Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Berlin
Да ви е честита съботата утре. Моя мъж ще работи и реших да поегоистнича   / newsm78 / малко. Ако искате поканени сте да напарвите същото... Реших да проверя колко струвам и да се посмея на себе си или на каквото си реша. На времето още бях направила един семеен калкулатор колко нося вкъщи като готвачка, чистачка,  Heart Eyes, гледачка на детето. Еле - излязох златна. Мъжа ми преглътна като разбра колко му спестявам. Да ама тази вечер ви предлагам да видите на колко камили ви оценяват в арабския свят. И споделете де Колко струвате...

Аз струвам 36 камили , 9 говеда някакви си и 9 офциии... Цяло стопанство мисля../ Половината бих ги сготвила /

Ето къде да изчислите

http://camels.evilsun.org/

# 1
  • На верандата, под ореха
50 камили, 8 кози and 9 уфси!  bowuu

Мисля си, че само някой шейх може да си ме позволи.  Peace   Къде ти толкоз много добитък у некой си бедняк!  Naughty

# 2
 Joy
Не казвам колко струвам, ама мъжът ми първо много се зарадва, като разбра, че не само може да се отърве от мен, но и че ще спечели.
Но като се замисли, се отказа, мискининът. К`во щял да ги прави тези камили в България... Ами каквото ме правиш мен, бееее!!!!!  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Гушвай камилата на спалнята и пращай козата да готви, докато овцата пере, ама-ха!  Crossing Arms

# 3
  • София
Аз съм много евтина - 13 камили и 8 кози.

# 4
  • Berlin
Joy
Не казвам колко струвам, ама мъжът ми първо много се зарадва, като разбра, че не само може да се отърве от мен, но и че ще спечели.
Но като се замисли, се отказа, мискининът. К`во щял да ги прави тези камили в България... Ами каквото ме правиш мен, бееее!!!!!  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Гушвай камилата на спалнята и пращай козата да готви, докато овцата пере, ама-ха!  Crossing Arms

Как Сийке ти отвори приказката за бизнес , а?

# 5
Е, че нали за бизнес става въпрос?  newsm78

# 6
  • Някъде там...
 Blush 40 камили...няма оФце ,няма козища Sad йофтиничка съм.... Joy

# 7
  • София
49 camels, 3 goats and 9 sheep

# 8
  • Berlin

Я, излъжи, че си на 17 да видиш какво става...

А за бизнеса въпроса е как ние да гушнем парите не мъжовете.. Аз не мисля да се продавам де, кой ша ма земи мене барабар с камилите като зестрата ми е само едно родопско одеало, а мъжа ми без одеалото ми не може... Crossing Arms

# 9

И аз - 16 camels, 7 goats and 9 sheep. Laughing

# 10
  • Kопенхаген
86 camels, 4 goats and 0 sheep
Аз пък струвам цяло състояние  newsm03

# 11
  • Kопенхаген
50 камили, 8 кози and 9 уфси!  bowuu

Мисля си, че само някой шейх може да си ме позволи.  Peace   Къде ти толкоз много добитък у некой си бедняк!  Naughty

Да бе да...ама след мен.....       smile3532

# 12
  • София
44 camels, 4 goats and 9 sheep

Мисля са колко евтино се дадох. Да бях знаела, сега през кризата колко суджуци щях да измуам.

Ако си сложа някое кило отгоре, дали ще вдигна цената с още некое добиче?

# 13
  • София
more or less 41 camels, 3 goats and 9 sheep

Слагам дереджето и отивам на пазара Wink

# 14
Стига бе! Аз съм... ooooh!
Цитат
   Oh my god, your girlfriend isn't worth even one camel!
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт