Какво правите с неЩата на бебетата,които ве4е не използвате?

  • 1 958
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
.За разлика от Фиданката Wink,тогава те на нас ни направиха представление.Сумата ,която дадохме за вси4ките лакомства не беше по голяма от 30 ЛЕВА
Вал, ти определено си заплес - ами те на мен децата изнасяха представление, бе душо!
Така ли бе скьпа Hug,уффффффф,хахахахахаха ами наистина не бях разбрала Laughing

# 31
  • usa
  • Мнения: 2 113
Така като гледам досега май аз съм най_големия плЮШкин тук  Embarassed НиЩо не съм дала,раздала или подарила ( добре,4е мъжа ми не може да дойде да 4ете тук:ЩеШе да каже"Видя ли" Naughty ) Единствено съм реШила да раз4истя по старите и захабени дреШки и да ги дам на Caritas  Embarassed

не си само ти плюшкин, и аз пазих абсолютно всичко докато решим, че приключваме с раждането на деца, поне планираното. креватчето, столчето, дрешките, абе всичко... носехме си всичко на всяко пренасяне. сега подарявам на приятелки с по-малки деца, а ако не намеря на кого да дам нещо - дарявам го в goodwill. гараж сейл не си представям да спретнем - няма у нас кой да стои цял ден пред къщата да продава... а и нещата у нас са се употребили порядъчно от три деца, смятам, че са си оправдали парите.

# 32
  • Мнения: 1 909
Досега мога да говоря само за дрешките на Сара - давам всичко на едно семейство от... дори забравих от коя държава са..., понеже са на социални, а са с 2 дечица.
Нямаме проходилка, но като стане време да се отървем от люлката  (и по-натам от леглото) - всичко ще отлети към ebay, понеже просто нямаме място къде да складираме всичко това.
А като стане време за второ бебе - всичко ще купуваме наново  Simple Smile
Всеки път ми е мъчно, като подарявам дрешките й, понеже толкова бързо ги израства и все ми се струва, че раздавам нещата й без да я питам  Confused (глупаво звучи, но така се чувствам)... та единствената ми утеха е, че така помагам на другото семейство и че поне за дрешки на бебето не им се налага да харчат.

# 33
  • Мнения: 7 837
Преди да тръгнем от Б-я, раздадох вси4ко.
Тук оба4е пазя, защото ако продължават да се нареждат така добре нещата, второто бебе плануваме да си го правим по-скоро  Wink

# 34
  • Германия
  • Мнения: 8 096
аз така или иначе съм заформила вече един сак с дрехи и мисля да ги дам в Лом в дома, бебешките ще запазя, защото кроя  планове за второ някога  (дай Боже), но сега като си ида ще направя една чистка на ученическите и тинейджърските ми одежди, и без това имам толкова неща обличани веднъж-дваж (това защото като си имам любима дрешка все нея нося и останалите така си скучаят).

# 35
  • Canada
  • Мнения: 1 773
В България пазя всичко от голямата щерка и сега като се прибера ще направя подбор какво ми харесва и ще си го взема за насам (какъв късмет, че и второто е щерка). Всичко останало смятам да го дам в някой дом. Вече имам омалели дрешки и от втората щерка, събирам ги и ще ги дам на 2 бъдещи мами тук - да си изберат каквото им харесва, пък останалото - на армията на спасението.

# 36
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами моми4ета ето тук ,нашия форум и БГ- МАмма  си имат такава асоциация
http://fdbm.org/ .желаещите могат да дарят и да нау4ат повече  за целите и организацията
ето и темата която също можете да про4етете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.0

# 37
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хулиганче, аз знам за движението на българските майки Wink
идеята ми е за нас чужбинските. понеже нямаме възможност през годината да се включваме пълноценно, затова предложих през отпуските , когато си ходим...
а и впечатленията ми са, че  там мамите имат по- голяма физическа възможност да "обслужват" софийските домове и околностите , като перник например.
а за съжаление домовете ги има из цялата страна Sad
а ние сме от всякъде та затова  Simple Smile
дето се вика да си направим нещо като  наша си традиция.
когато имаме възможност разбира се.

# 38
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
хулиганче, аз знам за движението на българските майки Wink
идеята ми е за нас чужбинските. понеже нямаме възможност през годината да се включваме пълноценно, затова предложих през отпуските , когато си ходим...
а и впечатленията ми са, че  там мамите имат по- голяма физическа възможност да "обслужват" софийските домове и околностите , като перник например.
а за съжаление домовете ги има из цялата страна Sad
а ние сме от всякъде та затова  Simple Smile
дето се вика да си направим нещо като  наша си традиция.
когато имаме възможност разбира се.
Мммммм да ,много хубаво зву4и.И наистина ,Ще е много хубаво ако се занесат дре,ки или ,каквото и да било на деца от домове ,и НАЙ -ВЕ4Е на домове извьн София.Не ме разбирайте погрешно ,но домовете в София са доста по добре отколкото тези в провинцията Thinking

# 39
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
незнам защо, но и аз мисля така вал Thinking

# 40
  • Мнения: 59
Подарявам ги или ги дарявам на GOODWILL или ONCE UPON A CHILD. От последното можеш да всемеш някаква сума са тях или да ползваш store credit.

# 41
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
незнам защо, но и аз мисля така вал Thinking
Ами ако някоя организация от 4ужда старана реши да направи дарение на някой дом винаги пьрво кьм София поглеждат.В София има доста домове,които са "осиновени" от 4уждестранни организации ,както и на много домове имс е помага малко или много от 4ервения крьст(по скоро малко).Видяла сьм доста домове в София и зная ,4е сьстоянието им не е толкова лошо,и сьм видяла няколко дома извьн столицата и направо не мис е говори за тях Cry Cry Cry Cry Cry Cry.само,Ще ви дам една разлика:В София някой от проблемите в домовете е какьв телевизор да си купят и в провинцията е как да си платят тока и да купят 4ершафи за децата Cry

# 42
  • Мнения: 4 629
Алекс си има братовчед, който се роди миналия месец. Така, че дрешките има на кой да ги даваме. Големите му играчки ще намеря къде да прибера за следващото бебе, защото братовчеда си има същите  Wink. Но да събирам дрехи на тавана от  сантиментална стойност  Naughty все ще се намери на кой да ги дам Simple Smile

# 43
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хари4ка идеята ти е страхотна    bouquet  Благородна дуШа си ти  Heart Eyes
Аз за веЩи не знам дали бих могла да се вклЮ4а оттук заради транспорта ,но с удоволствие бих дала и някой лев за да се зарадват милите дуШи4ки Hug
Определено положението на Домовете из провинцията е пла4евно в сравнение със софийските. Сестра ми по една време работеШе като превода4 към една организация,занимаваЩа се с осиновявания на бг.де4ица от 4увдестранни двойки та беШе пообиколила разни домове из провинцията. От нея знам туй онуй и направо ми се изправя косата като помисля за малките 4ове4ета и в каква мизерия живеят  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 44
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
мисля да  ги пазя за 2-ро ,живот и здраве, но ина4е вси4ко което не носим,дори да е ново ,го даваме за благотворителност.тук е страшно добре организирана.най-малкото във всеки шопинг център има място където ти дават специална 4анта и като я напълниш я връщаш.мястото е винаги пълно Peace

Общи условия

Активация на акаунт