Втори Национален Пленум - АПРИЛКИ 2007

  • 3 960
  • 55
  •   1
Отговори
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 726

Надявам се, че горната снимка ще припомни на всички приятното изкарване от миналата година и ще изкуши тези, които не дойдоха сега да участват Laughing

# 1
  • Попово
  • Мнения: 687
такаааа, на мен ли най- ми се хойка  Mr. Green
цъкнах МАЙ, не за друго ами от съображения за по-топло време  Peace
вероятно аз и децата, демек 1+3  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 11 003
Пу втора Simple Smile Simple Smile
цъкнах МАЙ, не за друго ами от съображения за по-топло време  Peace

И аз така. Peace

# 3
  • Мнения: 1 925
Ние сме за началото на юни Simple Smile

# 4
  • В една далечна галактика...
  • Мнения: 71
Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug

А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning

# 5
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 726
Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug

А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning

Това е едно на ръка. Естествено, че и Софийска среща ще си направим до тогава. Peace

# 6
  • Мнения: 3 091
Предлагам националната среща да бъде петък, събота и неделя. цъкнах април - но визирам края на месеца и началото на май. Съгласна съм с Поли, че март все още е студено и няма да можем да стоим на вън повече време.
Ако пък е в началото на април - няма да можем да дойдем, защото обикновено празнуваме по 3-4 дни като братята роми Embarassed
нямам претенции за мястото.

# 7
  • Мнения: 91
Гласувах за юни, тъй като през март аз и Бела сме рожденички, а през май и двамата ми племеника са абитуриенти. За мястото на срещата нямам претенции.  Peace

# 8
  • Мнения: 635
Запис да следя темата

# 9
  • Мнения: 1 981
Както винаги двата близнака в мен не могат да вземат решение...чудя се между май и юни! Ще реша скоро, надявам се! Peace
Ели, благодаря за милото предложение, но ако дойда сама с детето, то ще е все едно не съм там! По-скоро, ако няма как да дойдем с таткото, ще се опитам да навия майка ми и баща ми, за да има кой да тича след зверчо! Никак не ми се пропуска и втората априлска разпивка, така че ще дам всичко от себе си, за да убедя някой да дойде за звероукротител! Wink

# 10
  • Мнения: 1 114
Натиснах май.

Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug
А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning
Дари има РД точно на5-ти. Така,че за тия дати ние отпадаме.

# 11
  • Мнения: 11 003
Натиснах май.

Тази година се надявам и ние да се класираме  Hug
А събото-неделна среща не става ли? Например 4-5 април или в края на март, но да не е студено, че аз още не съм много уверен шофьор по заледени пътища  Crazy А пък юни, юли, август... може да си правим и още срещи  Grinning
Дари има РД точно на5-ти. Така,че за тия дати ние отпадаме.

И Рая е рожденичка на 5-ти. Около тази дата няма да можем.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 966
И аз гласувах за май месец, въпреки, че както винаги не мога нищо да кажа от сега.

# 13
  • Мнения: 350
олеле, че съм дебела на тази снимка  #Crazy

# 14
  • Мнения: 354
Аз съм за Май, въпреси че съм на абитуриентски бал незнайно на коя дата още. Също и за Юни, но не ми се чака толкова Blush
ТАКА, ЧЕ МАЙ СЪМ ЗА МАЙ, АМА САМО МАЙ Joy
smooth Прекрана си, ак о си отслабнала от тогава значи вече си много слаба newsm78

Общи условия

Активация на акаунт