава се отзоват тези, които са по-запознати с кремовете на Клиник и ти помогнат, въпреки че то е строго индивидуално и за самата кожа как ще го понесе, но със сигурност ще е хубаво да е само хидратиращ, в смисъл да не е за бръчки. Можеш да идеш и за съвет в някоя аптека, в която продават медицинска козметика, като avene например, понякога там са по-запознати и да арзпиташ за твойта кожа акъв тип крем е подходящо да използваш и какъв не Simple Smile

# 256
  • Мнения: 110
Аз малко късно виждам темата, но ще се постарая да отговоря на Мел.
Та след като си 3 тип, предполагам ползваш лосион 3. НО ако ти е за пръв път ползването на 3 стъпки, е желателно да почнеш с лосион 2 и след около година, когато кожата привикне хубаво към лосиона, можеш да минеш на 3-ката. В 2-ката има ментол. По принцип е нормално в началото да ти излязат ситни пъпчици, които изчезват. За крем определено си за Супердифенс. Той е силен хидратант и предпазва кожата от първите белези на стареене предизвикани от агресорите в околната среда. Има страхотен комплекс от антиоксиданти и не на последно място има UVA и UVB защита. Ако чувстваш кожата си дехидратирана, бих ти препоръчала да си вемеш Moisture Surge face spray. Той е като дезодорант. Можеш да го използваш колкото често искаш - върху грим също. Има и крем от същата серия който можеш да слагаш (ако имаш нужда от повече хидратация) в/у основния крем. За околоочен бих ти препоръчала All about eyes, който хидратира кожата, намалява сухите линии и премахва тъмни кръгове и подпухналост.
Ами това се сещам за сега. А, ако ползваш Клиник, нека всички продукти да са на Клиник, както и ако ползваш Ести, нека всичко да е Ести. Тъй като всички продукти са направени така, че да работят на 100% ако се ползват с подходящо допълващи ги такива от същата марка.
Надявам се да съм помогнала.

# 257
  • Мнения: 70
maria_m, сърдечни благодарности за подробната консултация! Вече повече от месец ползвам трите стъпки и не са ми излизали пъпчици (освен по 1-2 покраи цикъла). Взех си и All about eyes, както и една малка мостричка на Superdefence, но нямаше за моя тип кожа (3,4) и ми дадоха 2-чица. Опаковките ми на трите стъпки бяха малки и вече са на привършване и всеки момент чакам от Ягодка големите варианти (само че оттам съм поръчала лосион 2-ка). Надявам се да не стане гаф като премина на по-лек лосион. И се надявам скоро да дойдат, понеже с този облак над Европа пратките съвсем изчезнаха  ooooh! Много благодаря отново!  Hug

# 258
  • Мнения: 1 378
Лосиона 2 е по тежък от лосиона 3. И изсушава кожата. На което мазната кожа реагира с допълнително омазняване.Аз съм 3 тип и по съвет на продавачката си купих и лосион 2.Голяма грешка.

# 259
  • Мнения: 63
Аз съм някъде между 2 и 3... на едно място ме определяха като 2ка на друго 3ка... Накрая си взех 3ка. В началото много силно ми се омазняваше кожата и помислих, че съм сбъркала защото явно много ми е силен и в резултакожата ми реагира като се омазнява, обаче след 2-3 седмици употреба вс. се оправи и лицето ми и то  Party Само да отбележа , че мие  по-добре да ги ползвам само вечер, понеже 2 пъти на ден постоянно ми идват силни.

# 260
  • Мнения: 70
На мен също 2 ми се стори по-силен, когато ги пробвах на мостри, защотото и при мен имаше колебание, че съм между 2 и 3 тип. Консултантката ми обясни, че в 2 има ментол и затова пари, но иначе спиртът вътре е медицински, както в 1 (просто по-оглямо съдържание, отколкото в него), а в 3 вече бил салицилов. Аз сега съм на 3, но като ми пристигнат големите разфасовки, съм избрала следната комбинация:
Сапун Mild
Лосион 2
ДДМГел

# 261
  • Мнения: 63
Някой ползва ли на клиник фдт супер фит?  Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 39
Имат някаква промоция в момента. Дали е изгодно, надявам се да споделите....

http://www.fr.clinique.com/product/1675/18983/Soins_Visage/Anti- … _-na-_-repairwear

# 263
  • Мнения: 3 675
Имат някаква промоция в момента. Дали е изгодно, надявам се да споделите....

http://www.fr.clinique.com/product/1675/18983/Soins_Visage/Anti- … _-na-_-repairwear
Изгодно...не бих казала, но за проба - става.  Simple Smile
На мен подобни комплектчета ми дават безплатно, след като естествено съм си купила 2-3 продукта на Clinique  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт