Изследване на слух

  • 1 378
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Знае ли някой къде мога да изследвам слуха на 3-годишния си син? Покрива ли се от Здравната каса? Можете ли да ми препоръчате добър специалист?
Пуснах търсачката, но нищо не излезе.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз изследвах слуха на дъщеря си преди 2 години в Транспортна болница при д-р Френгов. Тогава прегледа беше 20 лева а апарата 10. Сега е сигурно двойно.

# 2
  • Мнения: 3 550
Т.е. не се покрива от касата, така ли?

# 3
  • Мнения: 282
Ходили сме специално за изследване на слуха с талон за преглед при УНГ, не са ни искали допълнително пари.
Напоследък почти всики УНГ лекари имат такива апарати.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 723
Щях да изследвам слуха на дъщеря ми в МВР б-ца. Не се стигна обаче до това изследване. Знам, че там има спец. кабинет и апаратура.
Цените бяха под 10лв, но беше отдавна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 742
В Студентска поликлиника платих 5лв.

# 6
  • Мнения: 3 537
Аз го водих с талон от педиатъра в Транспортна болница и нищо не съм плащала, само за изследването за трета сливица платих 10лв тъй като това ни беше основната цел.А измерването на слуха му прави д-р Николова мисля,че беше, много съм доволна от хората.

# 7
  • Мнения: 583
Аз преди близо две години водих голямата ми дъщеря на такъв преглед след прекаран отит. УНГ ни изпрати в Аудиометричен кабинет. Не съм плащала нищо.  Peace

# 8
  • Мнения: 539
и аз се интересувам, защото педиатърката ни иска да го направи. тя ни каза че в ИСУЛ имат такъв кабинет, само че не знае с какво направление трябва да ни изпрати - за УНГ ли или нещо специално.

моля ако някой знае как е в ИСУЛ да даде малко инфо.

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В транспортан болница, ако отидете с талон за УНГ ще ви е безплатно.
То и в ИСУЛ трябва да ви е безплатно, но там ще ви одерат 102 кожи.
Така че си прецени.
И в двете болници апаратурата е хубава.
Има и в 1-ва градска, но там не те съветвам да ходиш.

# 10
  • Мнения: 5 525
В Исул с талонче прегледа е безплатен. В Транспортна болница незнам - ние винаги ходиме при един лекар и си плащаме, може би без избор на лекар е безплатно.

Общи условия

Активация на акаунт