Той ме съсипва, а аз го позволявам!!!

  • 8 172
  • 78
  •   1
Отговори
Здравейте мили дами!
Ще опитам да бъда максимално кратка.
Става въпрос за моята връзка , бяхме заедно от близо 7 години . Видяла съм много хубаво , но и много лоши- скандали , изневери , и ми е посягал рядко но го е правил.
И така от близо 1 седмица се опитвам да сложа край на отношенията ни...,но не се получава.
Той си е втълпил , че имам вече друг и ме тормози по всевъзможни начини. Нарича ме каква ли не, а аз нямам друг , имам обожател, но с него не съм допуснала да стане нищо , напротив отрязах го само и само мир да има...да не съм к...ва.
И най странното е , че мен ме боли като ме обижда ,така и почвам да му се обяснявам :-ама нямам друг, връзката ни не върви, той не и не и .....вече се побърквам. Не ме остава.
Как да се откъсна от него, без да съм аз лошата, той страда виждам го , но когато аз плаках и си криех синините и пиех кафета с любовниците , той не мислеше как ме боли мен, а сега бил наранен аз съм била долна жена. Сега ме тормози , и най-лошото на мен ми пука какво мисли той за мен. Cry Cry Cry
Боли и не знам кога ще спре.
Благодаря ви , че ме изслушахте.
Олекна ми понеже няма и с кого да споделя.
Горещи прегръдки за всички
Лек ден Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 197
Отговора на задачката се крие в заглавието ти и в самата теб. Защо го позволяваш?Отърви се докато е време!Няма смисъл от отровни връзки...Спасявай се и не мисли за него,той ще се оправи, но понеже вижда, ме си слаба , играе ти на нервите и изпитва търпението ти!Не се унижавай повече,откъсни се от тази зависимост и престани да се тровиш!

# 2
  • Мнения: 2 388
Не позволявай да те съсипва.
Вземи се в ръце и продължи живота си.

# 3
  • Мнения: 603
Вярно, защо му позволяваш?! И защо му се връзваш на приказките? И защо му се обясняваш? И защо въобще го оставяш да ти говори неща. "Не желая да слушам!" и толкова.
Сама казваш, че ти е изневерявал, че ти е посягал. След първия шамар, какво още си чакала?! Да има втори?
Край, значи край и толкова - не отваряш вратата за него, не му вдигаш, когато звъни и не говориш с него.
Страдал бил - дрън-дрън. На една приятелка бившия много страда, щял да се самоубива. И какво - след един месец направи дете на друга и се ожени...  Crazy

# 4
  • Мнения: 17 546
Как да се откъсна от него, без да съм аз лошата, той страда виждам го , но когато аз плаках и си криех синините и пиех кафета с любовниците , той не мислеше как ме боли мен, а сега бил наранен аз съм била долна жена. Сега ме тормози , и най-лошото на мен ми пука какво мисли той за мен. Cry Cry Cry
Ако ми обясниш защо, може и да кажа нещо по въпроса. Той страдал! Защо страда? Защото не получава това, което му се ще на него. Стига моля ти се! Щом ти харесва пък ти да си страдащата, стой още там, да те бие да ти изневерява и всички останали "екстри" на връзката ви.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 453
Не позволявай да те съсипва.
Вземи се в ръце и продължи живота си.

Много е лесно да се каже, но при такива досадни лепки нищо не минава. Имам го пред очите си същия случай и по-лошо става.Обиди, заплахи за убийства, киселини, самоубийства. Но има и дете и е още по-трудно оттърваването от такъв човек.

# 6
  • Мнения: 1 243
Повтаряй си, че трябва да се откъснеш, да избягаш и забравиш този кошмар. Защо ти пука какво мисли за теб? А пука ли ти наистина или е просто навик да се съобразяваш с него? Мислиш ли, че той наистина се трогва от това, че искаш да си тръгнеш? Манипулира те, унижава те и иска да ти въздейства като те накара да се почувстваш като нищожество и да си кажеш "И аз не съм по- добра от него". Иска да се почувстваш виновна и да останеш с него Naughty
Бъди силна и не се предавай! HugПиши, споделяй, искай съвет и не се отказвай - върви напред и ще откриеш щастие и спокойствие БЕЗ НЕГО!

# 7
И знаете ли кое е най-лошото.
Че заради него изпуснах най - прекрасния човек на света. И ме обичаше и ме уважаваше без дори да съм го докосвала или каквото и да е било.Как да му кажа на човека чакай ме като и аз не знам кога ще се измъкна от този кръг на АДА... Ама аз НЕ ако онзи разбере ще ме убие. Просто знам на какво е способен , не исках да замесвам никого , но явно сама не мога да се справя.
А аз искам просто да съм щастлива , много ли искам!!?
Вярно е много ми е дал, но и много ми е взел. Аз съм малко по особена, и винаги искам да се харесам на всички което знам , че е невъзможно . И сега той като ме  обижда така и като ми вика че съм имал друг , а аз нямам и  почвам да го гоня да му обяснявам. За какво да ме пита някой... Crazy Просто аз съм си самичка нямам приятелка която да ме подкрепи, може и за това да е така. А съм силен човек , със силен характер...обаче както казват : той ми е взел страха и сега ме контролира.
Съжалявам че не съм по силна, но сама не се справям едва вече издържам , аз ако не се лудна заради него , значи ще живея много...
Благодаря че ви има поне тук намирам подкрепа и ми давате сили.
Обичам ви мамита Hug Hug Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 7 987
Единствената работеща стратегия с такива отровни хора е - режеш и бягаш. И никакви контакти, каквато ще да те нарича. Защо изобщо приемаш за авторитет човек, който се е държал така с теб? Докато не прекъснеш изцяло контактите, няма да отбележиш съществен напредък.

# 9
  • Мнения: 408
Не се връщай там!Кажи му това което иска да чуе ,като казва че има друг,кажи че не го интересува дори да имаш.Ако можеш да си хванеш още по -добре.Кво ти пука че ще си мисли лошо за теб.Нека си мисли каквото иска,ти устрои живота си така че да се чувстваш спокойна и сигурна за здравето си- физическото и психическото.Кога те е бил не му е пукало че ревеш,а сега се чувстваш гадно че на него му било гадно.Аз не съм най-подходящият човек да говоря за това и мен са ме удряли само веднъж( бях пуснала тема),но ако не бяхме женени с дето да си бях  тръгнала веднага.При мен ситуацията е малко по различна.Но щом ти изневерява и бие още докато сте гаджета,какво остава след по сериозната стъпка .?Не стой там.

# 10
Е това навика е ужасна работа. Може и за това да ми е толкова трудно . Абе тоя човек ми е промил мозъка . Аз от 15 годишна съм с него и той ме е моделирал както си иска. До скоро си мислех никой освен него не би ме погледнал като жена...но разбрах колко съм грешила.
Гушкам ви Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 133
Ако сама не си помогнеш, друг едва ли ще го направи! Родители нямаш ли?  Или брат, сестра?  Говори с  тях - поискаи подкрепа, а защо не  им  погостуваш за седмица или повече.....
Всичко от теб зависи. Ако наистина искаш да се махнеш от този човек - ами направиго, без да се замисляш много и гледай напред, на двайсет и няколко години живота тепърва започва!

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 13:44 от Аби

# 12
  • София
  • Мнения: 7 987
Преди много години имах такова гадже, само дето не ми посягаше...От личен опит написах това по-горе. Изрежи всички контакти, до корен. Инак изобщо доникъде няма да стигнете. Моя образ продължава 10 годни по-късно да ме търси, да ми се обажда чат-пат. Но имаше един период около 1-2 години, в който изобщо не контактувах с него, той ходеше и разправяше къде ли не каква съм била, с мои приятелки и приятели се виждаше, обясняваше всякакви глупости, но изобщо не успя да предизвика това, за което ме провокираше - да вдигна телефона и да осъществя контакт. Това са отровни хора и от такива връзки единственото, което можеш да получиш, са множество комплекси, емоционална нестабилност и неувереност...Успех.

# 13
  • България
  • Мнения: 1 090
Абе как може да се търпи 4овек,който посяга, не 7 години, 7 минути не мога да изтърпя Sick #Crazy.
Махай го от главата си, намери някакъв на4ин ,стой дале4 от такива, малей, направо се ядосах, 4е може да се търпи такъв тормоз #2gunfire.
Много мога да изтърпя, но някой да ми посяга,НИКОГА Naughty!

# 14
 Mimonsa ,ти си се мазохизирала май.

Общи условия

Активация на акаунт