Обичате ли парфюми-9?

  • 90 605
  • 1 320
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 17 546
О! Първа Flutter

# 2
  • Мнения: 81
и аз се записвам Wink

# 3
  • на село
  • Мнения: 1 028
Този път и аз съм с гол запис, защото ми писна да ровя за темата  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 199
Денси , благодаря за нова тема!
А и в место ЗАПИС................
Запознах се с Орхидеята на Том Форд!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!благодарение на VENUSH  bouquet  bouquet  bouquet
Може би защото очаквах нещо убийствено, тежко , и т.п. ,а може блотерче малко се изветри и имам остатъчна миризма на този парфюм, но еднозначно мога да кажа.............................................
СТРАХОТЕН ПАРФЮМ
Ще се опитам да го тествам на кожата и ако ...няма да ме убие на място  Rolling Eyes ще го искам.
А и имам сериозен повод за сериозен/четете скъп/ подарък Mr. Green
За тези ,които го имат един въпрос.Става ли за ежедневна употреба в мини дози?Предполагам ,че не.Но като го пробвам, ще преценя, дали ще удуши хората с които работя .........И ако омайващ дали ще навреди или напротив ще привлече хората/клиентите Mr. Green
...........Днес съм с Кристобал.

# 5
  • Мнения: 30 865
Тома, радвам се че ти харесва. Силничък си е Черната орхидея. PartyСпоред мен не става за ежедневна употреба и в мини доза. Тежко вечерен и страстен парфюм. Да не те гонят обожателите по офиса мила с него? Wink

Аз пък да се похваля. Съпругът ми ме изненада вчера вечерта с Alien Тиери Мюглер. Купил ми го без да знам от магазин да ме зарадва и ми го оставил над телевизора да си го намеря сама.Като го видях щях да припадна. Много ми е кеф. Сега съм с него и му се наслаждавам.

# 6
  • на село
  • Мнения: 1 028
Къде ги намирате тези мъже, които ви подаряват парфюми  Rolling Eyes
От моя дори коментар няма, дори са съм се изкъпала с някой.

# 7
  • Мнения: 35 872
запис и от мен!

# 8
  • Мнения: 2 375
Днес се запознах с ето това.
Ами какво да кажа, очарована съм. Crazy Това е вторият парфюм след Лондона на Бърбъри, който ми прави толкова силно впечатление. Един такъв сладко-трапчив аромат, много нежен и женствен. Само се притеснявам, че май няма да е много траен, защото забелязвам, че 2 часа след като си пръснах на китката, вече отслабва. Какво ще кажете? А черният прилича ли си с този?

# 9
  • Мнения: 35 872
Белият и черният Дел Позо не си приличат изобщо

# 10
  • Мнения: 199
Тома, радвам се че ти харесва. Силничък си е Черната орхидея. PartyСпоред мен не става за ежедневна употреба и в мини доза. Тежко вечерен и страстен парфюм. Да не те гонят обожателите по офиса мила с него? Wink

Аз пък да се похваля. Съпругът ми ме изненада вчера вечерта с Alien Тиери Мюглер. Купил ми го без да знам от магазин да ме зарадва и ми го оставил над телевизора да си го намеря сама.Като го видях щях да припадна. Много ми е кеф. Сега съм с него и му се наслаждавам.
Денси ,благородно ти завиждам ,че имате разбиране на тема парфюми със съпруга ти.Обожавам такива изненади, много мило, много! Simple SmileОсобено факта ,че ти го остави сама да го намериш!Страхотно,честно!
Скоро под възглавницата намерих една книга на любимата руска авторка,дебелаааааа,детектив.Също беше много приятно! Но за парфюми нямам изненади,но може и за добро,като  си представя какво ще ми подари след консултацийка с продавачките Mr. Green

# 11
  • Мнения: 30 865
Белият и черният Дел Позо не си приличат изобщо
Да аз харесвам Черния, а Белия ми мирише на лекарства и е монотонен и досаден аромат за мен.

# 12
  • Мнения: 2 375
Ей сега се обърках. Crazy
Нядавах се, че черният е по-наситен, но че са горе-долу еднакви.
А ще ми кажете ли кой беше онзи сайт, от който да разгледам съдържанието на парфюмите, пирамидата?

# 13
# 14
  • Мнения: 591
Момичета, как се използва hair mist-a? Embarassed . Може ли да замени парфюма например ...   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт