Хайде на Disney Live! - "Вълшебствата на Мики Маус'

  • 11 692
  • 178
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 22 516


 Явно не си ме разбрала правилно. Мисълта ми беше повече хора да ги дадат тия пари с кеф. Разбираш ли ме, аз имам възможност, ти имаш възможност... всички тук имат възможност и ги дават с огромен кеф. Но други хора имат по-малка възможност, не никаква, а просто по-малка и ако билетите  бяха с такива цени за каквито споменавам и тези хора щяха да отидат и да има двойно повече щастливи деца  Peace

Това е второ гостуване на Дисни в София.направили са си сметка кое им е изгодно и кое не,бъди сигурна.Не ги интересува колко деца ще зарадват,а колко ще спечелят:тъжно,но факт.Не може да имаме всичко,за съжаление. Confused

# 166
  • Мнения: 5 255
Разбрала съм  Whistling

# 167
  • София
  • Мнения: 7 673
Това с телетата много сложно ми дойде.  newsm78
Иначе моето мнение по дискусията е:
Дисниленд в Париж или Дисниленд в Анахайм, дори ако щете Софияленд в София - едва ли всички живущи наоколо са ги посетили  Rolling Eyes 
както и:
Това е второ гостуване на Дисни в София.направили са си сметка кое им е изгодно и кое не,бъди сигурна.Не ги интересува колко деца ще зарадват,а колко ще спечелят:тъжно,но факт.Не може да имаме всичко,за съжаление. Confused

# 168
  • София
  • Мнения: 1 508
Не ги интересува колко деца ще зарадват,а колко ще спечелят:тъжно,но факт.Не може да имаме всичко,за съжаление. Confused

Единствено по тази причина не позволихме на детето да отиде. Не поради липса на финансови възможности, а поради принципно противопоставяне на подобна ценова политика.

# 169
  • Мнения: 22 516
Не ги интересува колко деца ще зарадват,а колко ще спечелят:тъжно,но факт.Не може да имаме всичко,за съжаление. Confused

Единствено по тази причина не позволихме на детето да отиде. Не поради липса на финансови възможности, а поради принципно противопоставяне на подобна ценова политика.
Принципно се боря с това явление ,но как да ги опазиш: реклами,брошури,децата носят,моето иска....Опитвам се да отсея смисъла и да му го покажа,не е идеята да го лишавам с възпитателна цел,а да го уча на прагматичност,умереност и да оценява смисъла на нещата.Кушувам според възможностите ми,лишавам от определени глупости,като винаги се обосновавам.Дано като порасне разбере смисъла на нещата.Но днешните родители сме се забравили в услията  да ПРЕзадоволяваме децата и никой не се замисля.Предпочитам да го заведа на Мики Маус,отколкото да му купя телефон в детската градина. Crazy

# 170
  • София
  • Мнения: 1 508
Е, моята дъщеря е малко по-голяма, на 10 години прекрасно разбира аргументите ми и не го възприема като лишаване от нещо, а като начин за изразяване на лична позиция.

# 171
  • Мнения: 22 516
Е, моята дъщеря е малко по-голяма, на 10 години прекрасно разбира аргументите ми и не го възприема като лишаване от нещо, а като начин за изразяване на лична позиция.
Това целя и аз,дано и моя на 10г. да разбира позицията ми и дори сам да преценява дребни неща. Peace

# 172
  • Мнения: 4 877
Taзи година дали ще има отново представления на Дисни?

# 173
  • Мнения: 5 255
От къде я изкопа темата  Crazy
Получавам мейли с предстоящи събития от Дюкан-Меломан.
Ще информирам, ако има нещо интересно  Wink

# 174
  • Мнения: 4 877
От къде я изкопа темата  Crazy
Получавам мейли с предстоящи събития от Дюкан-Меломан.
Ще информирам, ако има нещо интересно  Wink

Случайно!  Laughing Но отдавна се каня да ви питам. Дано да има, че сме вече още по-голям отбор.  Laughing

# 175
  • София
  • Мнения: 6 242
eхее, тъкмо тези дни си мислих дали няма да има представление на Дисни и тази година. Simple Smile и аз получавам от Дюкян Меломан, ама хич не им чета мейлите и ги трия. Crazy

****
сега погледнах в гугълчо, излиза информацията от мин. година, явно тази година няма да има...

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 09:11 от Аня♥♥

# 176
  • Мнения: 1 014
И аз като видях "съживена" темата реших, че някой известява за представление тази годиня, но уви. Ние сме фенове. Наскоро синът ми пак ме пита кога ще ходим отново.

# 177
  • Мнения: 1 144
Гледахме ето този спектакъл на Дисни, уникален! http://www2.disney.co.uk/MusicalTheatre/TheLionKing/home/index.jsp Много ми се иска Дисни да поставят нещо в София отново.
Не знам защо се възмущавате от цената на билетите по-горе в темата, разходите за такива представления са огромни. Нормално е да поддържат цени и някой да печели от всичко това, но емоцията, която получаваме е безценна. За останалото има мастъркард, нали така Simple Smile

# 178
  • Мнения: 5 255
Гледахме ето този спектакъл на Дисни, уникален! http://www2.disney.co.uk/MusicalTheatre/TheLionKing/home/index.jsp
Страхотно  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт