Мечтата за момиченце :)

  • 8 696
  • 159
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Винаги съм искала син и Слава Богу мечтата ми се сбъдна. Много се надявам и следващия път отново да е момче (може и близначета  Simple Smile ). Всичките тия неща с розовите роклички, панделчици и приказчици за принцеси и т.н. не са ми в кръвната група.
Щастливите моменти са безброй- от двете чертички на теста, прегледа на 3D, когато му видяхме мъжкото достойнство, първото гушкане след раждането, първата усмивка, първото"мама"... ВСИЧКО

# 16
  • Мнения: 1 341
И двамата с мъжът ми искахме момиченце, и го имаме. Аз в началото на бременноста имах някакво усещане, че ще е момче и бях малко разочарована, когато лякарят ми каза, че ще е момиче. Crazy

И пак двамата с мъжът ми искаме второто да е момиченце, дано някой ден се сбъдне.
И момче да е, няма да го върнем, най-важното е да са живи и здрави!

Много мил спомен ми е когато я видях за първи път! Не очаквах, че може да е толкова прекрасна. И до ден днешен най-любимата ми нейна снимка е от родилното, когато е едва на час!
Всяко едно действие на детето ми е мило и неповторимо като чувство. Първото "мама", първите стъпки, първите протегнати ръчички за гушкане....и още много, много.

Желая на всички здрави дечица!

ПП. Цеци, ако съдя по темите които пускаш на последък си готова за още едно детенце! Hug Wink

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Мъжа ми преди да забременея, честичко казваше, че ако някой ден имаме дете, то ще е момиче. Е, не се оказа прав  Simple Smile. Сбъдна се моето вътрешно усещане, че ще имам син, а сега ми се иска и момиченце. Дано и това да се случи, защото имам усещането, че при следваща бременност отново ще имам момче.

# 18
  • Мнения: 1 305
Аз от преди много години си знаех вътрешно, че ще имам момиче.
Когато забременях още с теста си знаех, че е момиче. Минаха първите месеци дойде времето когато бях 5-6м и можеха да видят какво е бебето, но тя се криеше. Двама различни лекари ме прегледаха и ми казаха крие се но май е момче. Бременността ми е планирана, с мъжа ми имаме дълга връзка и пак вътрешно не бях доволна, исках детето но някакси се едно бях излъгана от моето вътрешно аз. Когато станах в 7-мия месец отидох на редовния си профилактичен преглед, влезнах легнах спокойно и лекаря ми каза "Според мен 80% гаранция давам, че детето е момиче". Не мога да ви кажа какво настана в мен, голямо вълнение сърцето ми щеше да се пръсне, в момента в които видях таткото, аз подскачам и дори толкова несвързано му казах ще имаме момиченце. Той беше доста учуден, но и доста заразен с моето вълнение.  За мен това е един от най запомнящите моменти на бременността ми. В деня в който родих и я видях за първи път осъзнах, че имам най хубавото нещо на моя живот дъщеря ми.
Сега и се радвам на всяка нейна стъпка, дума, на всеки неин знак. Благодарна съм, че я имам и тя за нас е най ценното което имаме.  Сутрин понякога баща и става взима я и я дава при мен тя веднага ме целува и започва да ме подканя да ставам. Ето тези моменти не мога да ги заменя с нищо
 Преди бих написала, че искам още една дъщеря сега мога да кажа, че бих се радвала еднакво и за двете. След време се надявам, да мога да изживея още веднъж едно такова щастие  Praynig
Пожелавам на всеки да се сбъдне по една такава хубава мечта  Hug

# 19
  • Мнения: 289

Ние имаме момченце ,незаменимо разбира се, сега очакваме да ни кажат второто какво ще е ,ако е момиченце супер, ако е момченце пак супер,пък ако ни е мерак и трето ще има и четвърто, дай Боже . Само финансите са важни де.

# 20
  • Мнения: 1 763
Аз преди още да забременея исках момиченце. Когато вече бебето беше на път, за мен нямаше значение какво ще е. Сега обаче ми е толкова хубаво да имам малко, гушкаво момченце, че искам още едно такова. Е, ако имам момиченце няма да го върна, но си се представям в бъдеще с две момченца.

Най-хуавите ми моменти са, когато на сина ми му се приспи и протяга ръчички да го гушна, когато вляза в стаята и започне да пищи от радост, а съм била само до тоалетна, когато ходим важни-важни за ръка по улиците  Grinning

# 21
  • Мнения: 1 981
Когато разбрах, че съм бременна се размечтах да е момиче, но понеже толкова го исках, бях сигурна, че няма да стане! И бях права - имам си разкошен младеж, но мечтата за момиченце си остава...

# 22
  • Мнения: 4 292
Много, много, много исках второто ми детенце да е момиченце. Сънувала съм я.  Simple Smile
Ако един ден имам трето, няма да има значение полът, както нямаше значение и първия път.

# 23
  • Мнения: 98
Исках да имам момиченце и имам две надявам се и на третото да връзвам панделки,но живот и здраве каквото дойде няма да го върнем! Heart Eyes

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз също съм момичешка мама Heart Eyes
Когато разбрах , че съм бременна , някак отвътре почувствах , че ще е момче , бащата също мислеше , че ще е момче. Но не мога да ви опиша изненадата ни , когато разбрахме , че чакаме момиченце . Аз направо щях да се разплача от щастие . Когато се роди малката ми принцеса и аз и баща и се влщбихме в нея от пръв поглед. винаги съм искала една малка кокетка  Heart Eyes с рокличка и панделки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Сега я имам и искам още една  Blush

# 25
  • Мнения: 7 474
Толкова много исках момиче, че изобщо не ми идваше на ум, че може да е момче  Laughing
Бях на шестото небе, когато ми казаха-момиче Flutter
Да са живи и здрави и момче нямаше да върнем Mr. Green

# 26
  • Мнения: 422
а пък аз като доста по малка все исках мом4ета-3 на брой,когато решихме да си имаме беб4е и след като забременях все още мислех 4е ще имам мом4е, въпреки 4е вътрешно нещо ми подсказваше 4е ще е моми4е понеже като мислех за имена все женски измилях и така казаха моми4е ще е.първона4ално малко се разо4аровах защото свеки и свекъра искаха мом4е и все 1 ги разо4ароваме,но с времето ве4е не ме интересуваше какво ще е да ми е живо и здраво.сега съм мног щастлива 4е имам моми4е,също много се радвам и се разтапям от вси4ко което прави за първи път и ще си призная 4е много си я гушкам и целувам-оби4ам си я много и ако решим да си имаме второ и пак да е моми4е пак ще съм много щастлива Peace

# 27
  • Мнения: 4 362
Първият път много исках и все съм си мислела ,че ще имам момче,но сега съм щастлива,че имам момиченце,а вторият път тайно се надявах пак да е момиченце  Mr. Green  Heart Eyes и то е  Laughing
Таткото искаше вторият път момченце,което е нормално,но като разбра,че ще е татко на две момиченце се успокои,започна курсове за ловджия и е радостен,че няма да му трошат колите  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 334
Ние пък и двамата много искахме  да е момче и дори като разбрахме че ще е момиче бяхме малко тъжни в първия момент.Сега си говорим :Добре че е Момиче  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 199

ПП. Цеци, ако съдя по темите които пускаш на последък си готова за още едно детенце! Hug Wink
Не е съвсем така.  Embarassed Ако пък се решим ще си похваля Joy Hug

Общи условия

Активация на акаунт