Не спи- какво да правя?

  • 513
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 381
Оле мами,
Нашият юнак 2-ра ве4ер не спи. Събужда се към 1 часа с рев и иска да го гушкме или пък да седи някой до него да го гали по главичката или п някакъв начин ада усеща допир. Като го оставя да си реве изобщо не спира- набира скорост и сякаш ще се "пръсне" от рев. До сега не е правил така, да не говорим, че няма навик да спи при нас. За 1 и 5 м сигирно има 4-5 пъти да е спал при нас. Едвам успявам да го приспя отново с много ставания и галения и гушкания към 3 часа.

Нищо не помага, той вече от месеци на ползва биберон и като му я дадох я остави и продължи да реве.

Не знам какво му е - нито какво да правя. И двамата ходим на работа- незнам как ще издържим ако е така всяка нощ. Освен и ние в 21:30 smile3524 заедно с Коко.

# 1
  • Мнения: 2 922
да не го мъчат зъбките?

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси също го прави този номер newsm46, но като и дам водичка и се успокоява и заспива отново. Понякога и намазвам бибата  passifierс гел за зъбки и пак  smile3524. А понякога реве и нищо не помага newsm78.
Може би преживявят нещо бебчетата, знам ли...

# 3
  • Мнения: 93
Оле , това все едно, че аз съм го писала. И моето дете така не иска да спи, вечер заспива към 22- 22:30 ч. и към 01 часа започва рев, взимам го при нас, защото не иска гушнат да го друсам, но нещо не му е удобна спалнята и започва едно въртене, ритане, след като малко се унесе го принасям в неговото легло. По някое време на нощта пак реве, давам му вода или го взимам при нас, зависи дали като му дам вода ще се унесе и заспи. Усеща когато ставам през нощта да го завивам и пак рев, не иска да спи завит, а го завивам с едно съвсем леко одеалце. Сутрин спеше до 09 ч., сега още в 07 ч. е готов. Направо едвам гледам, а иначе е толкова палав, че по цял ден въобще не се спира, даже и сега не искаше да заспива на леглото си, надаваше едни писъци, че чак ме заболя глава и го сложих в количката му и там заспа, направо  съм ей така  Crazy. Дано скоро отмине този етап ,не знам какво е , но....... #Crazy

# 4
  • Мнения: 1 381
мали ужас,
със сигурност не са зъби. Като гледам отговорите ви и възрастта на децата, май е поредния период на страности. Само да измисля метод за успиване, че ми падат клепачите вече. Добре че нямам много работа- та да не оплескам нещо.

# 5
Оле мами,
Нашият юнак 2-ра ве4ер не спи. Събужда се към 1 часа с рев и иска да го гушкме или пък да седи някой до него да го гали по главичката или п някакъв начин ада усеща допир. Като го оставя да си реве изобщо не спира- набира скорост и сякаш ще се "пръсне" от рев. До сега не е правил така, да не говорим, че няма навик да спи при нас. За 1 и 5 м сигирно има 4-5 пъти да е спал при нас. Едвам успявам да го приспя отново с много ставания и галения и гушкания към 3 часа.

Нищо не помага, той вече от месеци на ползва биберон и като му я дадох я остави и продължи да реве.

Не знам какво му е - нито какво да правя. И двамата ходим на работа- незнам как ще издържим ако е така всяка нощ. Освен и ние в 21:30 smile3524 заедно с Коко.


Дай му да пие КИЕТЮД хомеопатичен сироп за спане, изобщо не вреди на детето, и спи цяла нощ, и не може да се пристрасти. И ние бяхме така, но вече нямаме този проблем. Все пак питай и лекарката. 

Общи условия

Активация на акаунт