Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 731
  • 674
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 11
От опит знам,че няма смисъл да се тровите с хапчета,с неясна химия и състав. За толкова години единствената диета,която помогна и е без йо-йо ефект  е 90 дневната диета. Гарантиран успех и без да си съсипвате здравето!

# 496
  • Мнения: 182
Аз лично от Vitaslim Light не се чувствам гладна.Подтиска ми апетита Simple Smile

# 497
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Аз днес си взех една опаковка Витаслим Лайн. Ще докладвам дали има ефект след време.  Hug

# 498
  • Мнения: 4
При прочитането на информацията относно приема на таблетки, пише до 6 от Витаслим лайт и по 3 от Лайна. Комбинацията я е правила и позната и всичко е ок при нея. Но все пак... може и да намаля малко приема ... newsm78

Здравеите, споделете има ли добри резултати от приема на хапчетата? Аз ги пия 2ра седмица малко нередовно но имам резултат и тои е минус 2 килограма Simple Smile

# 499
  • Мнения: 0
Момиче нова съм във форума Simple Smile но от днес започвам да пия LIGHT-a и ще видим дали има смисъл от това тровене (според мен,ама като не става с диетки ще пробваме с химия).Пожелайте ми успех!!!

# 500
  • Мнения: 8 879
Не разбирам, защо са ви тези диети като после пак се връщате към хранителните навици  Shocked Нали идеята е човек да промени начина си на хранене и живот, за да се чувства и изглежда добре. Аз лично бих положила усилия в тази посока вместо да се хвърлям в някакви диети за по 1,2, 3 месеца...

# 501
  • Мнения: 2 728
Здравейте, за първи път влизам в темата, замислила съм се дали да не пробвам и аз продукта. Виждам че има различни видове и не знам кой е подходящ за мен. Аз искам да ми подтисне апетита и имам проблем с натрупване на мазнини около ханш, бедра, кой продукт да избера, посъветвайте ме?
Една молба към galina888, дали ти е възможно да използваш кирилица, такива са и правилата в форума

# 502
  • Мнения: 27
Здравейте ! Споделям моя личен опит относно Витаслим .
Аз лично съм доволна от продуктите на Витаслим . Започнах приема им седмица след като спрях цигарите - това беше 20- ти април ,т.к ме гонеше зверски апетит и липсата на цигари ме караше през пет минути да отварям хладилника. Зимата бях качила някое и друго килце ,но за една седмица след спирането им качих 3.5кг и сериозно се изплаших .Тогава  реших ,че трябва да взема мерки своевременно или в противен случай съм обречена на сериозно напълняване. Та по същество  Simple Smile......... започнах приема на Витаслим лайн и лайт трипъти на ден стриктно без пропуск  - не ми излиза никак евтино, но като направих сметка -  колкото цигарите,които пушех Simple Smile. Първият месец резултата беше никакъв - дори +1кг, но поне не бях + 3.5кг както първата седмица след спирането на цигарите . Бях чела , че известно забавяне в действието на продукта може да има след непосредствено спиране на цигарите и затова не се отчаях. Четях форумите с противоречиви мнения за тях ,но мисълта - колко ще напълнея ме държеше да не се отказвам .След 1.5 месеца се качих на кантара и установих ,че съм минус 2кг  - както и мерките ми значително намаляха изведнъж .Свалих коремчето и бедрата ми станаха някак изваяни . Започнах да се харесвам .Зобенето не е било напразно  Laughing. В момента продължавам приема на двата продукта и от два дни съм още - 2кг, т.е общо за 2месеца  -4кг , но корем почти не остана и краката ми отслабнаха видимо .
 
За странични действия не мога да твърдя на 100% ,че нямат ,т.к не съм сигурна,  аз лично не усещам нещо по- различно .... а и факта ,че се продават в аптеките , а не само онлайн - както повечето добавки и хапчета за отслабване ме кара да съм по - спокойна . Но всеки сам решава преди да започне - изборът е личен .
Това е  Hug надявам се да съм помогнала ,на тези които са решили да ползват продуктите и имат колебания.

# 503
  • Мнения: 0
Здравейте, за първи път влизам в темата, замислила съм се дали да не пробвам и аз продукта. Виждам че има различни видове и не знам кой е подходящ за мен. Аз искам да ми подтисне апетита и имам проблем с натрупване на мазнини около ханш, бедра, кой продукт да избера, посъветвайте ме?
Една молба към galina888, дали ти е възможно да използваш кирилица, такива са и правилата в форума
izvinqvam se za koeto,no nemoga,zashtoto bukvite sa iztriti i mi e trudno.Molq da me izvinite,ako e problem nqma da pisha poveche:)

# 504
  • София
  • Мнения: 1 434
Здравейте, за първи път влизам в темата, замислила съм се дали да не пробвам и аз продукта. Виждам че има различни видове и не знам кой е подходящ за мен. Аз искам да ми подтисне апетита и имам проблем с натрупване на мазнини около ханш, бедра, кой продукт да избера, посъветвайте ме?
Една молба към galina888, дали ти е възможно да използваш кирилица, такива са и правилата в форума
izvinqvam se za koeto,no nemoga,zashtoto bukvite sa iztriti i mi e trudno.Molq da me izvinite,ako e problem nqma da pisha poveche:)

Пробвах и моето мнение е да не си даваш паричките!Няма да ти казвам какво друго да правиш за отслабване, но не се харчи. Освен това с тази надежда аз изгубих доста време да чакам нещо от хапчета.
Имах зловещ апетит!Не ми се ще да спамя този форум, но ако искаш да ядеш и да слабееш(здравословно) и на първата седмица да нямаш такъв апетит - Точковата диета

# 505
  • Мнения: 0
Здравейте,да споделя и аз за витаслим-а.Пия витаслим лайт от месец и половина,като го пия 3 по 2 капсули.В началото бях 52кг ,а сега 49. Въпреки това,мисля ,че резултата се дължи по скоро на режима ,който си наложих,отколкото на хапчетата.Почти 2 месеца не съм пила нищо газирано,не ям хляб,нищо сладко,пържено,салатите овкусявам с лимон с много много малко зехтин и почти никаква сол.....Сега мисля да спра витаслим за малко,за да видя дали ще продължавам да отслабвам и без него и ще споделя

# 506
  • Мнения: 12
хора вие четете ли какво сте написали: строги диети, потене в домашни или професионални условия и още куп лишения. за какво го пиете тоя вита слим въобще!!!!! за бога осъзнайте се! това, което прочетох е, че тук се потят да отслабват сравнително слаби хора. няма 100 килограмови мацки и такива с наднормено тегло. сори ако съм пропуснала някоя.
Пит изобщо не съм се сетила, че докато трупаш мускулна маса кантара няма да мръдне. благодаря ти почвам с метърчето  Grinning.
аз да отбележа, че за месец свалих повече от 5 кg като тренирам в домашни условия (от срамотия, че съм дебела не ходя на фитнес) по не повече от 30 минути на ден и с отказване от сладкото и тестени изделия. доволна съм и без химия. повечето от вас правят същото, но си тровят и телата  Naughty.

# 507
  • Мнения: 0
здравейте, от две седмици пия витаслим. Комбинирам лайт с лайн, 3х1. Все още няма резултат на кантара. Видимо обаче има резултат, марак все още малък, което всъщност е нормално. Не мисля,че прави чудеса, но пък на мен ми помага да поддържам някакъв режим, действително апетитът ми намаля и най - много го усещам сега, през втората седмица, което ми позволява да ям само полезни за организма неща в процес на отслабване. Всеки ден вкъщи правя едночасови упражнения - велоаргометър за 40 мин. и тези http://www.youtube.com/watch?v=507P9YJWeTg , след което и тези на шалтето http://www.youtube.com/watch?v=T85BHHbaYFY&feature=related . Казаха ми,че е нормално за две седмици да няма резултат на кантара т.о. мазнините са много по - леки от мускулите т.е. дори да топим мазнини, мускулите, които се оформят компенсират като тегло.

Реални резултати предполагам,че може да има след 3 - 4 седмици за да бъде здравословно едно отслабване. Но определено хапчетата действат що се отнася до апетита, а това не е малко.

# 508
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте,
Аз днес си взех една опаковка Витаслим Лайн. Ще докладвам дали има ефект след време.  Hug
Засега...ефект няма...
Пак ще пиша.  Mr. Green

# 509
  • BG
  • Мнения: 390
Пия Витаслим Лайт и Лайн вече 10 дни, резултат има - по-малко ям и обиколките намаляват.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт