Някой получил ли е този месец обещетение за майчинство?

  • 12 557
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 577
днес ми ги преведоха а точно мислех да им званя да видя къде е проблема.

# 16
  • Мнения: 1 217
Аз на 8.01 имах превод,но за кой месец,идея нямам.

# 17
  • Мнения: 2 447
И аз още нямам преведени,а по принцип винаги ми ги превеждат в началото на месеца!

# 18
  • Мнения: 286
Аз имах превод на 13.01., но той ми е за декември месец.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 476
и аз още чакам този месец, ама видях че едва на 14.01. са получили третия ми болничен и сега се "обработва"  Rolling Eyes
дано другата седмица да пуснат паричките вече  Praynig

# 20
  • Мнения: 4 292
Имам, да. Но за ноември, защото първият ми превод беше едва миналия месец. Кога, какво ще ми превеждат, вече идея нямам.

# 21
  • Мнения: 344
На 02.12 получих част от последния болничен.На 07.01 - майчинство , но за кога е незнам.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
На 04.12. имам превод за м. Ноември,
на 06.01. последния превод за м. Декември.

# 23
  • BG
  • Мнения: 1 900
За тази година все още нямам преведени никакви пари.

# 24
  • Мнения: 2 495
И аз...въпреки че е в статус"Обработва се" Tired Я ми кажете мамита....понеже за първи път ползвах болничен и сега не ми е много ясно-нали още този месец ще ми преведат паричките за декември newsm78

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Вчера имам превод на майчинските за ноември и декември 2008г. Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 442
И мен ме озадачава факта, че имам 2 превода през декември, не знам дали са за отделни месеци или трябва да ги сумирам за да получа сумата за обезщетението за ноември???? newsm78 Можете ли да кажете в кой момент започва майчинството? След раждането ли? Имам предвид изплащането на 90% от осигурителната сума.
Знаете ли от къде се проверяват обезщетенията в сайта на НОИ? https://benefits.nssi.bg/EGN само дето тази страница никога не се зарежда  Sad Имам ПИК код, но не мога да го използвам

# 27
  • Мнения: 1 195
ох поредната тема..............
Да получих си парите навреме т.к. имам коректен работодател  Peace

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Знаете ли от къде се проверяват обезщетенията в сайта на НОИ? https://benefits.nssi.bg/EGN само дето тази страница никога не се зарежда  Sad Имам ПИК код, но не мога да го използвам
Аз си проверявам точно от там, и успявам. Преди малко опитах.
Изплащането на 90-те % започва с издаването на първия болничен, 45 дни преди термин.

# 29
  • Разград
  • Мнения: 518
Аз имах превод в началото и в края на декември.

И при мен беше така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт