Януари ще ни донесе тестове с чертички две 19-25.01.09

  • 12 611
  • 254
  •   1
Отговори
# 45
  • България
  • Мнения: 128
  Цецито Hug Hug Hug,съжалявам за лелището.Ако е позволено сега пий нещо обезболяващо.Стискам палци да са ти чудесни изследванията утре fingerscrossed.
Маринекс,какво става,аз пак ги изстървах тези новини #2gunfire.
Силви,късмет Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.
Доре ,как ще си излишна Hug.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 00:23 от daisy-crazy

# 46
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
...
Доре ,как ще си излишна Hug.
Иска ми се да бях там до Маринекса,дела трябват,не думи..

# 47
  • Мнения: 1 768
Добро утро , слагам кафенцето

Доренце , само думичките които си казала ме карат да продължа мила  Hug

Само ще си повторя поста от предната страница в случай , че все пак някой дойде.За съжаление разбрах , че трябва да сме там много късно снощи :

момичета , има ли свободни на 20.01.2009г Трябва да отидем в Министерски съвет и да се срешнем с комисията която работи по фонда.Хубаво е да отидем иначе рискуваме този фонд да го видим само през крив макарон

Срещата е в 10:45ч пред МС от страната на Дондуков.

Последна редакция: вт, 20 яну 2009, 08:07 от marinex

# 48
  • Мнения: 3 294
Добро утро на всички
 Hug
Маринексче , благодаря за кафенцето , дано се съберете повече хора днес и дано имате успех  Praynig Praynig

Цецито , съжалявам за лелката , стискам палци за изследванията , дано всичко е ок при тях  Praynig

# 49
  • Мнения: 3 246
добро утро
 Маринекс благодаря за кафето Hug мога само да ти пожелая успех на 20 и мислено да съм с теб Hug
Цецито spoko дано другите изследвания са добри Hug
лек и успешен слънчев ден момичета

# 50
  • Мнения: 2 422
има ли свободни на 20.01.2009г
Срещата е в 10:45ч пред МС от страната на Дондуков.

 Close Close Close защо не е утре  Close можеше да дойда мъж ми пътува за София служебно и можеше да ме стовари Close хвана ме яд...

# 51
  • Мнения: 1 768
Майче , утре е протеста , ела няма лошо  Hug Heart Eyes Пак са нужни хора , нали знаеш и за сватба и за погребение все си трябват хора  Laughing

# 52
  • Мнения: 2 422
Майче , утре е протеста , ела няма лошо  Hug Heart Eyes Пак са нужни хора , нали знаеш и за сватба и за погребение все си трябват хора  Laughing

В колко утре е протеста и къде точно

# 53
  • Мнения: 1 768
Протеста е от 16:00ч пред НС .Ако някой ще идва и иска да сме заедно нека пусне по едно ЛС , за да се разберем  Hug Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 422
УУУУ ако дойда мъж ми ще ме стовари в 9 в София и си отива по задължения къде ще се скитам до 16 сама Embarassed

# 55
  • Мнения: 1 062

Да добавя към кафенцето на Маринекса малко нещица за закуска  Grinning


Цецито  Hug

# 56
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,сладуранки!
Маринекс,Рози,благодаря,че и днес се погрижихте кака ви да е нахранена и напоена,че да не заслабне случайно  hahaha Joy

УУУУ ако дойда мъж ми ще ме стовари в 9 в София и си отива по задължения къде ще се скитам до 16 сама Embarassed
Как къде,по бирариите естествено Laughing Joy Joy Joy
Майтап,Уйли! Wink

# 57
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Добрутро народе!!
Розата си няма друга работа ми всяка сутрин стоварва тук едни закуски - свят да ти се завие - Взимам си бананче че по-диетично от кифличките  Wink
Цецито - бейби   Hug -  аз ти казах вече - горе главата и успех с изследванията. Пийни си ношпа - ще ти помогне за болките.

Доре - с бирата шега не бива - това е водата на народа, билката Сюзерен за всички болести, най-подходящото питие за всички случаи ... ей това ти го казва човек, който вода не пие щото водата е за миене, а не за пиене и се сещай как си набавям водните резерви за деня  hahaha  Joy

# 58
  • Мнения: 7 201
Здравейте и от мен! Hug
Цеци,миличка така съжалявам. hug Вече ти виждах положителното тестче... С теб съм да знаеш!
Маринексче,аз ви подкрепям мислено и виртуално,не мога другояче.200 км и нагоре ни делят. Confused Благодаря ти за кафенцето, и на Роузи за закуската-взех си от всичко. Simple Smile Heart Eyes
Силви-успех и на твоите изследвания,дано са добри! Praynig
Аз днес отново съм в онези особени настроения,дето не ми се вижда нищо от преливащите сълзи... Cry Тази сутрин разбрах за още 2 бременни мами от групата на детето ми, и ми стана много мъчно(не че не се зарадвах,защото всяка си знае какво и' е коствало да го постигне).И пак започнаха въпросите Защо,защо,защо аз не мога да сбъдна мечтата си?!...
..Неизяснен стерилитет,не знам има ли по-лоша диагноза от тази? Confused Но независимо дали има или не установен проблем, щом няма бебче болката е една и съща....И такива ми ти неща.
Извинете за тъжния пост! smihesorry
Както казва една моя скъпа приятелка(тя си знае коя е)-днес ще си потъгувам,а утре отново ще се усмихвам! Peace Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 4 700
Maмче, не се иzвинявай zа тъжния пост. Всяка от нас много пъти е и Ще бъде в това положение. Сигурна съм, че всяка от нас си zадава въпроса zаЩо точно на нея се случва това. И точно тук Ще намериШ подкрепа.  Hug

АЗ продължавам да си трая, добре че днес съм на работа, zа да не мисля zа тестове.  Hug

Успех на всички протестираЩи. Иска ми се да съм с вас, но по раzбираеми причини не мога.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт