Въпрос за оригването

  • 1 533
  • 36
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Нямам представа до каква възраст трябва да държим детето да се оригне. Моят е още малък, но просто днес се замислих като четях други теми за оригването. Пише за пози и други такива неща, но никой не е споменавал докога се прави това. Докато минат коликите ли, до дадена определена възраст ли, или какво?

# 1
  • Мнения: 4 335
Преди време бях пуснала сьщата тема,защото и на мен ми беше много чудно Wink
Оригвах го до като започна да сяда стабилно(7м.),след това той си беше седнал и сам си свьршваше това,ако има нужда,а то е почити винаги.Все още след ядене се оригва редовно,но просто не го дьржа.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Съжелявам, не съм я открила Embarassed Благодаря все пак

# 3
  • Мнения: 4 335
Съжелявам, не съм я открила Embarassed Благодаря все пак
Ами аз отдавна я бях пуснала.
А и така в нова темичка ще се включат и нови мами Hug(аз само споделих,че и на мен ми беше много любопитно,не сьм искала да прозвучи,като забележка)

# 4
  • Мнения: 1 310
След хранене си държах бебето право, за да се оригне и така процедирах, докато започнах да го храня седнал.  Peace

# 5
  • Мнения: 822
И аз се чудех докого да държа бебка, за да оригне .Сега разбрах.Благодаря ви!  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 433
До към 5тия месец.

# 7
  • Мнения: 388
Докато започне да седи.

# 8
  • Мнения: 1 554
до като почна само да се оригва 6,7 месечен Rolling Eyes

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Долу-горе до към5-тия месец.
Първо го учиш да се оригва,после го учиш да не го прави Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 1 535
Първо го учиш да се оригва,после го учиш да не го прави Crossing Arms

 Joy Joy Joy

Когато го храня в столчето той сам се справя вече. Обаче когато суче го държа още. По-скоро го гушвам седнал в мен,за да мине малко време. Ако го сложа в леглото се обръща веднага по корем и започва да връща  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 3 211
Докато започне да седи.
и аз така, докъм 6 мес., след това си седи и се оригва само

# 12
  • Мнения: 1 629
Аз го оригвам, когато пие АМ, през другото време той сам си се оригва. Плюс това оригването е главно за да не се задави бебето (вече, като стане по-голямо), а те като започнат да сядат няма такава опасност Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 946
Оригвах я, но от скоро седи сама и си я оставям да поседи.  Peace

# 14
  • Мнения: 405
до като почна само да се оригва 6,7 месечен Rolling Eyes
Да

Общи условия

Активация на акаунт