Тестове за упойка

  • 972
  • 9
  •   1
Отговори
Ще ме оперират другата седмица.Днес анестезиологът ме консултира,но явно прецени,че нямам нужда от тестове за алергия,въпреки че предупредих че съм алергична към доста неща.И така- в момента съм доста притеснена и реших да ви попитам-мислите ли че е добре сама да си направя в някоя лаборатория?
Препоръчайте къде да отида-живея в София.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Тестовете трябва да се направят от анестезиолога, който ще бъде на операцията.
То може и на други места, но най-сигурно е от него.

За съжаление от много време правят само устни тествове.
Подкараха го през просото. Сигурно чака да му дадеш пари.
Пожелавам ти успех и сили да се пребориш с безхаберието им и престъпната безотговорност.
Не оставяй нещата така. Имаш право на тестове, настоявай да ти се направят.

# 2
  • Мнения: 2 926
За съжаление Гери е права.
От доста време само разпитват, без да правят тестове.
Преди два месеца ме оперираха и ми направиха тест след като изрично поисках и съответно си платих.

# 3
Операцията ще е в Шейново.Аз им казах че държа на тест,но не предложих да платя,дали заради това не се съгласиха?Хм.
Не знам кога ще ме консултира анестезиолога който ще бъде при манипулацията,ако се съгласи да ми направи тест,колко време се изчаква,за да се види резултата от него?
В краен случай ще отида да направя на друго мясо,но не знам пък къде,помагайте!

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами не чакай анестезиологът да дойде при теб.
Той няма да дойде повече, веднъж е минал, тествал те е устно и толкова.
Отиваш при лекаря, който ще извърши операцията и му казваш: искам теста, ще си платя.
Без него няма да разпиша документите, че съм запозната и съгласна.
И внимавай какво разписваш

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Тестът за упойки е важен.

В Пловдив правят в Кожния Диспансер.Предполагам в София също  Peace

# 6
Ами не чакай анестезиологът да дойде при теб.
Отиваш при лекаря, който ще извърши операцията и му казваш: искам теста, ще си платя.
Ами,то опериращият лекар беше когато анестезиологът говори с мен.Аз казах,че държа на теста,а лекарят ми обясни,че щом анестезиологът е преценил,че не се нуждая,нямало какво да се притеснявам,защото ако стане нещо и без това ще съм интубирана. #Crazy

Много ми е притеснено,много.

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами не чакай анестезиологът да дойде при теб.
Отиваш при лекаря, който ще извърши операцията и му казваш: искам теста, ще си платя.
Ами,то опериращият лекар беше когато анестезиологът говори с мен.Аз казах,че държа на теста,а лекарят ми обясни,че щом анестезиологът е преценил,че не се нуждая,нямало какво да се притеснявам,защото ако стане нещо и без това ще съм интубирана. #Crazy

Много ми е притеснено,много.

Тогава намери анестезиолога и говори с него. На четири очи. Бъди настоятелна за теста

# 8
  • Мнения: 485
И аз съм от ощетената страна-предстои ми операция,а тест за упойките.....кой да ми направи,карат през просото-пък каквото стане #Cussing out

# 9
  • Мнения: 9 390
Точно за това е анестезиолог,за да ти сложи правилната упойка!Все пак си оставяш живота в неговите ръце.Както вече са ти казали бъди по-настоятелна и си дръж на своето.

Общи условия

Активация на акаунт