Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ян. 2009, 21:27 ч.

Лекарства в ръчния багаж?

• 6 031
  • 13
  •   1
Отговори
Здравеите,ще пътувам за Лондон с самолет,искам да попита дали ще има проблем ако си сложя две блистерчета с лекарста в ръчния багаж?
Ще ви бъда много БЛАГОДАРЕН ако помогнете!!!!!!!! Party

# 1
Коя компания ползваш?

# 2
При последното ми пътуване със Скай бях забравила един блистер болкоуспокояващи в дамската си чанта. Не ми казаха нищо, но не бих го направила умишлено, освен ако не е нещо, което може да ми потрябва по време на полета.

# 3
Специално за Лондон щом пътуваш с ръчен багаж, компаниите са 2- Уиз еър и Изи джет. И двете летят от стария терминал, а там контрола на багажа хич го няма. Мен дори и течностите понякога не ми проверяват, а те често са над 100 мл.
За 2 блистера не се притеснявай, не могат да докажат, че тези лекарства не ти трябват по време на полета, но не вярвам и някой да им обърне внимание.

# 4
  • София
хм, никога не съм се замисляла, че е проблем. редовно нося какви ли не хапчета в дамската си чанта. никога не е имало проблем Wink

# 5
хм, никога не съм се замисляла, че е проблем. редовно нося какви ли не хапчета в дамската си чанта. никога не е имало проблем Wink

Peace аз също постоянно съм с някакви хапчета при пътуване...не съм имала проблеми.

# 6
Аз също най-редевно нося хапчета в ръчния багаж и до сега никога не съм имала проблем.

# 7
Изобщо няма никакво значение дали носиш хапчета или не. Единственото важно нещо са ТЕЧНОСТИТЕ  Naughty
Както знаеш до 100мл флакони, максимум 1 л общо, поставени в прозрачен плик в тавичката при прегледа на багажа.
Напоследък в БГ дори не им се впечатляват много, но по останалия свят е задължително да са така.

Аз не схванах защо сметнахте, че човекът лети с нискотарифна, може да си лети с БА или България Еър от Терминал2 Thinking

# 8
Защото ако лети с БА или Бг еър ще носи не само ръчен багаж.
На другите куфарът се заплаща и затова лети само с ръчен багаж.
Лекарствата могат да бъдат проблем не само в ръчния багаж. Особени при повече опаковки ти трябва задължително рецепта или друг документ на английски
Казвам го от опит.

# 9
Е,човекът не е казал дали лети само с ръчен багаж,а просто пита ще има ли проблем,ако сложи лекарствата в ръчния си багаж.
А и не е казано,че като летиш не с нискобюджетна компания,задължително имаш повече багаж.Ако летя за няколко дни,независимо с коя компания, предпочитам да летя само с ръчен багаж.
Но авторът няма как да отговори,защото няма 50 публикации.Така,че да му пожелаем лек път и безпроблемно чекиране! Peace

# 10
Аз например ще летя след няколко дни с малко багаж, но ще го пусна като чекиран, не виждам защо трябва да го мъкна с мен в самолета и защо трябва да слагам парфюми, кремове и тн. в пликчета.

# 11
Изобщо не оспорвам намеренията ти. Всеки сам решава.Аз просто не обичам да вися до лентата за багаж,ако не ми се налага.Освен това,като е с мен, няма как да се загуби  Peace

# 12
Изобщо не оспорвам намеренията ти. Всеки сам решава.Аз просто не обичам да вися до лентата за багаж,ако не ми се налага.Освен това,като е с мен, няма как да се загуби  Peace

Олди - това е и нашата семейна политика!!!! Laughing
Миналата година бяхме до Хонконг САМО с ръчен багаж за една седмица, а сега след 2 седмици за Щатите идеята е същата, но май ще се разколебая Thinking
Губенето на багаж при прекачване е ужасно изживяване Shocked
А пък аз така или иначе си нося малки парфюмчета и всякакви травъл сайз козметики в дамската чанта  Mr. Green

# 13
Асинка, от тези постоянни пътувания и аз съм се вманиачила и имам гигантска колекция от всевъзможни козметични продукти в миниатюрни опаковки - хем не искам да мъкна багаж, хем да не ми липсва нищо  Crazy
А и винаги имаш оправдание за шопинг, ако установиш, че имаш нужда от нещо  Money
Отплеснахме се от темата, затова молим за прошка  Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт