Има ли и други фенове на "Мързел град"?

  • 82 272
  • 485
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте мили мами,интересува ме и вашите  деца ли са пощурели по това филмче?Имам момченце на 6г. и момиченце на 8г., и двамата са луди фенове и от извесно време непрекъснато ме молят да им купя или сваля от нета песничките от "Мързел град".Дъщеря ми освен че започна да иска само розови дрехи, сега си е наумила че трябва да и намеря и розова перука.
Пуснах търсачката в нета , но за съжаление почти нищо не открих.Затова се обръщам с молба към вас ако сте срещали някъде аксесоари, или музиката, или костюми или каквото и да е да помагате Hug

# 1
  • Мнения: 3 394
При нас го дават май, че всеки ден, но аз не съм му фен, а и детето също.
Но Lazy Town е изключително популярен.

Най -лесно е да търсиш в e-bay, голяма част от продавачите нямат нищо против да изпращат и в чужбина Peace

# 2
  • Мнения: 3 336
http://www.nickjr.com/playtime/shows/lazytown/index.jhtml

И моите го гледат с голям интерес  и често говорят за него. Това в линка са игри и песни по темата. За другото не мога да помогна.

# 3
  • Мнения: 5 255
Тук има продукти  Wink

# 4
  • Мнения: 206
Моя е на 4 год и също е полудял по това филмче

# 5
  • Мнения: 45
Страхотни сте, много ви благодаря!  bouquet

# 6
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Синът ми чак не е пощурял, но е фен, както и повечето деца тук. Предаването и героите  са много популярни и съответно продават от играчки и дрехи до шампоани и четки за зъби с изображенията им.  Whistling Няма начин просто, живея в Исландия - родината на шоуто.  Засега удържаме положението с една говореща играчка на синия мустакат убавец и подобни на неговите очила.

# 7
  • Мнения: 1 298
Има има. И моята дъщеря е луднала.
Само това иска да гледа. розовото започна да и прави впечатление.
Тук не съм виждала такива роклички и перука, но е добра идея за подарък.
Трябва да потърся.
А вашите деца танцуват ли? Моята имитира вече доста добре Стефани. Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 6 999
Дъщеря ми също харесва филмчето.
В една лондонска книжарница си намери много хубава книжка с историите като комикс заедно с разни игри и страници за оцветяване.
Други неща нямаме.

# 9
  • на морето
  • Мнения: 1 377
И двете ми деца са луди по това филмче.Малкият като започне музиката и веднага започва да пее и танцува.Пие сок,за да му станат "мустаци"като на Спортакус,а благодарение на филма прояде"спортни бонбони"-ябълки и моркови Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 494
Хоп и ние в отбора.  Laughing Но не сме на етап да търсим други продукти още.

# 11
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
И моите деца гледат и харесват много това филмче (както и H2O, и Power Ranagers), но още не са се "светнали" да искат дрехи, аксесоари или др. под.

# 12
  • Мнения: 3 886
Гледаме  всичко по джетикс.Малката не била  Стефани а КАКА СПОРТАКУС #Cussing out #2gunfireсамо спорат с батко и тои и обяснява но тя не не била каката СТЕФАНИ а кака Спортакус.от реинджърите тя е розовия и е шоуууууууууууууу голямо.понякога чак не се търпи Joy hahahaи русалките гледаме като омагьосани са.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
И моята дъщеря много го харесва. Тази сутрин закъсняхме за градина, че да може да го изгледа до края  ooooh!

# 14
  • Мнения: X
И Ния го гледа сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт