Защо Слави не води шоуто си?

  • 4 131
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Някой знае ли защо последните дни Иво Сиромахов води шоуто? Слави къде изчезна?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 344
Болен е Слави,споко,ще се върне!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
И аз това се чудех..... Даже в петък вечер аха-аха да стана от леглото след шоуто и да пусна компа, знаех си, че в клюкарника няма начин да няма информация.

# 3
  • Мнения: 1 233
Слаавчо е с грип Peace

# 4
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Е, грип, грип, ама цял месец вече!? Според мен е нещо по- сериозно ако някой има инфо, да сподели!

# 5
  • Мнения: 1 353
Аз чух за пневмония Rolling Eyes newsm78

# 6
  • Мнения: 3 216

И аз така знам. Thinking

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Е Иво Сиромахов каза че е с пневмония.

# 8
  • Мнения: 503
Болен ли?Нищо подобно.Сриктно наблюдава подготовката на сватбата в хотел "Шератон" на "пупенцата."Случайно влязох в сайта на сватбената агенция" Приказен ден " и там има качено даже видео от подготовката.Все пак 14-ти наближава.Решението на дизайна е в бордо и жълто.Много е красиво.

# 9
  • Мнения: 3 216
Болен ли?Нищо подобно.Сриктно наблюдава подготовката на сватбата в хотел "Шератон" на "пупенцата."Случайно влязох в сайта на сватбената агенция" Приказен ден " и там има качено даже видео от подготовката.Все пак 14-ти наближава.Решението на дизайна е в бордо и жълто.Много е красиво.

Нали щеше да е в Метрополитьн?

# 10
  • Мнения: 503
За хотела може и да греша.

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аааааа и аз току що гледах видеото от другата тема и го мернах.

# 12
  • Мнения: 1 673
Болен ли?Нищо подобно.Сриктно наблюдава подготовката на сватбата в хотел "Шератон" на "пупенцата."Случайно влязох в сайта на сватбената агенция" Приказен ден " и там има качено даже видео от подготовката.Все пак 14-ти наближава.Решението на дизайна е в бордо и жълто.Много е красиво.

Мисля, че грешиш. По всичко личи, че това е стар запис и е запис от друга сватба. Струва ми се, че това е зала в х-л "Кемпински" (по-нататък в записа дават наистина зала в "Шератон") и освен това мисля, че подготовката на залата започва рано сутринта в деня на сватбата, защото нито за хотела, нито за ползвателите е изгодно залата да е неизползваема за друго в продължение на 5 дни. Най-малкото цветята ще клюмнат за 5 дни!  Peace

# 13
  • Мнения: 1 064
Болен ли?Нищо подобно.Сриктно наблюдава подготовката на сватбата в хотел "Шератон" на "пупенцата."Случайно влязох в сайта на сватбената агенция" Приказен ден " и там има качено даже видео от подготовката.Все пак 14-ти наближава.Решението на дизайна е в бордо и жълто.Много е красиво.

Мисля, че грешиш. По всичко личи, че това е стар запис и е запис от друга сватба. Струва ми се, че това е зала в х-л "Кемпински" (по-нататък в записа дават наистина зала в "Шератон") и освен това мисля, че подготовката на залата започва рано сутринта в деня на сватбата, защото нито за хотела, нито за ползвателите е изгодно залата да е неизползваема за друго в продължение на 5 дни. Най-малкото цветята ще клюмнат за 5 дни!  Peace


Подкрепям мнението на Мари Peace Нали не мислите, че Слави би издал дори и малка част от предстоящото събитие Naughty
Според мен просто агенцията е вмъкнала кадри в клипа си от сватба, на която се свирили "Ку Ку Бенд" а иначе това, което видях е наистина приказно Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт