ЮНСКИ МАМИ 2009! ТЕМА № 20

  • 10 448
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
ayas,нормално е за тези седмици да усещаш слабо бебето, а даже и да го усещаш на няколко дни. Изчакай до 19-20-та да видиш какви ритници ще надава. Wink Моето момченце доста силно ме подритва вече.
polia, на всяка цена отиди на очен. Въпроса е дали има опасност от отлепяне на ретината, а не точно колко е диоптъра. И аз съм с -5, но имаше голям риск и се наложи секцио.
anyto, Leila, стискам ви палци момичета всичко да е ОК.
Михайлова, baby, един съвет, не пийте Магнерич, а Магнерот или най-добре Магне В6. Магнерича е чист магнезий и се усвоява едва 20-30% от организма. Магне В6 се усвоява над 80%, заради комбинацията с Вит.В6. Не случайно след тренировки спортистите взимат именно този вид магнезий, за да се отпусне бързо натоварената им мускулатура.

За срещата, за сега ще идвам и то с малката. Някоя друга майка ще взима ли по-голямото си дете?

# 16
  • Мнения: 989
Аз чертата я нямам още, но за сметка на това пъпа ми се е обърнал  Simple Smile

За гимнастиката - на мен не ми пречи да редувам една седмица дневна, една-вечерна.

Бих дошла с мойта малката на срещата, но тя заспива към 14-14.30 и не ми се иска да показва ГОЛЕМИЯ СИ ИНАТ пред толкова бременни мами.

# 17
  • Мнения: 9 814
Аз ще водя дъщеря си.
Тя е по-ентусиазирана за срещата от мен.  Laughing

# 18
  • Мнения: 639
Преди малко ходих до тоалетната, поглеждам си коремчето и виждам една хубава, ясна черта от пъпа надолу. Хм, сутринта нищо нямаше  newsm78 Тъкмо си казвам - че успокоя Somebody, че и аз имам добре очертана черта и се усетих - днес съм с едни бикини, които имат ръб точно отпред и просто са ми се отбелязали  hahaha

# 19
  • Мнения: 0
   Здравейте а съм Даниела и очаквам второто си момиченце през 03062009г . Желая на всички мами успешно раждане
 1stroller 1stroller 1stroller  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  :ylinjajavascript:void(0); :)vascript:void(0);fant:  ylinfant

# 20
  • Мнения: 199
Amabel добре дошла. И аз съм за 11 юни момченце  Simple Smile

И на мен май ми се е засилило леко окосмяването по корема. Както и го подхранвам с това мазане всяка вечер...  Laughing И аз съм чела, че 2-3 месеца след раждането изчезва.

А за кафявата черта четох, че може да се появи още в 3 месец, може и чак в 7 ми , а може и въобще да я няма.

Здравей daniela_zdr  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 136
Amorevole , хихихи  hahaha   Това беше добро. На мен днес всичко ми стяга и ми се отбелязва. А скоро май няма да мога да си намирам и бикини/прашки, които да не ми стягат и ще трябва да минавам на гащи-палатки, както им викам.

А за окосмяването по корема може ли да ги махаме с пинсета? АЗ онзи ден дръпнах 3 косъмчета, които изведнъж се появиха, че много ме дразнеха.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 170
Здравейте, моми4ета! Аз съм от 4акащите юли месец. Просто 4ета, 4е сте напред с материала за БХС,та исках да ви питам нещо. Днес ми дадоха резултатите от БХС и казаха, 4е доктора трябва да ми ги разясни. Но на док съм 4ак другата седмица Crazy
Та резултатите са следните:
Биохими4ен риск за даун е определен на 1 от 2200
Възрастовия риск за даун е определен на 1 от 1200.
Какво ще кажете? Извенете, 4е се намесвам в темата ви!

# 23
  • Мнения: 1 475
Параскева, а какъв е риска ти за пациента, най-отгоре което е??Защото с този резултат не виждам нещо обезпокоително!

# 24
  • Мнения: 111
Добре дошли на новите мами  Hug
За магнезия само да кажа че момичетата които се оплакват от бъбреци не е добре да го пият

# 25
  • Мнения: 9 814
paraskeva резултатите ти са добри.
Не се притеснявай.

# 26
  • Мнения: 357
Добре дошла на Анабел. Наистина разликата ще е доста малка , което е страхотно.

Мил, аз мисля да отида в петък до училището на 9 месеца. Но преди трябваше да се запишеш на един телефон преди да отидеш първия път, а сега не мога да открия такъв  newsm78. Може да се разберем нещо.

Аз пък си знам термина по ПМ и за мен си е това. Нали все пак не всички бебета се раждат еднакво големи . Но и винаги има вероятност да е заченато по-рано или по-късно от предполагаемото. Важното е всичко да е наред.

Докато съм пишела са публикувани 7 нови отговора  #Crazy. Наистина много се пише в тази тема.



# 27
  • Мнения: 170
Пише: Вашият риск за болест на даун е определен на 1 от 23 000.
Благодаря ви за бързите отговори!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 475
Парескева, повече от страхотен резултат имаш, да не кажа, най-ниския риск, за който съм чувала до момента!! Peace

# 29
  • Мнения: 753
Стискам палци на падналите момичета!!!Анито, виртуална прегръдка и от мен!Добре дошли на новите майки!
Аз реших да не водя малчо още в началото, просто аз си знам, че като съм с него, си играем заедно и нищо няма да разбера от запознанството.
Честити узнати полове!
Изобщо не си и помислих да излизам днес с детето даже и сама- бяха ме предупредили за какво става дума, но ми е гадничко, че съм все у нас.
Не мога да наваксам с четенето.
Днес усещам, че ми се връща мечешкия зимен сън...
Вчера изчетох много за предната плацента, май никой не ми е писал, повечето казват, че усещанията са слабички и друго инфо имаше.

Общи условия

Активация на акаунт