1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 6

  • 33 588
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 378
Лошата представа и предрасъдъците за нашите съседи идват от техните псевдо побратими тук.Цялото мнение което се изгражда за турците е в последствие от погледа ни над нашите роми (цигани)които нямат нищо общо с Турците само им се изка да имат.Мога да напиша още куп неща но много расистки ще изглежда постът ми и някои може да се разсърди за това по добре да STOP.  bouquet

Аз лично езикът го научих за три месеца но на мен ми вървят езиците.А и не съм го учила от учебник а с разговори. Peace
Не е само от представата ни така са ни учили в училище историята ни е такава,филмите ни(българските)да не цитирам,това ни е насаждано в главите ни и продължава да е така.

# 436
  • Мнения: 959
звездичке. докато изчета всичко което е написано  вие толкова бързо пишете , че не насмогваме
а и съм на работа влизат хора не мога
нека да не се пълни екрана с излишни , чакаме довечера за да гледаме серията
не ти разбирам поста Rolling Eyes с какво излишно съм напълнила екрана? newsm78

Чакай да ти се притека пак на помощ...да се реванширам за отдеве, де... Grinning Hug

kami69, tilli, abu, nelvit, mirostanka, buba_bs, шеф, biberon4o, Little Black Riding Hood, дива коза, mikata_z, vivkata, мама на Радост, Ники., еrika., mimka25, TraYkovA, suura, krasimirag, nelibrani, krasi2, MAMESA, kon4eto, misheto17, jul, Pepin, elica123, Дара (+ 6 Скрит/и) и 15 Гости преглежда(т) тази тема.
 не четете само, ами и пишете Flutter

мисля, по повод това krasimirag написа онова по горе...
ау, ма какво обяснение дадох  Crazy дано и аз, не съм в грешка, че не знам, тогава кой, ще ни разясни ситуацията... Joy

# 437
  • sofia
  • Мнения: 56
.мисля, по повод това krasimirag написа онова по горе...
ау, ма какво обяснение дадох  Crazy дано и аз, не съм в грешка, че не знам, тогава кой, ще ни разясни ситуацията... Joy
[/quote]
не не съм имала някой впредвид миличка Schmetterling .  bouquet

# 438
  • Мнения: 959
Ок.  Grinning  krasimirag   bouquet

# 439
  • Мнения: 7 914
и а тотално се обърках и още повече нищо не разбрах... но явно няма значение де... Joy Joy Joy

# 440
  • София
  • Мнения: 2 381
момичета, пуснах нова тема, че след малко ставам от компютъра.. надявам се анкетата да ви хареса Hug


звездичке. докато изчета всичко което е написано  вие толкова бързо пишете , че не насмогваме
а и съм на работа влизат хора не мога
нека да не се пълни екрана с излишни , чакаме довечера за да гледаме серията

не ти разбирам поста Rolling Eyes с какво излишно съм напълнила екрана? newsm78

# 441
ЕЕЕЕЕЕЕЕ не няма такова нещо тук ако почукаш така на някои и му кажеш свърши ми бензина ще ти тръшне вратата и ще каже мен какво ме интересува,а там хората даже и маса ще им сложат newsm78
Извинявай те да се възхищаваме на филма страхотно е направен,във всяко едно отношение съгласна.Но коментари като горният са меко казани глупави.Истина е,че турците са много гостоприемни,имам много приятели и във Бурса,и Истанбул прекрасни хора-но към това имам още една добавка такова гостоприемство е само по селата,в големите градове не е точно така,за това има и толкова бездомни.Същото е в България може хората в големите градове да са се учуждили един към  друг,на на село ако отидете е съвсем същото като това което видяхме и във филма.И моито мнение разбира се да се оставим  тези коментари какви са българите и казви са турците,как е в Турция и как е в България-защото ние сме такива каквито сами се представим независимо от това  към коя етнос принадлежим и към коя  религия.Нека не разваляме  удоволствието от страхотният филм.

# 442
Тази вечер останах,много разочарована от коментарите-защото хората са едни и същи но са поставени да живеят при доста различни условия, всеки един човек е специален - и никои не е повече отдругият - но когато  се чукнем по главите тогава ще спре този ужас от насилие и убийства по-земята.Да България е била 5века под турско робство-истина са и големите кланета на турците над българският народ.Но за да продължим напред трябва да не се връщаме към миналото,а да направим една крачка напред    към мирът всички заедно.Трябва  да се остави пропагандата и да  подходим с толерантност един към друг ,независимо от това дали сме българи,турци,македонци,албанци,или гърци.А колкото до мюсюлманските държави имат наистина много различни порядки от нас-не само съм  чела Не без дъщеря ми,От любов към дъщеря ми,Една арабска принцеса разказва, Улица рай и т.н но родителите ми работеха като лекари в Либия и аз също съм била с тях.Затова казвам,че омразата между хората се наслагва от политиците и  религ.водачи.При нас  политиката-при тях религията.Крайният резултат е налице.

# 443
  • София
  • Мнения: 2 381
Мацки, има нова тема!!! Вижте по-горе.

# 444
# 445
 baby_neutral zdraveite Simple Smile iskam da popitam sheherezad i onur v realniq jivot naistina li sa zedno ? 

# 446
  • Мнения: 959
baby_neutral zdraveite Simple Smile iskam da popitam sheherezad i onur v realniq jivot naistina li sa zedno ? 

пиши, тук. Тази тема отдавна сме я приключили...
А, по въпроса, отговора ще намериш в темите... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт