Милен Цветков В "Здравей България"

  • 20 538
  • 238
  •   1
Отговори
  • Мнения: 287
 Как ви стои Милен след завръщането си? Според мен беше пренапрегнат ,а Лора-притеснена. Може би сменят и концепцията на Здравей България,но като цяло  от предаването нищо не излезе.

# 1
  • Мнения: 3 634
И все пак го предпочитам пред картечния откос на Бареков. Искренно ме натоварва с постоянното бръщолевене на политически теми. Хаотичното предаване на Нова ТВ, изпълнено с технически гафове ми се стори разтоварващо.

# 2
  • Мнения: 824
На мен ми е достатъчно и само да го гледам Mr. Green
Много го харесвам и много се радвам,че го върнаха.Харесва ми и като водещ,много директен и безкомпромисен(може би защото аз не съм такава а искам понякога да съм)

# 3
  • Мнения: 183
Гледах го само в началото Rolling Eyes хареса ми,забавно беше,особено момента в които отказа да чете вестника и пожела да му пуснат 'Барека' hahaha hahaha hahaha по-весело беше отколкото скучния коментар на пресата на Бареков Sick.

# 4
  • Мнения: 459
Хареса ми и много ми развесели, което  сутрин не ми се е случвало от доста време. Сутрешните блокова станаха много тромави  за мен!

# 5
  • Мнения: 230
Нямах възможност да гледам целия блок, но мнението ми е категорично положително. Беше свежо, непринудено. Милен внесе нова атмосфера, Лора също стоеше по друг начин. Партнираха си добре. Вярвам, че концепцията е сменена и считам, че е за добро. Преди, въпреки  всичко, имаше някаква скованост и преекспонирана сериозност, която усещах, че не е подходяща за старт на деня ми. Има я и в сутрешния блок на БТВ. В подобна атмосфера, всеки опит за разчупване стои като кръпка. Ето защо, напоследък избягвах да гледам сутрешните блокове.

Приветствам промяната!

# 6
  • София
  • Мнения: 265
Загледах го, пълен провал според мен, тези нови "рубрики" с показване на клипчета от нета и онзи псевдо наблюдател дето интервюираше Камелия, бая некадърни ми се сториха. Липсваше професионализъм отвсякъде. И Милен беше нервен, да не говорим че с неговото предаване май само лоша услуга си направи, сега като че ли никой не го приема на сериозно. Майката на българина, който е бил в самолетната катастрофа, беше меко казано агресивна към него, но не и към Лора. Смених канала, просто пълен провал.

# 7
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
на мен ми хареса,но аз съм пристрастна,защото по-принцип си харесвам Миленчо Laughing Hug

# 8
  • Мнения: 3 634
Майката на българина, който е бил в самолетната катастрофа, беше меко казано агресивна към него, но не и към Лора.

Тази майка беше ненужно груба и агресивна (да не кажа проста), по-добре да беше отказала интервюто. Ако нямам добро мнение за някой водещ, просто ще откажа участие. Някои рубрики бяха глуповати, но наистина не ми се слуша по 24ч за газовата криза или финансовата.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 16
Да, внесоха малко цвят в националния ефир. Но като цяло...има доста неща за поправяне, за да стане малко по-изпипано. Може би самите водещи ще трябва да свикнат един с друг. Този с жълтите ботуши (забравих му името), хич не ми хареса.  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 2 401
Похвално е, че са сменили концепцията. Ненормално беше всяка сутрин особено в понеделник и трите национални тв да ни облъчват с  политика, убийства и всевъзможни гадости. Чудех се няма ли някоя тв да смени плочата и да привлече зрителите.
Обаче, малко отиват в другата крайност ми се струва. С тоя фолк и с това неприятно (меко казано) създание - подобие на Азис.. Sick Sick Sick

# 11
  • Мнения: 3 504
Тъкмо си мислих, дали ще има тема... и ето.. Peace

Аз го гледах до към 7,30 ч. и тръгнахме за работа, д. градина и училище...

Не съм очарована от това, което видях, много приповдигнато, наперено или със самочувствие стартира Миленчо, аз не съм му фенка.  Имаше ли зрителски обаждания? Това ми харесваше преди, да чуя гласа на народа.

И този бъзик за мен да пуснат блока на бТВ?! Ще влязат в "Господари на ефира".

# 12
  • Мнения: 818
Гледах окол 20 мин,хареса ми.
Това с Бареков беше  Crazy ,мисля в сутрешните блокове,трябва да има
повече развлекателни новини,а не предимно политически.

# 13
  • Мнения: 80
много го харесвам този човек Peace
има страхотно чувство за хумор ,а умее и да се само иронизира

# 14
  • София
  • Мнения: 5 704
Докато беше само Лора водеща,направих опит да потърся друг сутрешен блок,но след няколко кръгчета се връщах пак на Лора. Сама като водеща не ми харесваше.Тази сутрин с Милен ми хареса,нещо ново разчупено,ще влязат в ритъм,все пак се опитват да променят и концепцията.
Хареса ми днес сутрешния блок на Нова.

Общи условия

Активация на акаунт