Нося новина голяма, мама Ели е щастлива мама!!!

  • 2 392
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 453
Честита радост, Ели! Hug Да ви е жива и здрава принцесата, щастливо детство и пожелавам!  bouquet

# 31
  • Близо до София
  • Мнения: 896
ЧЕСТИТА СБЪДНАТА МЕЧТА ЕЛИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ - МАМА ТАТИ И МАЛКАТА ПРИНЦЕСА!!!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 121
Честитa радост   bouquet

# 33
  • Мнения: 315
ЧЕСТИТО НА ЕЛИ!!ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА ДЪЩЕРИЧКАТА И МНОГО ЩАСТИЕ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!!!

# 34
  • Мнения: 2 343
Честита рожба! Да е здрава, умна и пробивна!

# 35
  • Мнения: 2 382

Честито мамо Ели!
Да ти е жива и здрава принцесата!бързо възстановяване и много незабравими моменти
!

# 36
  • Мнения: 176
Честита радост Ели!

# 37
  • Мнения: 3 246
Ели честита  дъщеричка, да расте здраво и щастливо дете

# 38
  • Мнения: 4 017
Честито, Ели!
Оттук нататък животът ти няма да е същият, защото малката Александрина ще изпълва дните ти с любов и щастие, дори когато плаче и се чувстваш безпомощна.
Бъдете здрави и благословени!

# 39
  • до морето
  • Мнения: 494
Честита радост Ели! Бързо възстановяване, много здраве и късмет на малката принцеска!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 40
  • на село
  • Мнения: 830
Честито, мамче!
Да ви е жива и здрава малката душичка!
Да расте щастлива, заобградена с много любов!
Целувки!

# 41
  • Мнения: 35
Честито да ви е жива и здрава малката принцеса.

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 664
Ели, аз с малко закъснение, но по обясними причини ти честитя розовата радост! Да ти е жива и здрава Александрина, да расте весело и щастливо дете!

# 43
  • София
  • Мнения: 725
Честита сбъдната мечта Ели, да ти е жива и здрава и много да те радва. babydust7

# 44
  • Мнения: 524
Здравейте момичета!    Hug Hug Hug
Първо да благодаря на всички за милите пожелания!      bouquet  bouquet  bouquet
Ние с Александрина сме добре, днес ми изписаха и вече сме в къщи. Имам кърма, храним се, добре, дай Боже и за напред да е така.
Раждането нали ни беше планирано за 19, но бебка е с характер и реши да се появи на 15. И така стана май много по-доре. Падна ми тапата към 11 часа, имах контракции на 5 минути, силни, но не с болка, обадих се докторката, отидохме в клиниката и така по бързата процедура, докато се усета вече бях на операционната и в 15.13 извадиха малката ми кукличка. Тук е мястото да изразя огромната си благодарност на д-р Ганева, д-р Тимева, анестезиолог д-р Гергова и целия екип на клиниката на д-р Щерев. Невероятни професионалисти, благодарение на тях престоя в клиниката и първите мигове с бебето бяха изпълнени само с положителни емоции. Още веднъж - БЛАГОДАРЯ!!!!!!!
Това е за сега от нас, отивам да се подготвям за храненето на Александрина. Приятна вечер на всички и до скоро!

Общи условия

Активация на акаунт