Знаете ли нещо за Vitaslim?

  • 384 295
  • 674
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 0
 newsm78 Не мога да повярвам колко много заблудени хора има. Няма безобидно хапче за намаляване на апетита. Все пак най-важното е да сме здрави. Мислете преди да вкарате в иначе перфектно създаденото от бога тяло нещо, за което нямате идея какво съдържа. Внимавайте с храната и и се забавлявайте на въздух и проблемите с килограмите ще отпаднат сами. Не си харчете парите за глупости.

# 481
  • Мнения: 0
Нямам намерение да коментирам мненията ви...преценила съм за себе си ...!!!Та както и да е !!! Нямах търпение да се премеря и резултата е на ниво ...ЦЕЛИ 3КГ  newsm10  newsm10 smile3534  smile3501

# 482
  • София
  • Мнения: 1 434
Приключвам опаковката Vitaslim Line, междувременно направих жестока гастритна криза, което няма общо с хапчетата и свалих 2кг. за 6 дни от зор и нищо неможене да ям. От една седмица ям нормално и пия хапчетата и да ви кажа абсолютно никакъв ефект няма!Ям доста малко, 5 пъти на ден и реално не поемам повече от 1000кал. на ден. Храненета са ми разделно и то без да се усетя в следствие на кризата просто не смея да ям каквото ми падне и по много. Мисля да не си давам парите повече!Вие си преценете, но тези пари по-добре да ги дадем за масажчета например или карта за фитнес или на който, каквото му харесва.
Като ги сметна колко са на месец и ми става тъпо...

# 483
  • Мнения: 0
Нямам намерение да коментирам мненията ви...преценила съм за себе си ...!!!Та както и да е !!! Нямах търпение да се премеря и резултата е на ниво ...ЦЕЛИ 3КГ  newsm10  newsm10 smile3534  smile3501

А може би това е просто резултат от диетата, която си описала по-горе?  Wink

# 484
  • Мнения: 0

ТЕЗИ КАПСУЛИ VITASLIM LIGHT И LINE СА АБСОЛЮТНА ИЗМАМА! ЗА НИЩО НЕСТАВАТ! ПОРЕДНАТА ИЗМАМА! КОЙТО ИСКА ДА СИ ДАВА ПАРИТЕ И ДА СИ МИСЛИ, ЧЕ КАТО СИ СЕДИ И СИ ПИЕ ХАПЧЕТА И ТЕ КИЛОГРАМИТЕ САМИ ЩЕ ПОЧНАТ ДА ИЗЧЕЗВАТ ТОГАВА НЕКА ГО ПРАВИ! ТОВА С ПРИТЪПЯВАНЕТО НА АПЕТИТА Е АБСОЛЮТНА ГЛУПОСТ В СЛУЧАЯ С ТЯХ - НЯМА ТАКОВА НЕЩО! ПРЕДИ ГОДИНА ПИХ ЕДНИ ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ, ЧИЕТО ИМЕ НЕ СЕ СЕЩАМ КАК БЕШЕ, НО ПРИ ТЯХ КАТО ГИ ПИЕШ И ПОСЛЕ ЦЯЛ ДЕН КАТО ГЛЕДАШ ХРАНАТА ИМАШ ЧУВСТВОТО, ЧЕ Е ПЛАСТМАСОВА Т.Е. АБСОЛЮТНО НИКАКВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ НЕ ПРАВИ - Е НА ТОВА АЗ КАЗВАМ ПРИТЪПЯВАНЕ НА АПЕТИТА. НО ГИ ПИХ САМО НЯКОЛКО ДНИ И СПРЯХ, ЗАЩОТО ЗНАЕХ, ЧЕ ЛЕКАРСТВА ЗА ОТСЛАБВАНЕ, КОИТО НАИСТИНА ДЕЙСТВАТ УВРЕЖДАТ СЪРЦЕТО И БЪБРЕЦИТЕ!
ТАКОВА ПОНЯТИЕ КАТО "ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ С ХАПЧЕТА" НЯМА! 11 11 11 smile3501 Mnogo pravilno, iskame da sa bezvredni ama i efikasni,e takiva nikoi ne e izmislil vse oshte.No che ima efkt ot nqkoi e vqrno,no i ima mnogo stranichni efekti(pri vseki chovek e razlichno,   dori pri nqkoi ne se poqvqvat-za sega).Nqma da gi kazvam,za da ne prava reklama.

# 485
  • София
  • Мнения: 461
И аз се записвам в темата. От вчера почнах Витаслим Лайт, обед и вечер. Определено снощи хапнах по-нормално количество храна...Моята цел са 4кг. Сега съм 57,500 и искам да си върна моите 54кг...

# 486
  • Мнения: 0
........та по темата ... взех следното решение,след като съм пила VITASLIM LINЕ 8 дена със диета,реших да пробвам само диетата без хапчетата... остават ми 2дена за да разбера какво съм постигнала за 8 дена без хапчета!!! Ще пиша .....

# 487
  • софия
  • Мнения: 45
 #2gunfire Поредната измама.Спорт, качествена храна и по-малко стрес.Това е .Не се заблуждавайте.

# 488
  • Мнения: 0
#2gunfire Поредната измама.Спорт, качествена храна и по-малко стрес.Това е .Не се заблуждавайте.


 Да, напълно съм съгласна, особено за стреса. Той е в основата на много нездравословни навици, за съжаление все по-често забелязвам изнервени и стресирани хора, включително и аз съм станала такава. Хубаво звучи да има хапчета за отслабване и разкрасяване, но това е всъщност поредния начин да се взимат парички от нас, и то не малко пари. Както писах преди, абсолютно никакъв ефект няма от тези Vitaslim, изпила съм 6-7 опаковки, други капсули не съм пробвала, няма и да пробвам. Ако човек привикне към някакъв постоянен, по-здравословен хранителен режим, съобразен със собствения вкус, от това със сигурност ще има резултати.   bouquet

# 489
  • Мнения: 8 785
Оф, да се включа и аз. Не съм привържених на хапчета за отслабване, но заради силната реклама реших да ги пробвам тези. Казаха ми, че трябва поне 3 опаковки да изпия, за да има видим ефект, тъй като моите килограми за сваляне са 3-4 - 54 кг съм при ръст 162.

Е, изпих опаковките, спазвах инструкциите на прием, а резултат - 0. Не се лъжете да си давате парите.

От два месеца въртя велоергометър по 4 пъти седмично, от което тялото ми се стегна значително, но килограмите не мърдат надолу. Явно ще се гладува  Grinning

# 490
  • Мнения: 3 118
От два месеца въртя велоергометър по 4 пъти седмично, от което тялото ми се стегна значително, но килограмите не мърдат надолу. Явно ще се гладува  Grinning

Малко офтопик, но е важно - мускулите тежат повече от мазнините, ако говорим за един и същи обем. Мери се със саниметърче  Peace

А в подкрепа на факта, че витаслим са ментос - дъ фрешмейкър, още един глас "ЗА"

# 491
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Изчетох всичко, което сте писали досега и ми стана интересно. Докато в началото повечето се изказваха положително за Витаслим, постепенно негативите се увеличиха. Мисля, че всеки сам може за себе си да прецени, дали иска да пробва хапчетата или пък не. Днес е вторият ден, в който ги пия и никак не се заблуждавам, че ако има резултат, то той ще бъде скоростен, за всичко трябва време и много търпение. Начинът, по който ги приемем е по 5 таблетки на ден от Витаслим лайт и по 3 от Витаслим Лайн. Надявам се, че скоро ще се отчета с постигнат резултат!  Wink

# 492
  • Мнения: 8 785
Пит, знам, че е така, ама ми се щеше поне килце надолу  Laughing ей, така за мотивация дет се вика

Мотит, защо по толкова много таблетки? Не искам да ти се бъркам, но все пак тези неща минават за обработка и през черния дроб и т.н.

# 493
  • Мнения: 1
При прочитането на информацията относно приема на таблетки, пише до 6 от Витаслим лайт и по 3 от Лайна. Комбинацията я е правила и позната и всичко е ок при нея. Но все пак... може и да намаля малко приема ... newsm78

# 494
  • Мнения: 0
8 дена без хапчета и със същата диета резултат е шокиращ ++++++++++++++1 килограм ....... .... продължавам с хапчетата.

Общи условия

Активация на акаунт