Споделете 92

  • 20 672
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 585
Арабите го харчат и дивите зайци. Аз не съм го кусвал.
Ценен е с това, че не съдържа глутен.

# 91
  • Мнения: 3 405
Споделям отпразнуването на Рождения ден на Любо в тесния кръг на януарската варненска банда, на фона на Бон Джоуви уикенд по VH1  Grinning

# 92
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Върна се детето от ските. Много й е харесало и утре пак ще ходи.

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Арабите го харчат и дивите зайци. Аз не съм го кусвал.
Ценен е с това, че не съдържа глутен.
Аз знам какво е, много е вкусен Simple Smile
Въпросът ми беше, скъп ли е? Или аз съм разсипница, защото пакетирана храна с насекомо вътре по-скоро биих хвърлила, отколкото да чистя някак...

# 94
  • Мнения: 984
Направих си плодов, ароматичен чай с мед и лимон и взе та ме обхвана носталгия по Морската градина. Чаят някак мирише на дърветата в градината.

Експедирах баща и дъщеря в свеки, за да мога да издомакинствам в крайна сметка. Утре чакам скъпи гости на торта и бисквити.

# 95
  • Мнения: 4 585
Ми предлаганата цена на борсата в Добрич е 300 кинта на тон нахут.
Търсят се 50 тона. Пакетиран, навярно двойно. Не знам дали бих чистил и готвил
нахут с гъгрица, но знам, че бих направил всичко, за да умре. За назидание на останалите гъгрици.

# 96
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Споделям, че
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=3311&sectio … 13&id=0005602, е все едно през моите очи видяно, с моето сърце почувствано.
Само ръката ми не е тъй добра с перото.

# 97
  • Мнения: 4 585
Благодарение на Пъзел, вече мога да ви покажа колко накрая живея. Mr. Green

# 98
  • Мнения: 9 902
Бу, не е скъп  Laughing трябваше да спася буркана, ако това питаш.

# 99
  • Мнения: 5 370
Благодарение на Пъзел, вече мога да ви покажа колко накрая живея. Mr. Green
Ама е хитра тази опцийка, нали?
Признавам, че никога не съм била по тоя край. И в Силистра не съм ходила, и във Видин, абе.....мислех си, че познавам България, ма не би.

# 100
  • Мнения: 2 070
Пак ще имаме гости, утре отново
И пак не съм готвила, само рязах мезета
Обичам така
Има и вино и други неща
Пиша така щото нямам точка, не че се правя на Лиска

# 101
  • Мнения: 4 585
http://www.bgmaps.com/services/links/links.asp?sid=fb9e0fd1c441c … 31475e503acf71b94
Така ли трябваше да покажа? Това ще го ползвам в работата си. Един ден два часа търсих по карта ул. Кавказ. Оказа се улица без изход, с две къщи на нея.

# 102
  • Мнения: 5 577
У нас винаги е пълна лудница.

В момента баткото е у баба си, мъжо излезе, бебето спи - пълна тишина. чак се чудя - или не съм на този свят, или съм умряла.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 23 635
Такааа, искам да споделя - уморих акумулатора на колата.  bowuu Съвсем умрял. Оня ден от туй се била гътнала, не от стартера както си мислех. Не искам повече нищо да се поврежда, писна ми! Искам всичко да е наред, поне един цял месец.

# 104
  • Мнения: 9 902
а Янтре, помниш ли есента като ми умря акумулатора, какви хубави съвети ми даваше  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт