Някой претапицирал ли е холова гарнитура

  • 9 236
  • 43
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Здавейте майчета. Напоследък хлапетата доста омърляха старата ни холова и аз се постарах с една ютия Mr. Greenта се чудя, дали да не я претапицирам, че сега точно не ми е до генерални решения от сорта на нова...някой има ли представа колко ще излезе, дали е изгодно в сравнение с нова, цените на добрите почват някъде от 1000 лв. Ще се наложи и нови дунапрени на възглавниците надивана и креслата....Тоест ако ми измезе с 200-300 лева по- евтино ще минавам на варианта нови....Който е проверявал как се движат тези услуги като цена, моля дайте ми информация....

# 1
  • Мнения: 2 803
На мене ми излезе 150 лв труд и отделно платих дамаската, но беше доста отдавна.

# 2
  • Мнения: 1 046
Преди месец, нова тапицерия + труд около 200 лева, но все пак става въпрос само за един по-големичък диван и при това за Варна.

Жената ни претапицира и възглавниците към дивана, а също и подсили на места с дунапрен. За първи път правя такова нещо и бях доста скептична. Но дивана ни светна и поне се успокоих, че е евтина услуга и ако реша мога и всяка година да съм с нов диван.

Но пък цената се определя от чупките от това какви са механизмите, ако се разтегля, дали имаш табуретки или кресла и други такива.

А и нищо не ти пречи да се обадиш и просто да попиташ, ако ти хареса цената вече ще извикаш ня място, да ти направят оглед и да сметнат точната цена.

# 3
  • Мнения: 1 732
преди 3 год. си претапицирахме цялата холова гарнитура-сложихме скъпа дамаска,подсилихме със силиконова вата и 2 декоративни възглавници,всичко за около 500 лв.

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
 Peace

# 5
  • Мнения: 931
Преди няколко месеца претапицирахме холовата гарнитура в стария апартамент.Излезе ни около 500 лв - дамаска дунапрен майсторлък и едни плоскости че ни направиха малка промяна на дивана.Но това за Хасково Peace

# 6
  • Мнения: 278
Ние претапицирахме ъгъла в хола , наред с подсилване с дунапрен някъде преди около 3-4 месеца , цената 350.00лв

# 7
  • Мнения: 46 434
150 лв. + 15 лв. на метър за дамаска ми искаха за диван двойка, че то толкова ми излиза да си взема нов  Laughing освен това го претапицират с телбод  Crazy

Купихме много хубава дамаска за 9.80 лв./метър и баба ми уши калъф, който даже се сваля и мога да си го пера, когато поискам. Ако намериш обикновен шивач, не тапицер да ти го направи, най-добре.

# 8
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Да , ама ако не е избушен.... Naughty

# 9
  • Мнения: 46 434
В този злучай може да го даде на майстор, който да сложи дунапрена и т.н., но без калъф Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Благодаря ви много  bouquet, голяма полза ми беше тази тема, цените ме удовлетворяват напълно, просто много ми пасва формата и големината на сегашната ни холова гарнитура, обичам си я, но една нова премяна ще и дойде екстра. По магазините гледам, че на новите дивани навсякъде възглавниците - дори и тези на които се сяда, са с цип, което е екстра, за да се перат. Ориентирала съм се къв вариант за дамаска + кожа на облегалките на ръцете, те се цапат най много Twisted Evil.

# 11
  • Мнения: 120
Имам координати за добър майстор,ако те интересува ще ти пратя на лични.Ползвахме му услугите преди 5 години и актуални цени не мога да дам.Претапицирахме холова гарнитура и сме доволни.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Марина 96 - очаквам на лични координатите, и къде е ателието.

# 13
  • Мнения: 1 102
Марина, може ли координати и за мен на лични, аз искам да си претапицирам ъгъла, пари за дамаска няма да давам, мъжа ми е вносител на изк. кожа.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 632
Аз пък си купих такер и сама си слагам дамаската, като се зацапа свалям и пера!

Общи условия

Активация на акаунт