Голямото ми кърма4е май е пристрастено..??

  • 600
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
..към цицата...Ве4е си мисля, 4е изобщо не гледа на мен като на "даваща папкане", а като на гигантска любима залъгалка. Иска нон-стоп да виси на цица, сърди се и се нерви, ако не мога на секундата да му дам. В 90% от слу4аите изобщо не су4е, а си предъвква, играе и т.н. Най-лошо е от десетина дни-нощно време. Заспиването си е ясна ситуация-ама тогава поне су4е ефективно, но запо4на нощно време да се буди 4есто и да иска да си ме "придъвкава" насън-ама непрекъснато. В момента, в който успея да извадя цицата писва насън. Лошото е, 4е се върти, дърпа ме и е болезнено в пове4ето слу4аи. Confused Ако се опитам да го излъжа със шипето с вода, яростно се дръпва, става полусънен и по4ва да пищи. И така докато не му угодя. Не спя ве4е с дни...Нямам намерение да го отбивам, ама това не е кърмене, а нещо друго ? ThinkingКажете какво се прави в тази ситуация. Изключвам да са зъби- когато е буден го прави и съвсем спокоен и то доста демонстративно и с една физиономия...мани-мани..все едно казва "абе те са си мои!!!!". Thinking Thinking

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917
"абе те са си мои!!!!". Thinking Thinking
Еми, радвай се, че го казва все още за твоите, че не е далеч  момента в който нечии други ще станат "негова собственост" Mr. Green

Много целувки на малкия цицоман Hug

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Emi, Мая имаше също такива периоди (и още има чат-пат) - при никнене на зъби или при някаква новост в обстановката (например като тръгна на ясла). Чак ме изнервят тези моменти, но хубавото е, че отминават Simple Smile
Джейд, палавницо!

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми то ние откак помня сме все в такъв период ThinkingСега като взе да разбира е още по-странно, как ми наднича в деколтето hahaha.А най-странна е реакцията на мъжа ми...Не ни беше виждал 2-3 месеца и съответно изпуснал предявяването на някои собственически претенции JoyВ началото гледам го - подсмихва се, ама после взе май да се дразни - ми то ние по цял ден така си ходим, като гербови марки ShockedИ за него какво - дръвце hahaha
Да ви разсмея малко - вчера Ники пак демонстрира на улицата фино отработена техника за събличане на мама.Бях с много къса пола и много дълбоко изрязан потник - демек секси го раздавам FlutterНося го на хълбок, а той, прасето, със задния крак, зад гърба ми, ми повдига полата, а с ръцете отпред ми рови в сутиена #CrazyСраааам Embarassed

# 4
  • Мнения: 6 243
Белинда, ми ти си жива реглама на кърменето в тоя момент, бе муци!!!  Wink Wink Wink

Еми, сигурно е късна реакция от болестта, която изкарахте - сега се окопитва и търси утеха там, където знае, че ще я намери. (на мен лично цицоманите винаги са ми били по-симпатични от мъжете, дето си падат по интелектуалки).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Такива сутуации имаме и ние с кърмачето ми на 1г. 4м. Аз се спасявам, като сутрин го замингильосвам с някоя играчка или го карам да нападне баща си, а вечер по-рядко се случва (тогава е по-сънен) Нощните кърмения обаче си бяха често както ги описваш. Затова сега баща му ходи да го успокоява, ако се събуди през нощта - той като го види, знае, че перспективата е само една и заспива (не знам колко ще продължи този ни период)

Ей, няма ли да прочета за някое бебе-отличник, което суче само, когато е гладно и му се предложи, изчаква те на столчето си / в леглото си, докато си готова, преди заспиване ти подарява целувка, един вид, "Благодаря, мамо, напълних коремчето, лека нощ" и заспива, а чак на сутринта (след като изчака мама да се наспи хуубаво) пита, "Удобно ли е да получа малко кърма?", гледа философски на живота и не търси утеха там, където няма никаква връзка (ударих се - дай кърма?? абсурд такъв)
А, и по възможност да дава отчет след кърмене колко е изсукало.
Хм, тогава сигурно ще иска специален вкус следващият път, нещо като "От менюто ти избирам това, това и това, което да ядеш"

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679

Ей, няма ли да прочета за някое бебе-отличник, което ...

нЕма Mr. Green

# 7
Леле женки,страхотни сте като чета само закакъв период на кърмене става въпрос.Дано и ние издържим толкова.Вече имам чувството че трае безкрайно.Така ми се пийва една водчица и ми се бошува цяла вечер Crazyа за още 2години ooooh!дано издържа

# 8
  • Мнения: 75
Е и ние сме така  Mr. Green! Вече не мога да си представя че може да заспим по друг начин, незнам какво ще правим на яслата на есен. Най- много се кефя като вземе да ми поляга в ръцете, когато е крива, независимо къде сме и "пака, пака" (разбирай "папа") Shocked . Не ме разбирайте погрешно но се радвам че всички са така  Wink

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 917

 newsm56

# 10
  • София
  • Мнения: 2 210
Успокоихте ме, 4е има и други такива бебоци "пристрастени", ама какво се прави да му се не види в тия слу4аи??? Да не говорим, 4е тия "зорове" са само за едната Embarassed. На морето от сто километра ще ми се вижда диспоропорцията Sad  Вси4ки наоколо само ми дуднат колко е голям, 4е отдавна е трябвало да го отбия, той и без това не су4ел, а само си играел (което е 90% вярно) и ме изнерват допълнително..Уж не им обръщам внимание, но накрая ще се наложи да се скарам с вси4ки и да забраня да коментират пред мен моето си решение...На вси4кото отгоре ДжиПи-то, което ина4е е що-годе свястно изстреля , 4е кърмата ми "ве4е не е физиологи4на"??!!! Twisted Evil Twisted Evil И аз и казах- "да бе, синтети4на е". Абе зорове отвсякъде.
Бу, зна4и да не си мисля за наспиване, Ив4о от септември е на ясла- тогава сигурно ще е още по-"залепено" положението.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Бу, зна4и да не си мисля за наспиване, Ив4о от септември е на ясла- тогава сигурно ще е още по-"залепено" положението.
Да, ама минава - при нас за около 7-10 дена.

# 12
  • Мнения: 1 586
На вси4кото отгоре ДжиПи-то, което ина4е е що-годе свястно изстреля , 4е кърмата ми "ве4е не е физиологи4на"??!!! Twisted Evil Twisted Evil И аз и казах- "да бе, синтети4на е".
Laughing moresmile  Hands Thumbsup

# 13
  • Мнения: 35 988
Бях с много къса пола и много дълбоко изрязан потник - демек секси го раздавам FlutterНося го на хълбок, а той, прасето, със задния крак, зад гърба ми, ми повдига полата, а с ръцете отпред ми рови в сутиена #CrazyСраааам Embarassed
Белинда, ми ти си жива реглама на кърменето в тоя момент, бе муци!!! Wink Wink Wink

пусни снимков материал, сигурно сте били прекрасна гледка, само да има кой да ви снима така Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт