Отговори
  • Мнения: 419
Момичета, имам нужда от нещо оригинално, нещо специално, нещо което този човек ще има и помни завинаги, дали ще е самият подарък или начина по който ще бъде поднесен, не знам. Тук съм и чакам вашите идеи, не ме питайте какви пари мога да си позволя да дам.
Моята приятелка не е лишена от нищо, може да си позволи много неща, както и има много. Самата тя си има магазин за дрехи. Отпадат дрехи, бижута, бельо,ваучер за масаж...и такива подобни. Исками се да е нещо ефектно, нещо не толкова материално, колкото сантиментално. Ще съм страшно благодарна.

# 1
  • Мнения: 183
на моя 30-ти рожден ден ми подариха бои и статив - направо се побърках от кеф Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 068
Скоро моя приятелка подари на майка си жива перла. Поръча я някъде от нета. Комплекта се състои от колие и до него консерва с мида. Като отвориш консервата вътре има мида с перла, която се поставя в колието. Видя ми се много интересен подарък и запомнящ се.

# 3
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Извикай и ''Море от любов''...определено ще я изненадаш, и ще и остане дълъг, мил спомен  Grinning

# 4
Момичета, имам нужда от нещо оригинално, нещо специално, нещо което този човек ще има и помни завинаги, дали ще е самият подарък или начина по който ще бъде поднесен, не знам. Тук съм и чакам вашите идеи, не ме питайте какви пари мога да си позволя да дам.
Моята приятелка не е лишена от нищо, може да си позволи много неща, както и има много. Самата тя си има магазин за дрехи. Отпадат дрехи, бижута, бельо,ваучер за масаж...и такива подобни. Исками се да е нещо ефектно, нещо не толкова материално, колкото сантиментално. Ще съм страшно благодарна.

Подари и куче. Съвсем сериозно ти казвам. Иди до някой развъдник и й вземи малко кученце. Щом няма материални затруднения, това ще е добър подарък. Едно мъниче ще я разтопи, пък ще си го има дълго време и ще го помни цял живот.

# 5
  • Мнения: 197
Поръчай й портрет от нейна снимка Peace Подаръкът е оригинален, запомнящ се и вечен  Hug
Подарих портрет за годишнината на най - добрата ми приятелка, на нея и мъжа й, бяха във възторг  Party

Общи условия

Активация на акаунт