Защо няма задръствания в София?

  • 3 745
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 360
Та това ми е питането, някой има ли адекватен отговор2 Би трябвало вече всички да да си на работните места, но определено мога да кажа , че в София няма задръствания.

вчера, когато си писала това, задръстване си имаше, при това хубаво, по трасето Младост-Цариградско-център. особено хубаво беше по Оборище, подстъпите към Ал.Невски, пам.Левски.

днес беше значително по-малко, факт.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 097
Явно си взеха бележка хората и тази сутрин си имаше отново порядъчно задръстване  Laughing

# 62
  • Мнения: 419
Имаше, имашеее.. travel travel travel travel
 Ами, пишем тука, питаме се и ... ето резултата! Wink

# 63
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А днес в София, хем е събота, е някакъв ад.
Кошмарно задръстване.

# 64
  • Мнения: 2 176
Заради митингите сигурно.

# 65
  • Мнения: 1 531
абе, хора, все още са малко задръстванията... много ми е странно, ама не смея да ми е зарадвано все още Crazy факт е, че вече цял януари стигам от младост до центъра с мааршрутка за към 30мин Party а преди си беше 40, че и към 50 понякога, особено ако хвана 6цата през дървеница ooooh! чудя се така ли ще си остане, че да почна да тръгвам по-късно за работа, стана ми навика да подранявам Mr. Green и защо така... това цариградско за 0 време се стига до орлов мост, а преди се задръстване имаше още почти веднага след плиска  Rolling Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 7 033
Ти си щастливка. По маршрутите, по които аз се движа вече от седмица - от вдигането на температурите, е кошмарно задръстване.

# 67
  • Мнения: 2 176
абе, хора, все още са малко задръстванията... много ми е странно, ама не смея да ми е зарадвано все още Crazy факт е, че вече цял януари стигам от младост до центъра с мааршрутка за към 30мин Party а преди си беше 40, че и към 50 понякога, особено ако хвана 6цата през дървеница ooooh! чудя се така ли ще си остане, че да почна да тръгвам по-късно за работа, стана ми навика да подранявам Mr. Green и защо така... това цариградско за 0 време се стига до орлов мост, а преди се задръстване имаше още почти веднага след плиска  Rolling Eyes

Почакай "баровците" да се върнат от ски..  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 1 762
Вчера сутринта в Младост е било ужас  ooooh! От Деница до Окръжна болница- 50 минути.......... това, ако не е задръстване  newsm78

# 69
  • Мнения: 1 531
да,ама си имаше причина - беше станала катастрофа на ХМСто Confused аз пътувах от община младост до хепи 30 мин Close Close Close

# 70
  • Мнения: 419
Да, в Младост стана непоносимо. Задрастванията са навсякъде, независимо, че в центъра намаляха. И в най-затънтените улички!

# 71
  • Мнения: 13
съжелявам , че не съм на протеста, но на мен ми плащат за да си върша работата на работното място, а не да ходя по протести. Това в никакъв случай не означава , че не го подкрепям  Peace
Вместо да съжЕляваш, пиши по-бавно, че грешките от бързане стават повече.
А за това, че колите на газ използват пробан-бутан - така е, но само донякъде. Голяма част, особено такситата използват природен газ. Който липсваше.

Общи условия

Активация на акаунт