ПАЗАРДЖИК - 33

  • 13 517
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
4естит имен ден на всички празнуващи!  bouquet

# 31
  • Варна
  • Мнения: 858
Честит имен ден на всички празнуващи днес!   bouquet

# 32
  • Мнения: 3 481
Честит имен ден и от нас!

Зора, радвам се, че сте добре. Hug

Мъж ми и той се радва двойно, и за вас с бебето , и за това, че щом си тука, значи има интернет при вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green Wink

Гери, как си?

# 33
  • Мнения: 1 938
Честит имен ден на празнуващите днес!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 336
Честит имен ден на всички Атанас, Атанаска, Tанас, Начо, Таньо, Таню, Тинка, Hасo, Hася!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 529
Честит Имен Ден на Тано!!! Нека е жив и здрав,да има весело и безгрижно детство!
  bouquet

# 36
  • Мнения: 305
mutsunka, имаме си интернет! Няма грешка!

# 37
  • Мнения: 941
Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet

Зора* радвам се че си сред нас вече  Hug

Нинка добре съм....ама пусти страх ме терсе да не родя преди плануваната дата  Tired  И мъжо не дава да си приготвя чантата, защото ако била готова и бебето щяло да види и да започне да излиза...ама него май го е страх повече от мен  Twisted Evil  Нека му  Twisted Evil

Снощи ми заяви, че девете месеца мъка, които е изтърпял (все едно той е носил бебето  Close  ) можели да се компенсират, само с тридневен запой,  #2gunfire след появата на бебо....и дерта му сега е да си намерил шофьор,който да го вози,  'щото видете ли жена му ще ражда на 30км. от дома  #2gunfire  и не можело пеша да стигне до там... #Cussing out 

# 38
  • Мнения: 319
Гери, хич не е лесно да ти кажа, жена ти да ражда на 30 км от вкъщи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Моето секцио понеже се забави, та строеха някаква сграда до Селена и баща ми отвън горкия вече след поредната цигара казал - Абе кво става бе, хората покрив направиха на сградата мойта щерка още не е родила Mr. Green Mr. Green Mr. Green Та мъка си е и на чакащите отвън...
Стискам палци миличка, имам предчувствие за датата, ама ще си мълча Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 1 938
    Яна, Божидар вече има конкуренция в белИте! Twisted Evil
    Йоана е с огромна цицина на челото. То, детето, е много кротко, ама раклата не стои мирна! Mr. Green
    Поне батко и да слушаше, ми то... #Cussing out

    Гери, всичко ще бъде наред! А ви не уговорихте ли вече датата за секциото?

# 40
  • Мнения: 2 577
Честит имен ден на Тано, да е жив и здрав и да слуша мама и тати!  bigdance2

Нели, ми освен да злорадствам друго не знам Mr. Green
Да се похваля, моят син за първи път от две години и шест месеца седна и стоя на стола 30 минути в един ресторант и слушаше оркестъра! bowuu
Черпя по този повод!

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 22:13 от Луда Яна

# 41
  • Мнения: 121
Честит празник на всички празнуващи.

# 42
  • Мнения: 941
    Гери, всичко ще бъде наред! А ви не уговорихте ли вече датата за секциото?

E уговорихме, ама от суеверие не ми се ще да кажа коя е... Blush

# 43
  • Мнения: 305
Гери, стискам палци раждането да мине безпроблемно и да ни зарадваш другия месец със здраво бебче!

За багажа - бих те посъветвала колкото и да те е страх щом си влязла в деветия месец направо си го стягай! При първата бременост си го стегнах веднага щом влезнах в деветия месец, но пък родих точно на термин! Сега смятам да направя същото, въпреки че и аз се притеснявам ще устискам ли до датата за секцио!
Дори ако тръгнеш да раждаш по-рано просто взимаш сака и хайде в Пловдив и ще си родих пак със секцио, а иначе тепърва като почнеш багажи да стягаш, или пък ще тръгнеш без нищо и като родиш мъж ти разрал не разбрал ще ти носи някакви неща и ще се ядосваш че все не улучва какво точно ти трябва!

# 44
  • Мнения: 3 481
Гери, разбирам те напълно какво ти е - притесняваш се за милион неща. Мъжо ти ако си мисли, че като се родите , ще се свърши, хихихихихихихихи, мнооооооооооооого искам да го видя после .....хихихихи, ти знаеш , де Laughing Laughing Laughing
Ама ще се притеснява де,нали те обича Simple Smile

Добър съвет са ти дали, стягай багажа, той и без друго мъж ти ще е такъв шок, че няма и да запомни какво му казваш да носи Mr. Green

Яна, я дайте рецептата за ресторанта Mr. Green

Не я казвай датата, защото всички ще те мислим тука. И макар и с добри чувства.... все пак...
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт