ранна бременност и колело?

  • 4 777
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Ми имах кръвотечение...и лекарката каза отлепване..Даже така ме сдуха,че ми даде направление за аборт(представи си каква наглост и какво ми е било) в случай че стане най-лошото.
Да,ама не;)Лжеха си в къщи,и всичко си дойде на мястото;)Яка почивка трябваше,но това беше още в самото начало.. 7 седмица мисля.(не помня вече).
А относно товара-мисля че 3-5кг можеш да носиш,така че спокойно;)

# 16
уф, добре, че не си се вързала, много гадно ми звучи. радвам се, че е минало. аз съм ок(чукам пак на дърво), но ме стряскат като почнат да пищят 'това не прави, онова не прави', малко губя усещане аз нормален човек ли съм все още или вече не. най-добре е никой нищо да не говори, ама нали знаш, пълно е с доброжелатели:)

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Мдам,и мен много ме дразнят хора,които само говорят:)))И най странното те плашат с  нещо,не мога да ги разбера;)
Ама все пак всичко умерено,не вреди така,че няма нужда да се ограничаваме в каквото и да е било.А и най опасни са първите 3 месеца;)
Ще се справим Simple Smile

# 18
  • Мнения: 355
Аз все още карам колело. И защо да не...? Ако има нещо да става и цял ден да лежиш пак може да стане.

Много се кефя на една комшийка, която сега влезе в деветия месец - огромна е, а онзи ден я видях на колело. Изглеждаше малко страшничко, ама тя си знае.

Всеки решава сам за себе си.

Желая безпроблемна бременност на всички.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
Ех,друго е деветия месец.
А първите три трябва пазене,за да може да се закрепи добре яйцето.
А това"каквото има да се случва ще се случи";не съм съгласна...

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз карах колело доста преди да разбера че съм бременвна - по трийсетина км навъртахме с мъжа ми.... След като разбрах за бременността се ограничих и карах доста малко.... Карането на колело не е опасно, ако си стабилна, опасно е падането!

# 21
  • Мнения: 6 315
На мен пък гинеколожката ми каза, че е много полезно да се кара колело докато си бременна. Е, аз забременях октомври, а когато се стопли вече бях като това на аватара ми, така че се размина.

Ако се чувстваш добре и не се претоварваш или теренът по който караш е много неравен, не виждам нищо лошо.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм чела, че до края на 4 месец можело да се кара колело. Но всичко е много индивидуално.  Когато забременях, прибрах ролерите и скокнах на велоергометъра - от него няма как да падна.
В тази връзка, как мислите, опасно ли е да се бяга (свински тръст) в първите три месеца от бременността?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт