Пушехте или пушите ли по врме на бременност?

  • 68 006
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 790
Не  Naughty Можеше да е анкета

# 16
  • Мнения: 1 372
Не! Преди да забременея бях намалила цигарите до 6-7 седмично, а след като разбрах за бременността си ги спрях окончателно.

# 17
  • Мнения: 1 919
преди да забременея-като комин, забременях спрях ги от раз, спрях да кърмя пак пропуших.

# 18
  • Мнения: 4 292
Отказах цигарите веднага, след като забременях със сина ми. Така че, не! Не съм пушила по време на двете ми бременности.

# 19
  • Мнения: 4 555
Аз не разбрах какъв е смисълът на темата.
Едни ще ти кажат, че са пушили, други - че не са, а трети, че са спрели цигарите само за периода на бременност и кърмене. Ако беше анкета, по-смислено би било, ама така ...  newsm78

Ако пък искаш да намериш други, които пушат през бременността и нямат угризения от това - тук е правилното място, където да се потупате зваимно по рамото. Има доста такива майки.

Преди време имаше анкета "Пушихте ли през бременността" и когато за последно ми е попадала темата, отговорите "да" бяха около 250 - 300, някъде там. Така че не си сама.
Аз лично бих те посъветвала да прочетеш малко за вредата от пушенето, вместо да търсиш кой да те потупва по рамото, но изборът си е твой.

# 20
  • Мнения: 96
Напротив, ясно ми е, че пушенето вреди, но смятам, че пушачките по лесно могат взаимно да се убедят да спрат да пушат, а не някоя непушачка само да им казва кое е правилно и кое не, като никога не е палила и не знае какво е да пушиш и да не можеш да ги спреш. Идеята беше не да се подкрепяме че пушим, а обратното да си помогнем да спрем да пушим. А ако някой е искал да попълва анкети, защо не провери - може и да има в друга тема. Тук не това е целта

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
Е ,що за въпрос ?Нали искаш здраво дете. #2gunfire

# 22
  • Мнения: 1 087
И през двете бременности пушех до 4-ти месец. Първият път пропуших, като спрях да кърмя. Сега още не съм започнала, защото кърмя.

# 23
  • Временно
  • Мнения: 788
Не съм пушила от деня,когато си направих тест и излезна положителен. Peace


.... Идеята беше не да се подкрепяме че пушим, а обратното да си помогнем да спрем да пушим...

Не виждам как някой ще ти помогне да спреш да пушиш,след като това зависи изцяло от теб! Rolling Eyes

# 24
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Спрях ги 3 дена след положителния тест,почнах ги седмица ,следкато спрях да кърмя.Не съм и дръпвала през това време..

# 25
  • Мнения: 1 305
Не спрях да пуша когато решихме да имаме дете. И досега не пуша

# 26
  • Мнения: 4 784
Пуших преди да забременея. Като забременях ги отказах, стана лесно, просто се отвратих от цигарите. Така е и до ден днешен. Нито за момент не ми се е допушило, дори напротив, още по - отвратителни ми станаха.

# 27
  • Мнения: 826
Пуших по 2 кутии преди да забременея. Когато забременях ги спрях напълно. И не че не ми се е пушило - за съжаление не ми ставаше лошо от цигарите и ми беше тегаво да ги спра. Разчитах само на ината си и на това, че не искам да си тровя детето и всяка цигара да я пуша с вина и страх какво мога да му причиня. Това е Peace
  И ето, бивша пушачка ви казва - спрете цигарите. Всички...и вие знаете, че са вредни! От това зависи не само вашето здраве, отговаряте и за един малък живот, растящ във вас.

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 00:25 от dendri

# 28
  • Мнения: 2 375
С първата бременност пушех по 3-4 цигари на ден, обикновенно сутрин. Имаше период в който ми се гадеше и въобще не ги поглеждах. С втората бях ги спряла точно месец преди да забременея, та досега /5г/.
Чувала съм, че ако много ти се иска, не е хубаво да ги спираш напълно от раз.

# 29
  • Мнения: 348
Пушех доста преди да забременея, повече от кутия на ден /над 10 години/. Спрях ги в деня, в който видях положителен тест и до днес не съм ги почвала. Но до раждането умиииирааааах за цигара, сещах се поне по 20 пъти на ден...но не запалих. От както родих не ми се е припушвало още.

Общи условия

Активация на акаунт