ГИНИПРАЛ СПЕШНО!!!

  • 10 660
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Скъпи бъдещи и настоящи мами,пускам нова тема отностно Гинипрал
Спешно се нуждадая  от това лекарство,за задържане за да искарам поне до края на този месец за да не родя преждевременно.Обръщам се към вас,с молба да ми каже някой от каде да го намеря,защото са спрели да го внасят в БГ,и никаде по аптеките немога да го открия.Надявам се някой да ми помогне и да ми даде нужната информация или ако има мами които са го ползвали и им е останало да ми го  изпратят,нуждая се от 2-3 опаковки.Предварително ви благодаря!

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Здравей.
Няма внос от около 2 месеца и съответно го няма в складовете, каквото е останало по аптеките - това е.
Ако сте обиколили вече аптеките във вашия град, пробвайте с тези в други градове. Аз мобилизирах близки и приятели от различни градове и успях да си намеря няколко опаковки по този начин.
Друг вариант е да се поръча по познати, които ходят до Гърция или от Австрия и Германия. Лекарят ми ми каза преди няколко дни, че специално от Австрия и Германия може да се поръча и по интернет с доставка.
Ако не намериш обаче, по-добре е да влезеш в болница на вливания, защото аналозите на Гинипрала се прилагат венозно.
Дано съм помогнала! Успех!  Hug

# 2
  • Мнения: 134
Благодаря ти много,знам че го няма никъде.....всички мои познати от другите градове го търсиха без успех,затова реших да пиша тук......А за вливания в болницата,бях там една седмица,онзи ден ме изписаха.....Повярвай ми няма да издаржа още една седмица на системи,вече не ми останаха вени които не са набодени!!! Cry Cry Cry

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Милата, знам какво е и моите ръце са целите на белези от системи по различни поводи.  Hug Но ако не намериш Гинипрал май няма друг вариант - ще сменяте ръцете и вените и това е.

Щом не сте успели да го намерите в България, тогава остава варианта с чужбина. Виж в Гугъл за сайтове, които продават онлайн лекарства и доставят до България.
Другото, което ми хрумва, е да помолиш в темата на майките от Австрия в подфорума за Родители в чужбина - все някой ще се съгласи да ти го купи и прати.  Hug

# 4
  • Мнения: 134
Благодаря ти за разбирането,ей сега една мама тук от сайта каза че има една опаковка и ще ми я прати, Laughing.....и така сега остава още две да намеря и съм заредена до края на месеца......дано да изкарам че съм 33 г.с., поне до 35-36 да изкараме с бебка,че вече се побърках от болници и лекарства

# 5
  • Мнения: 191
Почти сигурна съм, че имам известно количество Гинпрал, трябва да погледна срока на годност, ще се радвам ако мога да ти помогна, поне временно с количеството, с което разполагам. Тази вечер ще проверя. Моля те, подсети ме на лични ако ти е удобно, просто съм адски заета, а в момента няма никого вкъщи да попитам за количеството и срока.

# 6
  • Мнения: 134
Благодаря ти Maria_DM ,ще те подсетя по късно за да провериш,надявам се да успееш да ми помогнеш!
За сега до скоро и лек ден ти желая Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
щом е толкова важно да издържиш още време е най-добре да си болница на системите аналог на Гинипрала. Повярвай ми за една седмица не можеш да останеш без вени. Аз първата бременност лежах 5 месеца на системи, инжекции и хапчета и ми намираха, а съм с много лоши. Системите са супер силни. В 7 месец бях с много силни контракции и с тях ми ги спряха. Спирали са ми и започнало раждане, за да дочакам термина си. В началото ги пускат за 24 часа, а после можеш да помолиш да ти ги пускат за 10-12 часа, но е с много силен ефект.  Peace

# 8
  • Мнения: 6
Lorryvell , намери ли си Гинипрал? Аз като теб търсих ,но и в болницата нямаше даже.Сестра ми намери от нейните мацки от форума,а после ми купиха от Австрия.Сега ги пия на 6 часа и трябва да задържа още два месеца поне Praynig
Дано да си намериш хапчета и всичко да мине добре, и да гушкаш здраво бебче Hug

# 9
  • Мнения: 134
qnika ,здравей.....намерих си една  опаковка тук от една мама,утре чакам да пристигне,но ми трябват още две,и се надявам на някой ако е останала да ми прати.....иначе съм 33 г.с и трябва да издаржа още  малко.....поне до 35-36 седмица,.....а гинипрала го пия от 20г.с.......и три пъти вече влизах в болницата на системи  Cry.....надявам се да издържим с бебка още малко!А на теб ти стискам палци,да се пазиш много,че знам какво е......А и аз ги пия вече на 6 часа,а по едно време ги бях намалила на полвин хапче,но получих по голямо скъсение на шийката на матката и сега съм застопорена на легло и се тъпча с хапчета  Cry
На теб много,много успех,стискам палци да си ок

# 10
  • Мнения: 6
И аз съм на легло вече от месец.В 23 с. имах разкритие въпреки серклажа Sad влизам за малко в болница да ме стабилизират и после пак на леглото. Всичко ме боли от лежане вече,но няма как.За капак бебо е с краката надолу и ме рита в серклажа.
И аз ти стискам палци да издържите колкото трябва и ти пожелавам леко раждане! Praynig Hug Peace

# 11
  • Мнения: 134
Олеее горкичката,дръж се мила,мен не ме мисли......Видях че си от Русе,при кои доктор ходиш на консултации?Аз съм от Бяла но идвам до русе за консултации и живот и здраве мисля в русе да раждам.....

# 12
  • Мнения: 6
Ходя на ЖК при Тодоров ,а иначе при Минчева и Йорданова като имам проблем.А ти?
Ами за сега се държа уж,пия една шепа хапчета и не ставам от леглото.В АГ-то ли ще раждаш?

# 13
  • Мнения: 134
Аз ходя при Константинова,в Ескулап и мисля там да раждам,много съм доволна от клиниката.....преди две години ме оперираха там и още тогава си казах че ако някой ден забременея там ще раждам,няма да издържа в държавна болница на мизерия,по-добре да си платя и да знам че всичко е ок!

# 14
Здравейте!
Моя много добра приятелка търси много спешно гинипрал, както разбрах в момента му е спрян вноса, защото се сменял вноситела.
Също така разбрах, че може да се поръча от Румъния ? Някой да знае как става и да го е поръчвал от там?
Това ми е единствения вариант. Моля ако знае някои да помогне
Благодаря предварително!!!

Общи условия

Активация на акаунт