Коликите на бебето прехвърлени на майката?!

  • 3 063
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте!
Чувала съм, че бебето можело да прехвърли коликите върху майка си. Само че не знам дали не ставаше дума за второ дете и дали изобщо има такова нещо. Някой чувал ли е същото и какво мисли по въпроса? От снощи съм с ужасни болки в стомаха, а на бебето съответно коликите сякаш изчезнаха (още 2 месеца не е навършил). Не знам дали е просто съвпадение или твърдението по-горе може да се окаже вярно... Моля, споделете мнения!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Ще остана безмълвна Rolling Eyes
Не съм чувала подобно нещо.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Определено е съвпадение. Помисли какво си яла и дали това не е предизвикало болките в стомаха ти.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 747
Ако можеше нямаше да има бебета с колики. Всяка майка в желанието си бебето й да не страда ще седи и ще се моли "моля те маме, дай ми коликите си".

За бебето. Може да има период с изострени колики, съответно и момент когато няма да са толкова болезнени. Ще дойде моментът когато коликите съвсем ще изчезнат.

За теб. Помисли какво си яла.

По принцип коликите се водят като коремни болки.

# 4
  • Мнения: 1 197
Е това е нещо ново  newsm78

# 5
  • Мнения: 9 814
Не вярвам.
То е като онзи лаф че, момиченцата до една годинка са кисели винаги когато майките им са в цикъл. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 131
То е като онзи лаф че, момиченцата до една годинка са кисели винаги когато майките им са в цикъл. Mr. Green
Класика просто!  Joy hahaha Joy

# 7
# 8
  • Мнения: 636
Ох, как може на човек да му хрумне подобна глупост  Crazy

# 9
  • Мнения: 2 090
Ти направо ме разби,а все си мисля че вече съм чула всички странности...да не кажа щуротии Crazy

То е като онзи лаф че, момиченцата до една годинка са кисели винаги когато майките им са в цикъл. Mr. Green
Joy И това сега го чувам,малееее изостанала съм с информацията Joy

# 10
  • Мнения: 117
За пръв път чувам Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 958
Иди се прегледай. Аз бях така след раждането, оказа се че ми се е обострила жлъчката.
Така и ен разбраха от какво, но две вечери подред тичах в пирогов.
Няма как да стане иначе с прехвърлянето.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не съм чувала досега

# 13
  • Мнения: 2 374
Това е някакво съвпадение,не е възможно бебето ти да ти е прехвърлило коликите си,това са измишльотини разни.

# 14
  • Мнения: 42
Благодаря на всички, които се отзоваха и приеха серизоно въпроса ми. Останалите мога само да попитам каква точно е целта на форума?! Мислех, че майките тук задават въпроси, които ги вълнуват или притесняват. Едва ли идеята е да осмиват теми или да се отправят подигравки. А и не ми е "хрумнало" това с коликите, така съм чувала от други майки. Не знам защо ако нямаш мнение по зададената тема, трябва да напишеш някой ироничен отговор, излишно е.

Общи условия

Активация на акаунт