Отговори
# 30
  • Мнения: 1 554
пълни глупости,нямах никакви киселини,сина ми се роди с много коса Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 524
Няма връзка. Аз полудях от киселини, а малката нямаше чак кой знае каква коса.

# 32
  • Мнения: 6 713
не, няма! Laughing

# 33
  • Мнения: X
пълни глупости,нямах никакви киселини,синът ми се роди с много коса Peace

И моят също Simple Smile Роди се с огромна черна рошава грива, която впоследствие окапа и сега /1г.10м./ е по-скоро русоляв.
Има връзка между гъстотата на косите на роднините и тази на бебето.

# 34
  • Мнения: 616
наистина са пълни глупости през живота си никога не съм имала кисели наистина незнам какво е, сина ми се роди с коса Peace

# 35
  • Мнения: 9 481
Естествено, че няма!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 114
И пред двете бремености имах зверски киселини-като при втората,започнаха в момента когато разбрах,че съм бременна,а тогава едва ли бебето е имало коса.И двете ми деца се родиха с косица около 2-3 см.Мисля,че по скоро е някаква "бабина приказка" Simple Smile

# 37
  • Мнения: 164
Според мен киселините нямат никаква връзка с растежа на косата на бебето.

# 38
  • Мнения: 8 999
По време  и на двете бременности имах зверски киселини. И двете ми деца се родиха с буйни коси. Обаче и моята приятелка, с която бременувахме заедно, имаше киселини. Ама нейното бебе се роди абсолютно плешиво.
Та не знам дали има връзка или не.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 476
никаква връзка няма, може съвпадение да се получи, но при мен точно обратното - незнам какво е това да имаш киселини никога не съм имала, но малката се роди с доста косичка  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 734
Няма абсолютно никаква връзка  Naughty

# 41
  • Мнения: 1 195
и аз мисля че няма връзка  Peace
аз нямах киселини а дребния се роди с косичка  Peace

# 42
  • Мнения: 2 197
Абсолютна глупост!
Не съм имала изобщо киселини, не съм повърнала един път, дъщеря ми се роди с много дълга коса. Всички в отделението още тогава ме питаха как съм издържала и бях много учудена като ми обясниха за тази "зависимост". Майка ми е имала киселини, а аз съм се родила без коса.

# 43
  • Мнения: 9 436
 newsm78 не съм чувала за такова нещо!И не мисля,че има някаква връзка.

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Връзка никаква няма.

Общи условия

Активация на акаунт