СреЩали ли сте се с някого от форума"Родители в 4ужбина"?

  • 3 015
  • 73
  •   1
Отговори
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Понеже от време на време излиза тук по някоя и друга веселяшка снимка от някоя среЩа на сьфорумки я си кажете(ако искате де Stop) ,с кого сте се среЩАли и дали сте се среЩали с някого?!
Аз скоро ,Ще пусна тема сьс снимки на мами от ИСПАНИЯ Flutter,4е се насьбраха ве4е Flutter

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Все оЩе не,4е сме разпръснати доста дале4 една от друга,но смятам сега да наваксам в Бг  Wink

# 2
  • Мнения: 1 238
Със Mimozadk Grinning Grinning Grinning GrinningДаже утре може да ми дойде на гости, ако не се откаже...

# 3
  • Мнения: 4 244
Аз за уикенда ще досаждам на Тедсан и после ще има репортаж от местопрестъплението
Фрайбург, пази се , идваааааааааааааааааам!  Mr. Green

# 4
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз за уикенда ще досаждам на Тедсан и после ще има репортаж от местопрестъплението
Фрайбург, пази се , идваааааааааааааааааам!  Mr. Green
Ами хайде 4акаме разказ в "картинки"

# 5
  • Мнения: 4 244
Имам и други уговорки за срещи, ама тази е най близката
За другите не казвам да не ми мине котка път  Peace

# 6
  • Мнения: 3 394
Отивам аз на фризьор в София, при този, при когото си ходя още от време оно и по едно време се появява една госпожа с детенцето си на около 5-6 години да й правят кичури Blush

И по едно време тя почна да обяснява как в съседната книжарици продавачката й продала книжка с приказки докато ядяла мазна банички и съответно наклепала и книжката Thinking От последвалите заключения разбрах ,че живее в чужбина, май в Италия!

Та ако някоя италианка е била скоро на фризьор в Надежда да свирка Whistling


п.с. не й се обадих защото в същия момент връхлетя една бременна ,която искаше да си изрусява бретона и се заговорихме за тези болежки покрай бремеността

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Отивам аз на фризьор в София, при този, при когото си ходя още от време оно и по едно време се появява една госпожа с детенцето си на около 5-6 години да й правят кичури Blush

И по едно време тя почна да обяснява как в съседната книжарици продавачката й продала книжка с приказки докато ядяла мазна банички и съответно наклепала и книжката Thinking От последвалите заключения разбрах ,че живее в чужбина, май в Италия!

Та ако някоя италианка е била скоро на фризьор в Надежда да свирка Whistling


п.с. не й се обадих защото в същия момент връхлетя една бременна ,която искаше да си изрусява бретона и се заговорихме за тези болежки покрай бремеността
Признавам си без бой:не съм аз  Wink
Едва ли Ще е форумка,заЩото от тези ,регистрираните ,които пиШат тук с толкова голямо детенце няма доколкото знам  newsm78

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аз сьм се видяла с Jara, SL,Raly а с Des_es не успяхме да се видим ,тя се видя само сьс сестра ми ,но се надявам ,4е скоро и с нея ,Ще се видим.
Рали не е от испанските мами,но беше в Испания и се запознахме Hug  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 394
Отивам аз на фризьор в София, при този, при когото си ходя още от време оно и по едно време се появява една госпожа с детенцето си на около 5-6 години да й правят кичури Blush

И по едно време тя почна да обяснява как в съседната книжарици продавачката й продала книжка с приказки докато ядяла мазна банички и съответно наклепала и книжката Thinking От последвалите заключения разбрах ,че живее в чужбина, май в Италия!

Та ако някоя италианка е била скоро на фризьор в Надежда да свирка Whistling


п.с. не й се обадих защото в същия момент връхлетя една бременна ,която искаше да си изрусява бретона и се заговорихме за тези болежки покрай бремеността
Признавам си без бой:не съм аз  Wink
Едва ли Ще е форумка,заЩото от тези ,регистрираните ,които пиШат тук с толкова голямо детенце няма доколкото знам  newsm78

Абе аз си знам ,чеу не си ти, щях веднага да те *подуша* Hug
Пък и твойте е девойки, при това невероятна сладурана, помня онези страхотни черно -бели фотографии......пу-пу

# 10
  • Мнения: 1 854
Аз сьм се виждала само с kartinka,но снимки заедно нямаме направени.Сега е летен сезон,хората са се разпрьснали да по4иват-кой в 4ужбина,кой в Бьлгария,но на есен като се сьберат пове4е хора-аз винаги сьм за срещите и ако е в по голям сьстав-още по-весело и сьс снимков материал.

# 11
  • Мнения: 1 173
Имам и други уговорки за срещи, ама тази е най близката
За другите не казвам да не ми мине котка път Peace
Чувствам аз, че или за Испания или за Шотландия ше запрашиш, ама нема казвам на никой.  Mr. Green Mr. Green
Само аз и ти си знаем.  Peace Grinning Joy

# 12
  • Мнения: 4 244
Имам и други уговорки за срещи, ама тази е най близката
За другите не казвам да не ми мине котка път Peace
Чувствам аз, че или за Испания или за Шотландия ше запрашиш, ама нема казвам на никой.  Mr. Green Mr. Green
Само аз и ти си знаем.  Peace Grinning Joy
smile3520
Ни мъ издавай, ти комуниска ли си или кому висока  Mr. Green

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ми..моята приятелка тук (и бивша съквартирантка) пишеше до миналата година във форума, но тогава още нямаше отдел чужбински мами.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 173
Имам и други уговорки за срещи, ама тази е най близката
За другите не казвам да не ми мине котка път Peace
Чувствам аз, че или за Испания или за Шотландия ше запрашиш, ама нема казвам на никой.  Mr. Green Mr. Green
Само аз и ти си знаем.  Peace Grinning Joy
smile3520
Ни мъ издавай, ти комуниска ли си или кому висока Mr. Green

Нема бе, нали ти обещах... hahaha

# 15
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Имам и други уговорки за срещи, ама тази е най близката
За другите не казвам да не ми мине котка път Peace
Чувствам аз, че или за Испания или за Шотландия ше запрашиш, ама нема казвам на никой.  Mr. Green Mr. Green
Само аз и ти си знаем.  Peace Grinning Joy
smile3520
Ни мъ издавай, ти комуниска ли си или кому висока Mr. Green

Нема бе, нали ти обещах... hahaha
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 244
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green
Въх убих та  Naughty, ми ни издавай тъй фронта ма сестро  smile3505
Тя Розичка е подкупена вече, ко знаиш ти за френската революция и мойто участие в нея
Конспирация и само конспирация  smile3521

# 17
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Я тъй и тъй се говори за среЩи4ки:неЩо попро4етох,4е Ще идваШ ти самата да си прибираШ бандата  newsm78
Кога,къде и как  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 244
Я тъй и тъй се говори за среЩи4ки:неЩо попро4етох,4е Ще идваШ ти самата да си прибираШ бандата  newsm78
Кога,къде и как  Rolling Eyes
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

# 19
  • Мнения: 1 173
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 244
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes
smile3505

# 21
  • Мнения: 1 173
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже
Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes
smile3505

Охо, значи се работи по третото   bouquet baby_neutral...Големи гледачески способности имам напоследък.  Peace

# 22
  • Мнения: 4 244
Е ни е по кой въпрос работим не казвам, ама трето  newsm78 с медната жичка дето си я имам няма да стане  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 780
Ами кроя планове на 01.09 да скоча на самолета до Бургас и после на 08.09 на обратно за Саарбрюкен, пък квото сабя покаже

Да не вземете да спретнете с таткото пак някое бебе преди заминаване. Party Mr. Green Heart Eyes
smile3505

М-дааааааааааа.....то май натам върят нещата  yes Че и както спомена, че все е студено напоследък.. сигерно все се гушкате да се топлите Wink newsm03 newsm53 Joy

# 24
  • Мнения: 18
Да аз се срещах с Мили(Ханофер) от форума докато беше бремена. preggo  Сега си има момченце, но все се каним да отидем и така и не се видяхме 2-ри път Cry Нямаме снимки от срещата си, ходихме на кафенце и хапнахме сладолед cheersСкоро ще се срещна с Калина(Падеборн) newsm53

# 25
  • Мнения: 7 837
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning

# 26
  • Мнения: 4 244
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning
А снимки  smile3506

# 27
  • Мнения: 7 837
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning
А снимки  smile3506
4е аз с жени не се снимам  Laughing

# 28
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green
Тъй, тъй .... внимание следя

# 29
  • Мнения: 4 244
Олга - първо се запознахме тук и след няколко дни, ме спипа и по форумите  Grinning
А снимки  smile3506
4е аз с жени не се снимам  Laughing
smile3515 smile3513 Марш да се снимаш

Розе - изби рибата с новия си вид!!! newsm10 newsm43

# 30
  • Мнения: 7 837
Розе - изби рибата с новия си вид!!! newsm10 newsm43
Аз не го виждам и не ме е страх  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 244
Розе - изби рибата с новия си вид!!! newsm10 newsm43
Аз не го виждам и не ме е страх  Mr. Green
Една огромна "горила" с бухалка в ръце - мръсен и космясал  Mr. Green

# 32
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Я я я какво си ШуШукате вие там,а  Crossing Arms Видяхте гърба на единия падар  Wink и веднага взехте конспирации да правите  Naughty Розееее,къде си  Mr. Green
Тъй, тъй .... внимание следя


Е ми той един такъв добродушко изглежда
Само като му видиш погледа  Mr. Green
Даже си и отбелязъл мацките на бухалката hahaha Joy hahaha

# 33
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Е ми той един такъв добродушко изглежда
Само като му видиш погледа  Mr. Green
Даже си и отбелязъл мацките на бухалката hahaha Joy hahaha
Joy добродушно иzглежда, zащото zад челото му става течение от вятъра

# 34
  • Мнения: 7 837
Може ли с новата ми придобивка от Victoria's Sicret  newsm03

# 35
  • Мнения: 4 244
Може ли с новата ми придобивка от Victoria's Sicret  newsm03
Ми ко чакаш - ние тука като яребици на гюме сме се подредили  smile3508

# 36
  • Мнения: 7 837
Ето го модела.
За съжаление това не съм аз  Mr. Green

# 37
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Тук пише една моя приятелка от университета, за което аз не знаех докато тя не ми писа на лични Laughing. Оказа се,че тя се е усетила коя съм и се открихме. За което съм много радостна, защото си бяхме загубили следите след като аз се омъжих пък тя заминала за Франция. Та това е Надин.

# 38
  • Мнения: 4 244
А срещите на българска територия с мами от Форума броят ли се?  newsm78
Щото аз докато си бях зимата се виждах на 2 пъти с част от заралийските мами и тези от вас които посещават кърмаческия имената на Сладка Хапка, Джейд.
Даже се оказа че с Сладка Хапка сме съученички, беше голям кеф

# 39
  • Мнения: 1 116
Ние пък сме се виждали с миз , оказа се чивеем съвсем наблизо(два съседни щата). От първата среща нямам качени снимки, но ето от втората
http://community.webshots.com/album/160388141MRFWnE
Виждала съм се и два пъти с Танчето(бебе Виктор), тя е от форума в дир-а, тук не знам дали пише и с какъв ник. Оказа се че майка й и сестра й живеят наблизо и когато идват на гости се виждаме.
Ето снимки от първата и втората среща
http://community.webshots.com/album/95233402nZzNwh/0
http://community.webshots.com/album/197390548Fzooin
Сега преди да заминем, на Великден се видяхме с Етка. Запознахме се тук и разбрахме че живеем наблизо, чухме се, оказа се че тя пък случайно се е запознала в един магазин с една моя приятелка и така на Великден се събрахме всички. Уж се снимахме доста, ама я няма на снимките, явно не са били с моя фотоапарат.
Надявам се да продължим да се виждаме със всички, дори и по-често Simple Smile

# 40
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ние пък сме се виждали с миз , оказа се чивеем съвсем наблизо(два съседни щата). От първата среща нямам качени снимки, но ето от втората
http://community.webshots.com/album/160388141MRFWnE
Виждала съм се и два пъти с Танчето(бебе Виктор), тя е от форума в дир-а, тук не знам дали пише и с какъв ник. Оказа се че майка й и сестра й живеят наблизо и когато идват на гости се виждаме.
Ето снимки от първата и втората среща
http://community.webshots.com/album/95233402nZzNwh/0
http://community.webshots.com/album/197390548Fzooin
Сега преди да заминем, на Великден се видяхме с Етка. Запознахме се тук и разбрахме че живеем наблизо, чухме се, оказа се че тя пък случайно се е запознала в един магазин с една моя приятелка и така на Великден се събрахме всички. Уж се снимахме доста, ама я няма на снимките, явно не са били с моя фотоапарат.
Надявам се да продължим да се виждаме със всички, дори и по-често Simple Smile
Ей,супер са снимките Peace.Много готино ,сте си изкарали и оЩе по готино децата Wink

# 41
  • usa
  • Мнения: 2 113
Ние пък сме се виждали с миз , оказа се чивеем съвсем наблизо(два съседни щата). От първата среща нямам качени снимки, но ето от втората
http://community.webshots.com/album/160388141MRFWnE

като видях темата мислех да отчета нашите срещни, но си ме изпреварила Simple Smile.
що се отнася за по-честите срещи, нали не си забравила уговорката за първия уикенд след като се приберете от бг?

# 42
  • Мнения: 1 116
Ние пък сме се виждали с миз , оказа се чивеем съвсем наблизо(два съседни щата). От първата среща нямам качени снимки, но ето от втората
http://community.webshots.com/album/160388141MRFWnE

като видях темата мислех да отчета нашите срещни, но си ме изпреварила Simple Smile.
що се отнася за по-честите срещи, нали не си забравила уговорката за първия уикенд след като се приберете от бг?
О не съм, таткото е предупреден. Само че може първия уекенд да правим прощъпулник Simple Smile

# 43
  • Мнения: 382
Срещали сме... даже мнооого години преди форума да го има... Че и през девет планини в десета...на брега на Дунава! Намерих си едно стааааааааро лудо приятелче дето от сигурно десет години не бях виждала Sad. miravmbd - тя си имаше оргомно виолончело и аз много исках да ми свири на него и беше много щуро пиле. И сега случайно попадах на нея в този форум! И направо ми иде да го нацелувам заради това!
Иначе преди около месец се видях с Пола (тя беше в Хамнург за два дена). И Шаная я знам (сега си е на БГ Sad но нея я знам преди да се регистрирам) и сега планувам да издебна Марта. И има още няколко мамета наоколо дето пишат рядко във форума и не им знам никовете... И мноооооооооооооооооооого са сладурки!

# 44
  • Мнения: 980
аz се поzнавам с Gergana. Мале колко бира сме иzпили по кръчмите в БГ, просто не е истина. Whistling Тя ми каzа zа bg-mamma , но форума сама си го намерих и нея вътре. Crossing Arms
А сега точа лиги zа Фиданката,ама тя вече е раzдула каква е хавата ooooh!

# 45
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дааааааа, познаваме се с някои от момичетата - eli_c, zo (тя ми е съседка), diviana, Krassy и Gery R.

# 46
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 072
Да. Мен miravmbd ме разпозна това лято вьв Видин. Даже беШе ка4ила и две, три снимки . Как ме разпозна оба4е, и до сега ми е мистерия Flutter
Ина4е от форума за кьрменето се запознах  с друга мама видин4анка, Шали, даже имам и много хубави снимки от среЩите , трябва да ка4а ве4е...А, и с оЩе една се засякохме. Ние видин4анките имаме сериозно присьствие вьв Форума Laughing Laughing Laughing

Ина4е италиянските мами са ми малко дале4ко, само Medea е на един хвьрлей от мене, ама като се вьрне от БГ, може и да организираме една згляда.

# 48
  • Мнения: 1 072
Цитат на: miravmbd  Та даже се и поскарваме от време на време, но то не мже без това. Hug Hug
[
/quote

Мирка, с кой и се скарала, ти, с този благ характер?  bouquet

# 49
  • usa
  • Мнения: 2 113
Само че може първия уекенд да правим прощъпулник Simple Smile

това да не би да означава, че кристи е вече на собствен ход Simple Smile?

# 50
  • Мнения: 7 430
Аз се срещам често с Yoni bonboni и HOLY...живеем на една ръка разстояние и вече дето викат - и кътните зъби си знаем Mr. Green

# 51
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes
Ще се запознеш с мен  Wink.Ако искаш де.Сега ,като имам документи ве4е няма кой да ме спре  Whistling..............

# 52
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes
Ще се запознеш с мен  Wink.Ако искаш де.Сега ,като имам документи ве4е няма кой да ме спре  Whistling..............
ами ела де ..пък може и ние да доидем после да разгледаме града за един ден ...само дето в това пусто село освен църквата  Wink камъните и палмите  Wink маи няма какво друго да ти покажа  Wink

# 53
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
ами аз какво да кажа - не съм се запознавала ли4но с никого все още , само на снимки съм виждала някои хора.. Rolling Eyes
Ще се запознеш с мен  Wink.Ако искаш де.Сега ,като имам документи ве4е няма кой да ме спре  Whistling..............
ами ела де ..пък може и ние да доидем после да разгледаме града за един ден ...само дето в това пусто село освен църквата  Wink камъните и палмите  Wink маи няма какво друго да ти покажа  Wink
А ,не се притеснявай ,ти какво си мислиш ,4е в Толедо има особено много неЩа да се видят ли ?За един ден вси4ко може да се види без никакви проблеми.Така ,4е когато искате заповядайте Hug.Пьк може да останете и пове4е Laughing,Ще си спретнем едно Бг парти Crazy

# 54
  • Мнения: 353
аz се поzнавам с Gergana. Мале колко бира сме иzпили по кръчмите в БГ, просто не е истина. Whistling Тя ми каzа zа bg-mamma , но форума сама си го намерих и нея вътре. Crossing Arms
А сега точа лиги zа Фиданката,ама тя вече е раzдула каква е хавата ooooh!
Аз нямам какво да добавя, знаем се доста добре с Теди  smile3521
 Не се знае само кога пак ще се видим  smile3518

# 55
  • Мнения: 4 629
Срещаме се с Yorry. Ние тук се запознахме във форума Simple Smile

# 56
  • Мнения: 508
Познавам се с мери_арк от няколко години-тя ме открехна за форума и ме свърза с Дорет,която също живее в Бирмингам.Други мами от форума не познавам,а може и да познавам ама да нямаме идея 4е пишем тук:)

# 57
  • Мнения: 1 425
И аз открих във форума една моя съучиничка, която живее в Саарбрюкен, казва се Елина, но не съм се срещала с нея. А иначе се видяхме по един път с Ава (amei) и geminarius. Много хубаво си изкарахме и се надявам пак да се видим в скоро време.

# 58
  • Мнения: 4 244
Кате, това да не е мамата на близнаците, за която говориш че е от Саарбрюкен?  newsm78
Аз и дадой координатите си ама явно с бебета и изпити и не и е останало време да ми дрънне една жица, хем съм на един хвърлей място Crossing Arms

# 59
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Вие като се срещнахте с Тедсан, къде ви е моля отчета?  umnikuu

# 60
  • Мнения: 4 244
Вие като се срещнахте с Тедсан, къде ви е моля отчета?  umnikuu
Не сме още - в събота и неделя ни е запивката
Дано Фрайбург не пропищи от нас и да не ни вземат лиценза за пребиваване  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 221
Със Mimozadk Grinning Grinning Grinning GrinningДаже утре може да ми дойде на гости, ако не се откаже...

И да се похваля...много хубаво гости си направихме. smile3501 И сладкото и е много вкусно на Торнерозе, ама тя нали си е притеснителна....Хи4 не и вярвайте Simple Smile И супа от спанак ядохме, и пе4ени 4у64ици с 4есън4е...нам нам....
 newsm22айде облизваите се

# 62
  • Мнения: 980
а докаzателствения материал? newsm78
дай,дай,дай Twisted Evil


малко офф
коя е таzи мама
http://image04.webshots.com/4/9/1/75/160390175BeMVzq_ph.jpg

# 63
# 64
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Познавам се с мери_арк от няколко години-тя ме открехна за форума и ме свърза с Дорет,която също живее в Бирмингам.Други мами от форума не познавам,а може и да познавам ама да нямаме идея 4е пишем тук:)
А с теб как се запознахме през ICQ-то спомняш ли си Wink Още беше в Бургас  Flutter

# 65
# 66
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Това е Милена_миз от Щатските мами Wink

# 67
  • Мнения: 508
Как да не помня Мери-нали миналата година като си бях в Б-я ти се оплаквах 4е нито едно моми4е на което пиша в ИЦЯ-то не ми се обажда и ти ми викаш 4е и ти си си казала"айде още една обратна"та можело и моми4етата така да си мислят хахаха

# 68
  • Vienna
  • Мнения: 266
Аз съм много доволна от форума, запознах се с 3 мами от Виена, с Дяна( Diana IK) се виждаме много 4есто и си телефонираме още по- 4есто, но ве4е ми е много топло и едвам ди6ам, така4е ще трябва да разредим срещите, поне до раждането де. С Милена( Melicat) все си определяме срещи и все нещо става, за последния пат, аз съм виновна Embarassed Със Susan само си пишем, но тя не живее във Виена, ще идва тук скоро и ще се видим. А когато ходя по 4ужбината, ще ви изнамеря и вас, другите мами и ще има запивки и раздувки  Hug!!!

# 69
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Със Mimozadk Grinning Grinning Grinning GrinningДаже утре може да ми дойде на гости, ако не се откаже...

И да се похваля...много хубаво гости си направихме. smile3501 И сладкото и е много вкусно на Торнерозе, ама тя нали си е притеснителна....Хи4 не и вярвайте Simple Smile И супа от спанак ядохме, и пе4ени 4у64ици с 4есън4е...нам нам....
 newsm22айде облизваите се
Cry,ама искам и аз Praynig

# 70
  • Germany
  • Мнения: 224
Лелеее, че дълга станала темата докато се наканя да пиша....
Та и аз да се отчета. Срещала съм се с Надя от Бон, даже станахме прителки, всеки ден си говорим по телефона и сме доста близки.
Онзи ден се срещнах с още едно момиче, което още не е маика, омажена е в Падерборн обаче, тя се сварза с мен. Беше много приятно и много се радвам се се запознахме. мислим и за напред да се срестаме.
Със Силвия пък от Билефелд само се 4ухме, но имаме планове и да се видим съвсем скоро.
А маиките от Бг които съм намерила броят ли се Wink
Много се радвам 4е го има тоя форум, намерих сродни душици, а ми беше толкова самотно тук... Heart Eyes

# 71
  • Germany
  • Мнения: 224
Леле, Роза, ама ти от Дортмунд ли си била?!?!?! Ние и до там доста честичко отскачаме! А аз чак сега виждам Rolling Eyes

# 72
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Леле, Роза, ама ти от Дортмунд ли си била?!?!?! Ние и до там доста честичко отскачаме! А аз чак сега виждам Rolling Eyes
ъхъ, преместихме се таzи година тук.

# 73
  • Мнения: 1 425
Кате, това да не е мамата на близнаците, за която говориш че е от Саарбрюкен?  newsm78
Аз и дадой координатите си ама явно с бебета и изпити и не и е останало време да ми дрънне една жица, хем съм на един хвърлей място Crossing Arms

Izvinjavam se latinicata, na kompa na mazha mi njama.

Da, za sa6tata Elina govorja. I az ne si pi6a 4esto s neja, za6toto njama mnogo vreme pokrai bebetata,

Общи условия

Активация на акаунт