Картинка за тениска, търси се

  • 1 834
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Нещо се разтърсих из интернет за картинка в подкрепа на кърменето за тениска, която да нося по време на световната седмица на кърменето. Ако искате да потърсим заедно. Което ми хареса от интернет, събрах ето тук:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=5256&AlbumId=17664 … mp;PhotoId=646224


# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Да не забравите и значките!  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 161
Някой да има снимка на Зъхи, кърмеща на плажа? Искам да си я сложа на тениската!   Laughing  Laughing

Зъхи, айде стига форум, дай да разходим децата в квартала, може и да се видим!   Grinning

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Някой да има снимка на Зъхи, кърмеща на плажа? Искам да си я сложа на тениската!   Laughing  Laughing

 Mr. Green

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Момичета, аз избрах за нас (Пловдив) една картинка - даже си купих и трансферна хартия и тениска вече Simple Smile
Хем е закачлива, хем е в подкрепа на кърменето. Който я иска, да ми пише на ЛС или на Кю, да я пратя Wink

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Момичета, аз избрах за нас (Пловдив) една картинка - даже си купих и трансферна хартия и тениска вече Simple Smile
Хем е закачлива, хем е в подкрепа на кърменето. Който я иска, да ми пише на ЛС или на Кю, да я пратя Wink
Да не забравя да благодаря на Джейд за обработката на картинката!   bouquet  Hug

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
Да не забравя да благодаря на Джейд за обработката на картинката!   bouquet  Hug
You are welcome!  newsm53

# 7
  • Мнения: 385
Момичета, аз избрах за нас (Пловдив) една картинка - даже си купих и трансферна хартия и тениска вече Simple Smile
Хем е закачлива, хем е в подкрепа на кърменето. Който я иска, да ми пише на ЛС или на Кю, да я пратя Wink

Е, толкова ли е тайна тази картинка, че не я сложиш някъде, където е общодостъпна. Във всеки случай, моля да ми я изпратиш на емейла, имаш го. Мерси, за което.

# 8
  • Мнения: 6 243
Ние тука останалите ще се пръскаме от яд smile3511
Ама нали знаете - тайна - майна!!!

# 9
  • Мнения: 385
Още албуми за разглеждане и възможности за избор:
http://www.promom.org/gallery/index.php

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 092
добре де, какво пречи да снимате собственото си бебе и после пляс картинката на тениската?

# 11
  • Мнения: 980
                 
 
All rights reserve!

# 12
  • Мнения: 385
добре де, какво пречи да снимате собственото си бебе и после пляс картинката на тениската?

Добра идея. Сигурно не пречи, но в моя случай не съм навита по ред причини...

# 13
  • Мнения: 590
Бу, дай картинката насам dani_nedelcheva@abv.bg    Аз нямам цветен принтер в къщи та ще ходя да ми я принтират някъде newsm78  Дано се организирам навреме.

Последна редакция: чт, 28 юли 2005, 16:17 от niika

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Пратих Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт