хайка таксита пребиват клиенти

  • 4 566
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
Пиша тук,защото форума се посещава от много потребители и повече хора,ще имат едно наум,когато си поръчват такси на тази фирма.Тази вечер съпругът ми,брат му и още едно момче със съпругата си,която е бременна си поръчват такси на фирма 1 евро.Аз ги изпращам пред входа.Пристига кола,не помня точно каква марка беше.Колата беше карана от жена,която категорично отказа да ги качи тъй като били 4 човека,а тя нямала амортисъори.На въпрос,защо тогава я пращат,тя започва да вдига скандал и вика подкрепление.Пристигат 15 таксита,излизат хора и започват да бият съпруга ми и другите хора с него.Единствено мен и бременната жена не удариха.Викнахме полиция и подадохме жалба.След този случай се питам,къде живеем?И докога трябва да се търпи този произвол?

# 1
  • Мнения: 457
Един познат таксиметров шофьор ми каза, че управителя на 1 евро бил собственик на О'кей или беше обратното- собственика на О'кей е управител на 1 евро. Та те си прехвърлят служителите от едната в другата фирма. А, колкото до тези биячи, би следвало да ги уволнят, ако са читава фирма. Един от 1 евро бил уволнен, защото псувал по канала диспечерката.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ужас!
като си помисля, че колежката си качва детето самО на такси и то го води до определен адрес.
Лелееее косата ми настръхнааааа.

# 3
  • Мнения: 46 434
Те по принцип са задружни, ако не се обединяват и не разчитат един на друг, не знам как ще оцелеят.
Лошото е, че в такъв момент повечето не мислят за какво скачат ...

# 4
  • Мнения: 1 006
Един познат таксиметров шофьор ми каза, че управителя на 1 евро бил собственик на О'кей или беше обратното- собственика на О'кей е управител на 1 евро. Та те си прехвърлят служителите от едната в другата фирма. А, колкото до тези биячи, би следвало да ги уволнят, ако са читава фирма. Един от 1 евро бил уволнен, защото псувал по канала диспечерката.
Дано и от самата фирма вземат някакви мерки,но все пак ще сезирам и ,,Защита на потребителите''

# 5
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
е как е възможна такава простотия?!   Confused

# 6
  • Мнения: 721
 Shocked Shocked Shocked Не вярвам на очите си!
Атмосферата по пътищата в София стана толкова изнервяща, че хората почнаха да полудяват!
Всеки ден съм на такси в двете посоки, на какви ли не кретени съм попадала, ще имам едно наум да използвам въпросните.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 129
Аз съм се оплаквала от техен шофьор и показаха някаква дейност. Поне изглеждаха заинтересовани, пък дали са последвали санкции не знам и не ме и интересува честно казано. Но иначе май те са от най-свестните, нищо че си имат и гадове в персонала.

# 8
  • Мнения: 1 006
Сега се прибра съпругът ми от полицията.Задържали са побойниците,които при опита си за бягство от полицията са щели да блъснат полицейската кола.От Бтв също са били там и сигурно утре ще се даде гласност на случая.

# 9
# 10
  • Мнения: 2 018
Задължително е да ги уволнят.
Ще следя случая.

# 11
  • out of space
  • Мнения: 8 569
от 973 21 21 по-миналата събота шофьора счупи носа на моя приятелка. Хвърлиха ме по път и тя продължи към Редута. Някъде след това тя му е казала да мине от там, а не от някъде си. Спрял е колата, изхвърлил я е и я набил.

# 12
  • Мнения: 1 006
от 973 21 21 по-миналата събота шофьора счупи носа на моя приятелка. Хвърлиха ме по път и тя продължи към Редута. Някъде след това тя му е казала да мине от там, а не от някъде си. Спрял е колата, изхвърлил я е и я набил.
Това вече е върха #Cussing outСъд,затвор и отнемане на шофъорските права на такива изроди.

# 13
  • Мнения: 1 006
Моля ви нека бъдем активни в тази тема!Нека и други се включат с подобни случаи.Проблема се оказа сериозен и касае всички ползващи таксита.Оказа се,че всички таксиметрови шофъори за били употребили алкохол,а един от тях е бил с психично разтройство. #CrazyТези хора возят нас и децата ни!Не трябва да има подобни случаи.А фирмата 1 евро,ще съдим до край.

Последна редакция: пн, 19 яну 2009, 00:44 от бъдеща свекърва

# 14
  • София
  • Мнения: 3 129
Моля ви нега бъдем активни в тази тема!Нека и други се включат с подобни случаи.Проблема се оказа сериозен и касае всички ползващи таксита.Оказа се,че всички таксиметрови шофъори за били употрбили алкохол,а един от тях е бил с психично разтройство. #CrazyТези хора возят нас и децата ни!Не трябва да има подобни случаи.А фирмата 1 евро,ще съдим до край.
Е как, не минават ли психо тестове, нещо?! Направо ме шокира, аз почти само тях ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт