Относно проблема с ранното ставане

  • 2 635
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Помогете мииииииии! Дъщвря ми става в 9:30 всекиделничен ден и не мога  да се справя с този про0о0олем...

Последна редакция: пт, 16 яну 2009, 06:15 от Mamma

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С какво да ти помогнем?
Този час не ми се вижда зле за малко дете, ако е втора смяна на училище.

# 2
  • Мнения: 148
С какво да ти помогнем?
Този час не ми се вижда зле за малко дете, ако е втора смяна на училище.
По4ват 11:40...

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Като искаш да става по-рано, събуждай я. Постепенно ще свикне.
Ако си и ляга по-рано, ще ти е по-лесно.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В кой клас си?

# 5
# 6
  • Мнения: 8 999
За седмокласник е нормално да спи до по-късно. Особено ако чати до 1-2 през нощта.
Все пак пробвай с будилник и наложи вечерен час /за лягане/.

# 7
  • Мнения: 2 803
Аз отдавна съм минала 7 ми клас, е така и не се научих да ставам рано. Пък да се мъча да заспивам от рано за мене е голям тормоз. Сега ми е трудно да будя детето за училище и много пъти тя ми е казвала "Ставай мамо, че да ме водиш на училище." Wink
Истината е, че си поспивам допълнително и навксвам събота и неделя.

# 8
  • Мнения: 81
Трябва воля.

Най-напред се отучи да стоиш на компа до късно и си направи сметка колко време ти е нужно сутрин,за да се подготвиш.
По дефиниция добрия сън е 7-8 часа,обаче сама можеш да прецениш колко ще ти е достатъчно.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сега ти се е паднало да си почиваш. После няма да имаш време за сън. Само и с уроците ако успяваш, няма проблем, спи си.
Аз моето дете го оставям до 10ч., че понякога и до по-късно да си поспива, ако е втора смяна и ако няма много домашни.

# 10
  • Мнения: 148
За седмокласник е нормално да спи до по-късно. Особено ако чати до 1-2 през нощта.
Все пак пробвай с будилник и наложи вечерен час /за лягане/.
Казвам и 10:30 в легло0о0ото0о0о, тя ляга, но го0о0ово0о0ори по00о0о телефо0о0она до 12:00...

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
winkipinki объркала си форумите и сайтове мило дете


Здравейте мами! Аз съм от Разград и съм на 13! На този турнир аз имам 37 точки, но проблемът не е това. Беше много лоша организацията. Нямахме право на ЧЕРНОВА, трябваше да пивем на задната страна на листите със задачи... Не знам при вас как е...  bouquet

Искам да кандидатствам, имам доста деобра подготовка, но искам да чуя и от другите хора как е там и ако може да ми дадете някакви теми, тестове и т.н....  Пише Ви един отчаян пубер... Wink :PpP...   bouquet

# 12
  • Мнения: 148
winkipinki объркала си форумите и сайтове мило дете


Здравейте мами! Аз съм от Разград и съм на 13! На този турнир аз имам 37 точки, но проблемът не е това. Беше много лоша организацията. Нямахме право на ЧЕРНОВА, трябваше да пивем на задната страна на листите със задачи... Не знам при вас как е...  bouquet

Искам да кандидатствам, имам доста деобра подготовка, но искам да чуя и от другите хора как е там и ако може да ми дадете някакви теми, тестове и т.н....  Пише Ви един отчаян пубер... Wink :PpP...   bouquet
Заедно с дъщерями ползваме един и същи акаунт Simple Smile

# 13
  • Мнения: 865
 LaughingСтана ясно още от първият пост.
Ранно ставане=ранно лягане.Няма друг начин.Ограничи малко безсмисленото висене пред компа  точно преди сън:peace:Занимаваш ли се с някакъв спорт?Ако си по-активна физически ти гарантирам ,че няма да издържиш и до 23h.

# 14
  • Мнения: 81
Щом е така,даваш лош пример на дъщеря си.
Ти си киснеш до среднощ на компа,а нея я караш да ляга рано. Laughing Laughing Laughing
Много ясно,че ще иска да е като мама. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт