® E-bay - тема 20

  • 34 113
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 790
Докато сте усетя, 3 страници от новата тема сте изписали.  Laughing
Аз също се интересувам от портативно ДВД от Хонконг, дано някой пише, че е купувал.

# 46
# 47
  • Мнения: 77
Как направихте връзката с емпреса, писах им по скайпа, обадих се на един тел. където ми вдигна някаква възрастна жена и ми каза да звъня в Англия, не е ли малко скъпичко до там. Интересуват ме неща като куде им записвам адреса в Пейпала или в ибея, когато има опция pick up only ходят ли на адрес да вземат пратката. Вие като за първи път ги ползвахте как беше, тъмна индия ми е, а пък искам вече да наддавам за разни неща ама като не съм изговорила нещата малко ми е странно.

# 48
  • Мнения: 3 797
И на мен емпреса-та не ми отговарят на Скайпа. Ще взема да звънна, между другото, нали сега има някаква промоция на БТК, вече имам 1000 минути стационарни  + доста минути чужбина, 250 ако не се лъжа и това само за 25 лв./мес.

# 49
  • Мнения: 77
И на мен емпреса-та не ми отговарят на Скайпа. Ще взема да звънна, между другото, нали сега има някаква промоция на БТК, вече имам 1000 минути стационарни  + доста минути чужбина, 250 ако не се лъжа и това само за 25 лв./мес.

 Хайде ако се свържеш пиши какво е станало

# 50
  • Мнения: 3 797
Емпреса-та ми отговори по скайпа, дадох идея на момичето, да влезне в нашата тема, да напише нещо като техните правила/условия/начин на оформяне на поръчката и т.н. Каза, че е доста ангажирана и аз си мисля, че това би улеснило и нас и нея, а не всеки да й пише персонално.

# 51
  • Мнения: 77
Емпреса-та ми отговори по скайпа, дадох идея на момичето, да влезне в нашата тема, да напише нещо като техните правила/условия/начин на оформяне на поръчката и т.н. Каза, че е доста ангажирана и аз си мисля, че това би улеснило и нас и нея, а не всеки да й пише персонално.


Hug

# 52
  • Мнения: 1 685
А от китайския някой поръчвал ли е?
С много усилия успях да намеря това което търся на 3 пъти по-ниска цена от другите места.Свързах се с продавача, той ми даде банкова сметка на която да преведа парите, но пусти страх...реших да ви питам първо вас.Поръчки от тук някой правил ли е?http://www.eachnet.com/

# 53
  • varna
  • Мнения: 1 012
Здравейте!
Искам да попитам с какъв куриер или с бг пощите да пратя пратка до 2 кг (1.800 кг) до Англия, понеже са ми изпратили дефектен артикул и сега трябва да им го върна? В смисъл кой ще ми е най-евтиния вариант?
Благодаря предварително   bouquet
преди  коледа пусках от бг пощи за англия за 2.400кг ми взеха 42лв
до 2 кг знам че вземат 26лв Peace по други куриери незнам как е Peace

# 54
Zdraveyte na vsichki koito pazaruvat ili shte pazaruvat ot Anglia i iskat neshtata im da pristignat s nas v bg,sega shte vi dam malko instrukcii kak stava tova:1vo poruchvate si kakvoto iskate,2ro plashtete si go(nqkoi put moga da sudeistvam ako nepriemat bg karti)sled koeto neshtata pristigat na moq adres koito e slednia:47 Thirt Avenue,Dagenham,Essex,post kod RM10 9BE kato za poluchatel pishite vashite imena,tova e vashtata rabota sled korto pristiga stokata pri men i az gi razpredelqm na vseki 11 dena ima bus kum bg i na suotvetnite dati shte mojete da si poluchavate neshtata kato plashtaneto se izvurshva pri poluchavateto cenata e 1.5£ na kg,v saitawww.empresa.dir.bg  moje da namerite datite na koito se putuva a tuk shte vi napisha adresa na ofisa ni v sofia:kv.Pavlovo,ulica Pirin nomer 5. za drugite gradove molq konsultiraite se na skypa:empresa.dir
Здравейте!
Искам да попитам с какъв куриер или с бг пощите да пратя пратка до 2 кг (1.800 кг) до Англия, понеже са ми изпратили дефектен артикул и сега трябва да им го върна? В смисъл кой ще ми е най-евтиния вариант?
Благодаря предварително   bouquet
[/quote]

# 55
iskam samo da vi kaja che defektnite stoki moje da se vrushtat s nas kato vzimame pak po 1.5£ na kg i razhodite po izprashtaneto sa za vasha smetka no pak mislq che za 2 kg nqma da e poveche ot 10£

# 56
  • Мнения: 173
Благодаря за инфото  Peace Пуснах пратката по пощата - до 2 кг е 22 лв  Peace

# 57
  • Мнения: 6
Питанка към ползвалите услугите на empresa:
Във кой град изпращате пакетите,защото в сайта адреса е London,Dagenham,RM109BE 47 Third Avenue  , а мацката по-горе даде този: 47 Thirt Avenue,Dagenham,Essex,post kod RM10 9BE
То може и да е едно и също Blush,само че на единия присъства Лондон,а на другия - Есекс
А за непросветените с начина на изписване на адресите в UК е объркващо Crazy

# 58
  • Мнения: 5 790
Есекс е квартал на Лондон.
Адресът е същия, пощенският код е същия дори.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 398
А там където пише ,че доставката до Бг е безплатна ,наистина ли е такава или? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт