Хайде сладки душички, време е за 2 ЧЕРТИЧКИ!(19.01-25.01)

  • 12 720
  • 385
  •   1
Отговори
# 300
  • ЕН
  • Мнения: 543
ехеееееее то стана добър ден. ПЕЕЕЕЕЕТТТТТЪЪЪЪЪККККК ЕЕЕЕЕЕ newsm44 newsm68
Red tree тук съм но толкова много работа та понякога не мога да вляза дори да ви прочета. иначе вече чакам. ама кога  newsm78 и аз не знам. доки каза , че като изпия последното хапче дуфастон да чакам 2-3 дни, а съм чела тук , че може и седмица след това да връхлети лелището. надявам се да не дойде все пак. надеждата крепи човека  Praynig
прегръщам ви всички  Hug Hug Hug и продължавам с работата

пп: ама днес е петък и наистина няма още положително тестче. четох четох и не видях наистина, но пък видях че всички ще правите в неделя. на всички стискам палци за  EFP

# 301
  • София
  • Мнения: 2 245
Много работиш, mama nani! Тук те няма и в темата за БТ, и се притесних къде си.

П.П. Аз ако устискам до неделя в понеделник ще правя тест, но БТ ми пада и вчера и онзи ден имах ПМС, та не знам какво ще стане.

# 302
  • ЕН
  • Мнения: 543
стискай стискай и положителтно тестче да се появи . знаеш че ПМС и при М и при бременност са еднакви (поне при двете ми бременности беше така) така че пожелавам да е защото сте хванали на тясно яйцето , а и тая БТ мен поне ще ме побърка. тамън си рекох вчера "Ейййййй ама как само се покачва, и днес хоп спад  Crossing Arms" ама каквото и да стане вече няма да цивря. идва следващия месец Hug
като съм се захвала да помагам на мъжо ще е така ooooh!. май по добре да си бях намерила работа при някой друг работодател. поне ако му се ядосам една дълга и широка щях да мога да му тегля, а сега как да кажа на мъжо "А бе я си .........гледай работата"  Joy
 Hug Hug Hug

# 303
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
nana5kova стискам палци и дано ни отсрамиш за тази седмица!!!

# 304
  • София
  • Мнения: 5 726
nana5kova стискам палци и дано ни отсрамиш за тази седмица!!!



А дано,много се излагаме  Crossing Arms

# 305
  • София
  • Мнения: 2 245
стискай стискай и положителтно тестче да се появи . знаеш че ПМС и при М и при бременност са еднакви (поне при двете ми бременности беше така) така че пожелавам да е защото сте хванали на тясно яйцето , а и тая БТ мен поне ще ме побърка. тамън си рекох вчера "Ейййййй ама как само се покачва, и днес хоп спад  Crossing Arms" ама каквото и да стане вече няма да цивря. идва следващия месец Hug

За първи път разликата ми е 0,4 градуса и затова още се надявам, но ще видим какво ще стане.

Благодаря ти!  Hug

nana5kova, и аз стискам палици и за теста, и за изпита.

# 306
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Снуки, Аманитка, Жаки, като стана на въпрос за сънища, тази нощ и аз имах странен сън. Видях си имплантационното зацапване, беше много изненадващо  newsm78, но така се зарадвах на усещането.  Party Дано тези сънища се принесът скоро и в реалността.  Praynig
milly76, дано при теб тези симптоми се окажат бременилски. Стискам палчета.  fingerscrossed
Алчо, а това тук е специално за теб.  Hug Да ви е сладко с мъника.

# 307
  • София
  • Мнения: 561
Pebibals дано, дано, дано  Praynig Praynig Praynig Crazy Crazy Crazy

# 308
  • Мнения: 598
Pebibals  Praynig за теб!
мерсиииииииииииииииииии Heart Eyes

# 309
  • София
  • Мнения: 5 726
Не може така на диета съм,защо ме мъчите така  Crossing Arms

# 310
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Аз на БТ много не вярвам, така че, не бързайте с изводите  Naughty . БТ лесно се повлиява при стрес, климат, настинки, храни и други.... има много случай с ниска БТ и бременност... Дано стискам палци  fingerscrossed

Много ми се прави тест, ама ще устискам днес и утре. Много искам да е + . Тези дни съм много влажна, някакво  бяло течение ми се появи , а аз по принцип нямам.... дано е бебче  Praynig , чула съм че при бременност го има  Praynig
Дано в неделя ви зарадвам, ще бъде нещо като HAPPY END  newsm44 и за nana5kova  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 311
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Сладурки, купих си тестове Клиър овю и имам въпроси. Аз прочетох инструкциите и по тяхната таблица, вземайки предвид най-късия си цикъл от 26 дни разбрах, че трябва да започна от деветия ден и когато се появят 2 черти предстои овулация - така ли е? И освен това малко смешен въпрос, но от деветия ден ли да почваме "задължителния" секс или като се появят чертичките? И последно през ден или всеки ден  Heart Eyes

# 312
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Фантичке,

и аз си зававах същите въпроси, понеже с моето момче сме много натоварени през деня, много уморени вечер, с малката и т.н. ( ти си знаеш). МНого ми хареса една статия, прочети я, мисля че ще ти е от полза

http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm

# 313
  • София
  • Мнения: 2 245
Сладурки, купих си тестове Клиър овю и имам въпроси. Аз прочетох инструкциите и по тяхната таблица, вземайки предвид най-късия си цикъл от 26 дни разбрах, че трябва да започна от деветия ден и когато се появят 2 черти предстои овулация - така ли е? И освен това малко смешен въпрос, но от деветия ден ли да почваме "задължителния" секс или като се появят чертичките? И последно през ден или всеки ден  Heart Eyes

Фанта,
Цитат
За по-прецизно пресмятане, може да си набавите тестове за овулация, които се предлагат в аптеките. Те изчисляват наличието на лутеиновия хормон (LH) в урината ви. Около 36 часа преди самата овулация неговото ниво е най-високо и тогава е перфектният момент да заченете.

На www.fertilityfriend.com четох, че е добре да се прави секс 2 дни преди овулацията и на самия ден. Така ще има останали сперматозоиди по тръбите през цялото време.

Ако съм в грешка, нека някой ме поправи.

# 314
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Red tree, ама на мен ми е много трудно да определя тези 2 дни преди овулация???

Общи условия

Активация на акаунт