Как ви посрещнаха във форума след първата ви публикация/тема?

  • 15 001
  • 386
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 196
Нито са ме щипали, нито са ме хапали. В началото повече четях, рядко пишех. Докато се ориентирам кое, къде, как. За близо 4 години имам пуснати всичко на всичко 2 теми. Grinning

# 46
  • Мнения: 194
Още бълват....., някои...от по - възрастните Mr. Green

А сега се опитват да ми наскачат и новоизлюпени пернати Joy

# 47
  • Мнения: 3 405
Първо, че имах доволно богат опит от други форуми, второ - че почнах да пиша в Готварския и то по същество, трето, че четох доста, преди да започна да пиша в Клюкарника и четвърто... За четвъртото няма да споменавам, че някой пак ще се почувства ощипан.  Laughing

Нищо от това нямах и не направих. Бухнах се в клюто, директно. Посрещнаха ме с овации  Laughing

# 48
  • Мнения: 5 622
Когато се регистрирах, все още форумът беше място, с по-тесен кръг от хора. Първият ми постинг или тема едва ли е издразнил някого, бяхме по-толерантни тогава с новите, но в последствие все пвече хора се появяваха, дето се дразнеха от нещо/някого си. Ама простено им е...това са все хора, които най-вероятно се дразнят и на самите себе си, че изобщо са се родили на този свят Laughing

# 49
  • Мнения: 4 585
Новаците обичат да се кичат с помпозни картинки в подпис и аватар.
И ако мигат святкат и бляскат - направо са върхът.
К-А-М, и подписът, и аватарът ти нарушават правилата на форума. Приеми го като ощипване, ако искаш, по където искаш.

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 20:14 от Вълкът с дълъг ник

# 50
  • Мнения: 212
Мен лично ме посрещнаха много зложелателно. Още съм обиден от това посрещане.

Вълчо, моят аватар и мига и святка и бляска Simple Smile Направо съм върхът Simple Smile

# 51
  • Мнения: 5 940
Първата тема във форума бе по повод запушения нос на сина ми. Получих доста адекватни съвети. Всички бяха мили и отзивчиви.
 В "Клюкарника" първата тема стана неочаквано огромна, беше нещо за това дали влияее външния вид на оценката за хората. Периодично ме пращаха в "Красива мама", но много народ писа. Новак във форума и новак в "Клюкарника" са различни понятия.

# 52
  • София
  • Мнения: 932
Аз сигурно половин година , преди да пиша и да се регистрирам във форума , четях понякога и търсех разна информация, от тук от там.  
Първата ми публикация , беше в "искам бебе" Simple Smile , бяхме решили вече с мъжа ми да имаме дете и в началото не ставаше и пишех там. Спомням си , че ми беше много приятно и мило , как си споделяхме с момичетата там , при поредния неуспешен или успешен опит.
После вече минах на другите под форуми, но не пишех често. Напоследък съм се разписала Simple Smile), явно вече имам повече свободно време, а и е зима и не на последно място заразно  Sunglasses
И на мен ми прави впечатление , че има хора тук , които само заради това, че имат n -  на брой , публикации , си мислят , че винаги са прави или по-по-най от новодошлите примерно.
Мен примерно дълго време ме беше страх да пиша в Клюкарника, защото четях тук и все едни такива "кълвящи" постове, че предпочитах да си мълча, да не ме клъвне някой  Laughing.
Вече не ми пука обаче  Laughing и не е заради звездичките под ника ми , просто се начетох на какво ли не , а и често във форума се пише след дълъг изнервен ден и се използва за разтуха и разтоварване , също и за избиване на комплекси, та е глупаво да се връзвам на нещо написано.

# 53
  • София
  • Мнения: 708
Не съм много от старите кучета, но като съвсем новак не си спомням някой да ме е щипал.
Имало е леко злобнички коментари на мои постове, но и аз не съм им оставала длъжна  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 259
И нова и стара ,като ме настъпят- хапя.
Отдавна мина времето ,когато си траех и се правех ,че не ми пука.
А може  би и времената се промениха.

Въпреки всичко призовавам за повече толерантност :НОВИ /СТАРИ

# 55
  • Мнения: 46 508
Първият ми спомен е, че ме посрещна Liorena  Simple Smile учтиво, любезно, с разбиране, после разбрах, че обикновено скастряла новаците, не знам как ми се размина  Simple Smile липсва ми тази жена ...

# 56
  • Мнения: 25 597
Ще ме прощавате, но от Шанел по-толерантен към новаците човек не познавам!   Naughty
Нищо, че те после ни се качиха на главата, ако се сещате за кои образи става дума...  Joy

# 57
  • Мнения: 2 070
Винаги съм се чувствала много уютно тук
 И като новак и сега
Ох, Никол, аз пак да кажа - това твоето дете ни израстна пред очите в твоя аватар, много красива госпожица, помня я от 2005-2006та някъде, от тогава влизам

# 58
  • Мнения: 4 068
Първият ми спомен е, че ме посрещна Liorena  Simple Smile учтиво, любезно, с разбиране, после разбрах, че обикновено скастряла новаците, не знам как ми се размина  Simple Smile липсва ми тази жена ...

Никой не ме е скастрял в началото, но то тогава форума беше един изключително тесен кръг от хора и нямаше чак толкова много за скастряне. Започнах да пиша на латиница и Моренка ми писа учтиво съобщение да пиша на кирилица и аз приех съвета. После, за разлика от Никол, се сдъвках с Лиорена, но впоследствие я харесах и то много. И на мен ми липсва тая жена ей. Хубави времена бяха. Сутрин си пиехме кафето в чата с голяма част от тогавашните потребители и клюкарехме на воля. Леле то бая годинки минали от тогава!

# 59
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Охохо!

Дата на регистрация:     Петък, 06 Август 2004, 14:06

Помня аз! Бях бременна в 6-7 месец с второто си дете. Търсих в гугъла ка да си спра кърмата и естествено попаднах на бг-мамма точно в кърмаческия подфорум. Изложих си въпросите. Напрвиха ме на Т-Р-Ъ-Т-К-А! Първите ми 11 мнения бяха във въпросната тема.  ooooh! После поне година не можех да понасям Бу и още двенки...тринки...
След това се разбрахме с някои от мацките, с други имаме взаимна поносимост, с една не можах да се разбера, но тя липсва отдавна....

С по-малко думи- влизането ми беше съпроводено почти с линчуване...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт