LPG Ендермология или Дермосоник???

  • 6 191
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Моля тези от вас, които са ползвали едното и / или другото да споделят впечатленията си и резултатите, които са постигнали.
Доколкото разбрах цените на Ендермологията са 50лв в Борекс (няма ли някъде по-евтино), а Дермосоникът е около 25лв.

# 1
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Ендермологията във Варна е 25 лева на процедура. Това са цените на Скин Лайн и Медея. Знам, че се правят по 2 процедури на седмица, но не съм ходила. Мисля, че има Скин Лайн и в София.

# 2
  • Мнения: 2 489
Аз съм правил процедури с Дермосоник, но цената беше 40 лв.
Ендермологията е по-добра май.

Има резултат, но след бременността трябва пак.

# 3
  • Мнения: 5 255
LPG в масажно студио Лъч е 35 лв.
Ходих, направих една серия процедури - има резултат, но трябва хранителен режим и спорт  Peace

# 4
  • Мнения: 5 255
В тази тема също има споделен опит http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23167.0  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 827
LPG ендермология в Борекс - 40 лева

LPG ендермология в Skin Line - 50 лева

# 6
  • Мнения: 1 680
Къде се намира това студио ЛЪч?

Колко минути е продължителността на Ендермологията - различно ли е в различните студиа?

Една серия от 16 процедури ли е, или от 20?

Споделете някакви резултати, моля, в сантиметри/килограми?

# 7
  • Мнения: 5 255
Продължителността на процедурата е 35 мин.
Процедурите са 16, а понякога препоръчват 20 /ако е по-тежък случая/.
Адреса е в линка който съм ти пуснала от другата тема  Wink

# 8
  • Мнения: 5 255
Масажно студио ЛЪЧ
София, Лозенец, ул.Цветна градина 39-41А /откъм ул.Вежен - под колоните/
тел. 088 884 55 44

# 9
  • Мнения: 6 314
Ендермология!  Peace
Резултатите са МНОГО добри, особено като процедурите се съчетаят с олекотен хранителен режим.

# 10
  • Мнения: 1 680
Имате ли представа колко време след секцио най-рано може да се започне?

# 11
  • Мнения: 6 314
3 месеца.... поне на мен така ми казаха и тогава започнах.

# 12
Аз лично съм ползвала само Дермосоника и съм много доволна от резултатите. Миналата година си направих ударно 20 процедури през ден и успях да намаля обиколката на бедрата с 5 см, а кожата ми се заглади. В момента си правя отново една серия и смело мога да кажа че проблем с целулит почти нямам. Освен това и цената е доста по-добра сравнение с LPG - излиза по 20 лв една процедура.

# 13
  • Мнения: 10 758
Аз в момента си правя антицелулитни процедури с Дермосоник. Ходя в Правителствена болница, където им е Спортно - оздравителния комплекс. ТОВА са цените им.
 За сега съм на 5-тата процедура и не мога нищо да кажа.Преди да ги започна процедурите, ме прегледа лекарка, която освен тези процедури ми назначи парна сауна, ЛФК и фитнес. След като мина 10 процедури, пак ще ме прегледа и ще каже какво още трябва да се назначи. Имат течни и твърди маски, които са също за отслабване - на Талион и Мария Галант. 
Незная кое е по-добро, защото не съм си правила LPG-то. Дермосоника е на принципа на вакуума. Разбива твърдия целулит.

# 14
В правителствена Дермосоника излиза два пъти по-скъпо. В салона където ходя за 1 час плащам 20 лв, а салона не отстъпва по нищо на правителствена.

Общи условия

Активация на акаунт