Бръснене преди секцио?

  • 21 709
  • 95
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, извинявам се за глупавия въпрос...но докъде те бръснат преди секцио? Само триъгълника или и срамните устни? Embarassed Embarassed Embarassed Най-вече ме интересува, ако има мами раждали в Майчин дом-София, каква е там практиката?

(Много моля без нападки... Интересува ме от медицински съображения.)

# 1
  • Мнения: 132
лично на мен ми обръснаха само малка част от горната част на триъгалника-само зоната в която е разреза и в последствие шева,но това в благоевград

# 2
  • София
  • Мнения: 3 789
Моят съвет е да си извършиш тази процедура самичка, а да не разчиташ на персонала в болницата. Чувала съм, че са грубички и те "дерат" едва ли не на сухо. Една позната ми каза, че не знаела и отишла косматичка, та я обръснали с някакво тъпо ножче, сложили й много малко сапун и поливайки с чайник със студена вода свършили работата #2gunfire
Аз лично се бях обезкосмила навсякъде предния ден, та не се наложи да се възползвам от "услугите" им, въпреки че акушерката беше наш човек и нямаше да ме "третира" като другите, предпочетох сама да си се обезкосмя.
Ти преценяваш, но ако те притесява дали всичко да обезкосмиш.....може би питай лекаря си, знам ли.... newsm78

# 3
  • Мнения: 2 613
И двата пъти като раждах(секцио)се бях обръснала сама в къщи.Всичко!

# 4
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз предварително цялата се бях почистила, но в родилното решиха да минат още веднъж....и доколкото си спомням минаха само триъгълника...лошото беше, че ме обръснаха с някаква измислена самобръсначка (въпреки, че моята беше в чантата), след което целият ми триъгълник беше в гнойни пъпки.
Няма никакво значение как ще те обръснат, но няма да е зле да си носиш самобръсначката...постоянно с теб

# 5
  • София
  • Мнения: 2 508
Точно от това ме е страх, че някоя луда акушерка въобще няма да ми цепи басмата и ще ме одере цялата... А на мен ми излизат рани от подобно нещо. Sad Дори сама не смея да се обръсна, а и не мисля, че с корема ще мога без да се порежа (което е опасно при мен). Просто ми се иска да не се занимават с мен долу, нали и без това разрезът е горе?!?

# 6
  • София
  • Мнения: 790
Опитай да се избръснеш сама или помоли мъжът ти да ти помогне. Аз се справих самичка, в болницата ми бръснаха долната част на корема, не разбрах защо, като разреза е в началото на триъгълника  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 919
autumnsphere защо не помолиш съпруга ти да ти помогне за процедурата, срам несрам по-добре човек на когото имаш доверие, отколкото непознати и груби персони..

# 8
  • София
  • Мнения: 2 508
Предполагам няма да е възможно само с депилатоар?... newsm78 Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 2 508
Мен не ме е срам от мъжа ми въобще, ама не съм много убедена, че той няма да ме пореже също... Той не се бръсне никак често, има си една брадааа... Heart Eyes

А и съм чувала, че акушерките въобще не ги интересува, дали си се оправила преди един час вкъщи и пак държат да ти теглят ножа...

# 10
  • Мнения: 1 045
Аз влязох по спешност и тази процедура ми я направиха в болницата.Не бяха груби,ножчето го сложи пред мен,спун,топла вода,както си трябва с две думи.Бръсненето и клизмата не е нито толкова лошо нито чак болка за умиране.По-скоро трябва да се притесняваш след упойката как е.Късмет!

# 11
  • София
  • Мнения: 12 554
Бръсне се целият корем и целите гениталии. Най-добре мъжът ти да те обръсне вкъщи бавно и внимателно. Като отидеш в болницата, ако си избръсната добре, няма да те бръснат.

# 12
  • Мнения: 1 629
Аз раждах в Майчин дом, ама бях свършила работата преди това Sunglasses Съветвам те и ти така да направиш, защото ... абе съветвам те Twisted Evil Също така според мен всичко трябва и триъгълник и устни Peace Аз поне всичко бях махнала! Всъщност аз никога не съм молила мъжо да го прави. Взимам огледало слагам го на пода, клякам и действам   Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 2 508
Като отидеш в болницата, ако си избръсната добре, няма да те бръснат.

А дано си права...

И пак да питам: депилатоарът не е вариант май?

Dai4eto, теб не държаха да те обръснат втори път там, така ли?

# 14
  • Мнения: 8 999
Първия път се обръснах сама. Не се наложи да ме довършват в болницата. Но втория път ме приеха за секцио по спешност и ме бръснаха там. Всичко свалиха. Беше доста гадно.

Общи условия

Активация на акаунт