Отговори
# 285
  • Мнения: 80
krasikoko-много ти благодаря за отговора, най-ме притесняваше бебефона, че ако не се чува хубаво, какво ще го правя, трябва нов да купуваме, а за стерилизатора, ако трябва по-малко шишета ще слагам и пак ще ми върши работа.
Судокрема, вчера го видях в аптеката, но нямаше цена, ако днес минавам от там ще попитам, а може и да го купя, че и без това се чудех какво да взема за подсичане, вчера купих сапунче на бюбхен, но шампоан за тяло и коса ще взема на Себа Мед и крема за тяло.
Дано скоро Ради да се оправи и мама и татко да си я приберат., мойто мило миналия ден си призна че и него го е страх дали всичко ще е наред.
 Hug

# 286
  • Мнения: 805
Здравейте момичета!
Честито бебе на Гея! Нека й е жива и здрава и много да я радва!
Наистина е много хубаво, че всички като цяло се задържахме 2 в 1.
Аз съм добре. Стяга ми се корема, но рядко и само за малко. Бебето е много активно обаче. Аз тайно се надявах, че ще му отеснее и ще ми даде почивка, но не би...
Приключих и с работата - добре че изкочиха 5 дни отпуска та тази последна седмица си бях вкъщи. Вчера си взех документити и ги подадох в социалното. До 2 седмици ще получа решение колко ще ми е майчинството.
Днес много се развълнувах. Събуди ме смс от една приятелка с термин 27 януари, че днес е родила момче. И аз като скочих и като си рекох: Ми то и аз мога да родя така! и като се развилнях и излъсках цялата къща, че и без това ме гложди от известно време... Сега съм като пребита, но супер доволна!
С покупките съм почти готова. Утре ще купим кошарка, ваничка и плот за повиване и приключваме. Повечето дрешки са опрани и изгладени. Леглото ще застиламе в последния момент да не се праши и така.... абе, само бебето да се ражда по-бързо, че нямам търпение. Дано не пренося като с Изабела, че и нашите имат вече купени билети за 21 февруари. Планът е до тогава да съм родила и да са ме изписали.
За името обаче е настанал пълен хаос - имаме 100 варианта, нито един от които не е съвсем идеален предвид това, че трябва да пасва за България, Словения и Германия и да се връзва добре с немската фамилия....
Хайде да отивам да полегна, че след малко ще ходя да взимам Изабела от градина и до там със спокойствието...

# 287
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте сладурани и от мен!
Деси радвам се е си устискала и бебка е решила да поостане още малко на топло.
Аз снощи излизах на пазар с мъжа ми и едвам се прибрах.Корема ми е пораснал,но когато съм си вкъщи не мога да го забележа с тези по-широки дрехи.Бебчо явно се е посмъкнал надолу,защото усещах нещо като иглички долу(все едно ме гъделичка и ровичка) и ми се втвърдяваше корема.Сигурно това са контракции  newsm78.
Но после като се прибрах и си легнах и отмина.Та затова днес майка ми ще мине през док ако може да вземе документите,че чак във вторник съм при него а идват събота и неделя за всеки случай.
Аз вече съм се настроила за раждане пък ще видим като дойде момента  Shocked Стегнала съм си багажчето  Simple Smile
Утре съм на фризьор-казах си я по-добре сега че после кога ще имам време.Да се постегна малко. Wink

# 288
  • Мнения: 30
Хей,кой ще направи нова темичка!!!

# 289
  • Мнения: 242
 Айде на  НОВАТА ТЕМА....Кой преварил-той заварил Joy

Общи условия

Активация на акаунт