СреЩали ли сте се с някого от форума"Родители в 4ужбина"?

  • 3 019
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дааааааа, познаваме се с някои от момичетата - eli_c, zo (тя ми е съседка), diviana, Krassy и Gery R.

# 46
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 072
Да. Мен miravmbd ме разпозна това лято вьв Видин. Даже беШе ка4ила и две, три снимки . Как ме разпозна оба4е, и до сега ми е мистерия Flutter
Ина4е от форума за кьрменето се запознах  с друга мама видин4анка, Шали, даже имам и много хубави снимки от среЩите , трябва да ка4а ве4е...А, и с оЩе една се засякохме. Ние видин4анките имаме сериозно присьствие вьв Форума Laughing Laughing Laughing

Ина4е италиянските мами са ми малко дале4ко, само Medea е на един хвьрлей от мене, ама като се вьрне от БГ, може и да организираме една згляда.

# 48
  • Мнения: 1 072
Цитат на: miravmbd  Та даже се и поскарваме от време на време, но то не мже без това. Hug Hug
[
/quote

Мирка, с кой и се скарала, ти, с този благ характер?  bouquet

# 49
  • usa
  • Мнения: 2 113
Само че може първия уекенд да правим прощъпулник Simple Smile

това да не би да означава, че кристи е вече на собствен ход Simple Smile?

# 50
  • Мнения: 7 430
Аз се срещам често с Yoni bonboni и HOLY...живеем на една ръка разстояние и вече дето викат - и кътните зъби си знаем Mr. Green

# 51
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes
Ще се запознеш с мен  Wink.Ако искаш де.Сега ,като имам документи ве4е няма кой да ме спре  Whistling..............

# 52
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes
Ще се запознеш с мен  Wink.Ако искаш де.Сега ,като имам документи ве4е няма кой да ме спре  Whistling..............
ами ела де ..пък може и ние да доидем после да разгледаме града за един ден ...само дето в това пусто село освен църквата  Wink камъните и палмите  Wink маи няма какво друго да ти покажа  Wink

# 53
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes
Ще се запознеш с мен  Wink.Ако искаш де.Сега ,като имам документи ве4е няма кой да ме спре  Whistling..............
ами ела де ..пък може и ние да доидем после да разгледаме града за един ден ...само дето в това пусто село освен църквата  Wink камъните и палмите  Wink маи няма какво друго да ти покажа  Wink
А ,не се притеснявай ,ти какво си мислиш ,4е в Толедо има особено много неЩа да се видят ли ?За един ден вси4ко може да се види без никакви проблеми.Така ,4е когато искате заповядайте Hug.Пьк може да останете и пове4е Laughing,Ще си спретнем едно Бг парти Crazy

# 54
  • Мнения: 353
аz се поzнавам с Gergana. Мале колко бира сме иzпили по кръчмите в БГ, просто не е истина. Whistling Тя ми каzа zа bg-mamma , но форума сама си го намерих и нея вътре. Crossing Arms
А сега точа лиги zа Фиданката,ама тя вече е раzдула каква е хавата ooooh!
Аз нямам какво да добавя, знаем се доста добре с Теди  smile3521
 Не се знае само кога пак ще се видим  smile3518

# 55
  • Мнения: 4 629
Срещаме се с Yorry. Ние тук се запознахме във форума Simple Smile

# 56
  • Мнения: 508
Познавам се с мери_арк от няколко години-тя ме открехна за форума и ме свърза с Дорет,която също живее в Бирмингам.Други мами от форума не познавам,а може и да познавам ама да нямаме идея 4е пишем тук:)

# 57
  • Мнения: 1 425
И аз открих във форума една моя съучиничка, която живее в Саарбрюкен, казва се Елина, но не съм се срещала с нея. А иначе се видяхме по един път с Ава (amei) и geminarius. Много хубаво си изкарахме и се надявам пак да се видим в скоро време.

# 58
  • Мнения: 4 244
Кате, това да не е мамата на близнаците, за която говориш че е от Саарбрюкен?  newsm78
Аз и дадой координатите си ама явно с бебета и изпити и не и е останало време да ми дрънне една жица, хем съм на един хвърлей място Crossing Arms

# 59
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Вие като се срещнахте с Тедсан, къде ви е моля отчета?  umnikuu

Общи условия

Активация на акаунт