Наистина не знам какво да правя

  • 4 405
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!
Аз съм поредната регистрирана,нежелаеща да се разкрива пред всички,които ме познават.
Вече наистина имам голям проблем в отношенията с приятеля ми.Не знам какво става,разбирате ли?Постоянно се впускаме в някакви кавги за няма нищо,а те прерастват в такива грандиозни скандали,че не мога да ви опиша.Аз изпадам в някакви истерии,плача.Даже започнаха през една седмица и генитални херпеси да ни избиват от толкова стрес.Имам чувството,че говорим на различни езици.В нашата връзка аз съм по-обидчивата и сръдлива и той винаги използва това срещу мен.Винаги казва:"Само знаеш да се цупиш!"Никога когато ми стане гадно за нещо не идва и не казва: " Миличка,не се ядосвай,или притеснявай...няма повод и т.н."Просто се разсърдва и той и започва да ми казва как само да се сърдя знам.Какво да правя вече,кажете.И двамата сме много напрегнати и изнервени.Само една дума на криво да си кажем и гледай какво става.
Съгласни сме да отидем на семеен консултант и горещо Ви моля да ми препоръчате добър такъв от София!Търсих в Интернет координати на г-жа Златка Михова,но попаднах на 2 грешни тел.номера.Моля,ако някой има актуалния й да ми пише.
Страшно съм отчаяна.Иначе толкова се обичаме и направо се съсипваме по този начин.Винаги сме имали караници,но от Октомври направо всички тръгна страшно бързо надолу.Тогава му подарих часовник.Дали не е истина,че подариш ли часовник е на раздяла...Или някой магия ни направи.Всякакви мисли ми минават п/з главата.
Моля,помогнете,защото така не се живее!А искам да съм с този човек!!!

# 1
  • Мнения: 2 556
Това, което е сигурно е, че гениталните херпеси не се появяват от стрес, налага се да ги лекувате спешно, мисля, че никак не са безобидни тези неща! Аз хиляда пъти повече бих се притеснила от подобен проблем, отколкото от развитието на връзката...

# 2
  • Мнения: 248
И аз като Tess ще те посъветвам преди семейния консултант да потърсите лекар за гениталните херпеси и то бързо.
.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 306
За херпесите - лекар, а мисля, че и ти го знаеш. Затова го споменаваш.
За другото. Има такива периоди, и ние скоро излязохме от такъв. Наистина са отвратителни, постоянна въртележка - караница, сръдни, обиди, сълзи, пак скандал...Нас ни отрезви смъртта на мой близък.  Cry Затова ти казвам в прав текст. Стегни се! Не чакай някое голямо нещастие да дойде да измести центъра на внимание. Просто и да се сърдиш и да си обидена си налагаш да не го показваш. Не се самонавивай. Помяната започва от теб, а ако наистина искате може и на консултант да идете. Няма лошо.
За часовника - ако ти навява такива мисли в такъв кофти период, направо го изхвърли на боклука. Ако мислиш, че приятелят ти няма да е съгласен просто не го питай. Ще си помисли, че го е изгубил.  Peace

# 4
И аз като Tess ще те посъветвам преди семейния консултант да потърсите лекар за гениталните херпеси и то бързо.
.
Не обръщам голямо внимание на херпесите в темата,защото мерки сме предприели.Били сме на лекар,правили сме изследвания,вземали сме медикаменти.Проблема е,че рецидивират и то заради стреса,който си причиняваме.Иначе знам,че се предават по полов път.
Моля някой дами даде координати на добър семеен консултант.Това е последната ми надежда.Знам,че преди всичко трябва сами да си помогнем,но не става.Говорим,говорим и нищо не се променя.Защо така?Ума ми не го побира.Реално нямаме за какво да се караме.Всичко са битовизми,глупави!!!Нито той ми изневерява,нито аз на него.Нямаме сериозни проблеми,а се изяждаме.Какво е отва явление???

# 5
  • Мнения: 2 556
Ами всичко е във ваши ръце, все някакъв начин трябва да има, ако и двамата го искате. Успех с консултациите!

# 6
Не обръщам голямо внимание на херпесите в темата,защото мерки сме предприели.Били сме на лекар,правили сме изследвания,вземали сме медикаменти.Проблема е,че рецидивират и то заради стреса,който си причиняваме.Иначе знам,че се предават по полов път.
Нито той ми изневерява,нито аз на него.Нямаме сериозни проблеми,а се изяждаме.Какво е отва явление???[/quote]
Аз нещо не разбирам newsm78 хем знаеш, че херпеса се предава по полов път, хем явно начина, по който сте ги прихванали не те притеснява? Първоизточника на всичките ви кавги не е ли точно това? Поне на мен ми се струва логично. Започвате с това и задълбавате след това върху битовизмите?

