Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 ян. 2009, 15:16 ч.

Рецепти за Actifry

• 238 159
  • 904
  •   1
Отговори
# 900
  • Костандово
Спряла се съм се на този, но се чудя и за хл,с бъркалки ли без ли,чакам вашите препоръки
https://www.emag.bg/fritjurnik-tefal-actifry-2in1-1-5-kg-2-nagre … tm_medium=android

# 901
  • WonderLand
На актифрая бъркалката му е нещото дето го прави по-различен от една обикновена фурна или от друфите еърфраяри. Тоест при него няма опция да си го вземеш без бъркалка, но реално не е задължително да я ползваш когато готвиш, някои неща се правят без бъркалката. А големината на уреда зависи от това за колко хора ще готвиш в него. За пържени картофки обче колкотп по-голям толкова по-добре според мен Grinning Иначе този модел не е лош.

# 902
  • София
Имам XL, но както винаги, тефалците са послъгали малко. Повече от 1.3 кг специално картофи не може да се пържат, защото започва да ги изхвърля извън тавата. Иначе без бъркалката може да наместиш примерно 4 големи пилешки бутчета или 10-тина кюфтета.

# 903
  • have faith and be patient ..
Добре де, без бъркалка не ви ли се пекат неравномерно нещата?

# 904
  • WonderLand
При тези които са на 2 нива второто ниво се слага върху бъркалката която се върти отдолу и се върти самото ниво (дано ме разбрахте) та така се изпичат равномерно нещата. Иначе когато е само на едно ниво аз отварям от време на врене и въртя продуктите на ръка.

Общи условия

Активация на акаунт