# 7
  • Мнения: 293
Наистина те разбирам,защото и при нас е точно така.
И не знам до кога ще продължава.
Не искам да съм лош пророк но специално в моята ситуация мисля,че няма да я бъде и че има хора ,които просто не могат да мелят брашно заедно  Cry
Дано да греша....

# 8
  • Мнения: 46 488
... Какво е отва явление???

Може би изкарвате вкъщи натрупания негативизъм през деня  newsm78 мислете малко по-ведро, като се скарате за нещо, седнете и вижте от къде е тръгнало.

... Никога когато ми стане гадно за нещо не идва и не казва: " Миличка,не се ядосвай,или притеснявай...няма повод и т.н."Просто се разсърдва и той и започва да ми казва как само да се сърдя знам.Какво да правя вече,кажете ...

Ох, това си е до тип човек, не е лично с/у теб. Моят в същия, но в това отношение ме устройва, защото в такъв момент аз млъквам като темерут и ако някой ми говори/успокоява, ефектът е обратен  ooooh!

За специалист прегледай Здравния справочник, че нещо търсачката не работи.

П.П. Не се навивай за часвоника и магиите, търсете и решете проблема.

гост гост, не е задължително да са били девствени като са се "взели", явно е останал от предишна връзка ...

# 9
  • Мнения: 2 556
Да речем, че някой от двамата е имал херпеса от предишна връзка и не е знаел, може да не става дума за прихващане по време на техните отношения

# 10
Не обръщам голямо внимание на херпесите в темата,защото мерки сме предприели.Били сме на лекар,правили сме изследвания,вземали сме медикаменти.Проблема е,че рецидивират и то заради стреса,който си причиняваме.Иначе знам,че се предават по полов път.
Нито той ми изневерява,нито аз на него.Нямаме сериозни проблеми,а се изяждаме.Какво е отва явление???
Аз нещо не разбирам newsm78 хем знаеш, че херпеса се предава по полов път, хем явно начина, по който сте ги прихванали не те притеснява? Първоизточника на всичките ви кавги не е ли точно това? Поне на мен ми се струва логично. Започвате с това и задълбавате след това върху битовизмите?
[/quote]
Херпеса изобщо не епроблема между нас.И двамата преди това сме имали други връзки и никой никого не вини за нищо.Случило се е и сме се примирили. Според последни данни 45 милиона души в САЩ са инфектирани с HSV-2.Това е най-често предавания по полов път вирус.
Но не той е причината за караниците ни!
И не искам повече да го коментираме,просто ей така го споменах...и аз не знам защо!

# 11
  • Мнения: 2 556
ОК, няма проблем, споменала си го по повод стреса, няма смисъл наистина за това да се говори повече.

Мисля, че винаги, когато битовизмите напират да разрушат някоя връзка, има някакъв първоизточник на проблема. него ще се опита да открие и консултантката, в случай че посетите такава. Замисли се - какво най-много те дразни в него реално??

# 12
  • Мнения: 2 631
Нещастна, разказа ти е досущ като този, който аз бих пуснала в тема тук (с изключение на гениталните херпеси), ако бях събрала смелост, или ако бях решила да търся съвети.
Абсолютно по същия начин и ние се дръгнехме за всичко, карахме се постоянно, обвиненията от единия към другия се връщаха като бумеранг обратно и така безспирно, а фактически много се обичаме... Все едно си разказала моите перипетии...  Blush
Реших, че за да запазя отношенията ни за повече време, е необходимо аз да излезна трезвеничката в ситуацията и сама да реша проблема. Мъжете нямат толкова изразени комуникативни способности като жените, а и ние сме по-емоционални и задълбаваме повече във всяка казана дума. Реших, че ако оставя на него да опита да се оправят отношенията ни, ще е много трудно.... Ако въобще е осъществимо.
Затова пожертвах егото си и загърбих лошите неща за няколко дни. Държах се по-мило и му давах това, което искаше... Така омекна и той, след което седнахме и си поговорихме за кратко... Беше достатъчно, а и вече и двамата бяхме уравновесени и без претенции, и изгладихме това недоразумение, което също като при вас започна преди 2 месеца.
Сега - засега съумяваме да опазим това, което скоро скрепихме от старите хубави спомени и не се караме.  Peace
А за часовника - не хващай вяра. На мен ми подари часовник за рождения ден (преди почти година) и това не повлия на отношенията ни в лош аспект, даже напротив. Топлите месеци бяха най-хубавите ми с него.

Успех!  Hug

# 13
  • Мнения: 387
пиши ми на лични, да ти дам координатите на моя преподавателка от НБУ, много добър специалист...

# 14
  • Мнения: 12 662
Затова пожертвах егото си и загърбих лошите неща за няколко дни. Държах се по-мило и му давах това, което искаше...
Peace

Ти си абсолютно наясно къде е проблемът. Не ти трябва консултант. Недей да бъдеш толкова сръдлива. Казвай Извинявай. Някои не го могат и май не е само приятелят ти, но и ти.

Общи условия

Активация на акаунт